Zondag speciale uitzending 'Podium Witteman' met als titel 'Oranje!'

'Podium Witteman' gaat in deze periode door met speciale uitzendingen. En omdat Koningsdag dit jaar niet door kan gaan geven we deze show een oranje tintje.
Met optredens van violist Liza Ferschtman en pianist Slava Poprugin, broer en zus Matthijs (gitaar) en Adinda van Delft (viool), en hoboïste Dorine Schoon. Met bijdragen van Paul Witteman, Floris Kortie en Mike Boddé.
Volgende week is het bijna Koningsdag. Maar dit jaar moet de Koning het op zijn verjaardag doen zonder Vrijmarkt en feestelijk bezoek aan Maastricht. Om het een beetje goed te maken kleuren we de uitzending van 'Podium Witteman' oranje!
Aan de vooravond van Koningsdag wordt traditioneel bekend gemaakt wie dit jaar een Koninklijke onderscheiding ontvangt. Volgens Paul, Mike en Floris zijn er ook heel veel musici die een lintje meer dan verdiend hebben. Daarom reiken we vandaag drie lintjes uit!
Violist Liza Ferschtman was een van de topartiesten die tijdens het Koningsdagconcert zou optreden. Dat concert gaat helaas niet door, maar Liza Ferschtman zal toch ter gelegenheid van de verjaardag van de Koning voor ons spelen. Met pianist Slava Poprugin speelt ze 'Sea shell' van de Frans/Amerikaanse componist Carl Engel. Heel toepasselijk vindt dit optreden plaats aan zee, in het Museum Beelden aan Zee in Scheveningen.
Korties Kwesties gaat over Prinses Christina, misschien wel de meest muzikale prinses die we ooit hadden. Ook duikt Floris in het heden en verleden van het naar haar vernoemde Prinses Christina Concours, de kweekvijver van jong talent in Nederland.
De 14-jarige gitarist Matthijs van Delft zou in de halve finale hebben gestaan als het concours niet zou zijn geannuleerd. Speciaal voor 'Podium Witteman' treedt hij op met zijn even getalenteerde zusje Adinda van Delft (11 jaar/viool) in hun woonplaats Berkel en Rodenrijs.
Mike Boddé vindt het jammer dat dit jaar de Vrijmarkt niet door gaat. Hij zingt er een lied over, samen met hoboïst Dorine Schoon.
In 'Podium Witteman Extra' kun je kijken naar fragmenten uit het Koningsdagconcert van 2016. Het thema was gitaar en er werd opgetreden door onder anderen Fernando Lameirinhas, Izhar Elias en Jan Akkerman. 'Podium Witteman Extra' wordt wekelijks uitgezonden op het digitale kanaal NPO 2 Extra, aansluitend aan de reguliere uitzending van 'Podium Witteman'.
'Podium Witteman' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.
'Podium Witteman' wordt wekelijks uitgezonden van 18.10 tot 19.10 uur op NPO 2. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagmiddag om 14.20 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maria vertegenwoordigt Nederland tijdens de internationale finale van het Junior Eurovisie Songfestival
- Hila Noorzai krijgt opnieuw eigen talkshow op NPO 1
- NOS zendt ook de komende vier jaar het Nederlandse schaatsen en shorttrack uit
- Douwe Bob wil 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' terugbrengen
- Talpa haalt Saudi Pro League exclusief naar Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.



































