Zutphen startpunt nieuwe serie 'Hier zijn de Van Rossems'

maandag 3 februari 2020

Ze zijn weer terug! Na het uitstapje naar Duitsland van Maarten en Vincent van Rossem voor Broeders in Berlijn nu weer met z'n drieën.

Sis doet volop mee en speelt als altijd een belangrijke rol bij de verkenningstochten van een zestal steden. De Van Rossems vertellen over die steden als vanouds: met veel kennis, zonder enige opsmuk en met gevoel voor humor. Maarten doet dat vanuit zijn specialiteit, geschiedenis, Sis als kunsthistorica en Vincent als expert op het gebied van architectuur. De serie is geproduceerd door Skyhigh TV in opdracht en onder eindredactie van de NTR.


In de eerste aflevering, op dinsdag 4 februari, 20.25 uur op NPO 2, brengen de Van Rossems een bezoek aan Zutphen.

Zutphen blijkt een stad te zijn waar de Van Rossems blij door worden verrast. Als Vincent niet net al was verhuisd, zou hij serieus overwegen Zutphen als woonplaats te kiezen. Hij komt tot die conclusie nadat het drietal de vele torens van de stad aan de IJssel heeft bewonderd, het nabijgelegen Museum MORE heeft bezocht en van het vele groen in de stad heeft genoten. Maarten is enthousiast over de Librije (de kettingbibliotheek, niet het restaurant) waar hij oog in oog komt met een eerste druk van het destijds ketterse boek van Copernicus, waarin niet de aarde maar de zon tot centrum van ons zonnestelsel werd verklaard.

Na Zutphen zien we de Van Rossems nog in Gouda (11 feb), Bergen op Zoom (18 feb), Antwerpen (25 feb), Leiden (3 maart) en Leeuwarden (10 maart).

'Hier zijn de Van Rossems', dinsdag 4, 11, 18, 25 februari, 3, 10 maart 2020 om 20.25 uur bij de NTR op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    Red shadow over the White House
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    GameKeepers
  • 17:10
    Aspe
    18:15
    De kotmadam
  • 16:20
    My Kitchen Rules
    17:40
    De Planckaerts
  • 15:40
    The Blue Lagoon
    17:25
    9-1-1
  • 17:10
    Stargate SG-1
    18:00
    Top 20 Funniest
  • 16:55
    Suits
    17:45
    ER
  • 16:45
    Wat nu weer?
    17:20
    SOS Piet
  • 16:30
    Oogappels
    17:25
    Lang Leve de Liefde
  • 16:40
    This Is Us
    17:25
    Manifest
  • 17:15
    Two and a Half Men
    18:00
    3rd Rock From the Sun
  • 16:35
    Property Brothers
    17:25
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 16:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:10
    Het perfecte terras
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:00
    Wordt aangekondigd
    17:30
    Lekker Messy
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    17:50
    Below Deck
  • 17:15
    De Arbeidsvitaminen Quiz
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    MAX Geheugentrainer
    17:25
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 17:15
    Lucas etc.
    17:25
    De dodelijkste 60 specials