Zondag in 'Showcolade': chocola in een seniorenwoning

zaterdag 22 mei 2021

Op zondag 23 mei zendt MAX de vijfde aflevering van 'Showcolade' uit. Welke objecten zijn echt en welke zijn van chocola? Onder leiding van Edsilia Rombley proberen teamcaptains Richard Kemper en Remco Veldhuis dit, samen met hun teamleden Klaas van Kruistum, Jasmine Sendar, Joël Broekaert en Howard Komproe te achterhalen.

Al enige tijd gaan er wereldwijd video’s rond van objecten, die op het eerste oog niet van echt te onderscheiden zijn, maar eetbaar blijken te zijn. De creaties die van chocola worden gemaakt zijn oneindig en zeer verrassend. Of je nu van chocolade houdt of niet; je mond valt ervan open. Patissiers Robin Hoedjes, Boudewijn Nijmeijer en Marike van Beurden zijn chocoladespecialisten, die nationaal en internationaal hun sporen hebben verdiend. Speciaal voor 'Showcolade' gaan zij aan de slag met het maken van voorwerpen, zoals speelgoed, keukengerei en zelfs meubelstukken. Allemaal honderd procent van chocola, stuk voor stuk kleine kunstwerken en… niet van echt te onderscheiden.


Aflevering 5 - zondag 23 mei om 20.25 uur op NPO 1
Teamcaptains Remco Veldhuis en Richard Kemper proberen er in deze aflevering samen met Klaas van Kruistum, Jasmine Sendar, Joël Broekaert en Howard Komproe achter te komen wat door de drie toppatissiers Robin Hoedjes, Boudewijn Nijmeijer en Marike van Beurden van chocolade is gemaakt. En er is maar één manier om daarachter te komen: door je tanden erin te zetten! Welke voorwerpen - ingeleid met een voice-over van Ron Brandsteder - achter de hotelbalie, in de moderne huiskamer en de seniorenwoning, zijn van chocolade gemaakt?

Op MAX Vandaag en sociale media staan na afloop van de afleveringen allerlei extra's, zoals interessante chocoladeweetjes en making of-video's van de chocoladeobjecten.

'Showcolade' is gebaseerd op het Japanse format Sokkuri Sweets en is een coproductie van BlazHoffski en Omroep MAX.

'Showcolade', zondag 23 mei om 20.25 uur bij Omroep MAX op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    00:05
    Journaallus
  • 09:00
    Lentebeelden
    00:40
    Nachtlus
  • 09:35
    Kaatje en de emoties
    22:05
    Geen uitzending
  • 09:30
    Flin & Flo
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    01:10
    Emergency on Sunny Beach
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:45
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 07:00
    Willy
    01:15
    Te bepalen
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 09:20
    SkyMed
    02:00
    Criminal Minds
  • 09:20
    Seal Team
    01:55
    MacGyver
  • 09:20
    Love Island UK
    01:05
    Kinderen kopen een huis
  • 09:30
    Killer Couples
    01:25
    CSI: Miami
  • 08:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:35
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:25
    Wordt aangekondigd
    01:25
    De Sterrenkaart
  • 09:20
    Midsomer Murders
    03:40
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 09:30
    NCIS
    03:20
    Rivals
  • 09:30
    NOS Journaal
    02:05
    EenVandaag
  • 09:30
    Zentijd
    02:00
    Nieuwsuur
  • 09:30
    Lief Monster
    01:55
    First Dates