Zondag in 'Podium Witteman': Sebastiaan Kemner & Raoul Steffani

Paul Witteman ontvangt trombonist Sebastiaan Kemner en pianist Andrea Vasi, bariton Raoul Steffani, fluitist Anna May van der Feen en pianist Mariken Zandvliet, het Busch Trio, en Club Classique!
Trombonist Sebastiaan Kemner is de trotse winnaar van de Nederlandse Muziekprijs! Helaas is vanwege corona de uitreiking verplaatst tot nader order, maar daar wil 'Podium Witteman' niet langer op wachten. Sebastiaan Kemner is een muzikant met een missie. Een van zijn doelen is de zangerige kwaliteiten van de trombone meer voor het voetlicht te brengen. Samen met pianist Andrea Vasi speelt hij bewerkingen van liederen uit 'The Hollywood Songbook' van Hanns Eisler.
Floris Kortie wil graag meer aandacht voor de Nederlandse componist Alphons Diepenbrock - volgens kenners de grootste Nederlandse componist na Jan Pieterszoon Sweelinck. In het hele land zijn er straten naar hem vernoemd, maar het grote publiek heeft geen idee van de man en zijn muziek. De dag na de uitzending is Diepenbrocks honderdste sterfdag, en dat maakt dit tot een goed moment om daar eens verandering in te brengen! Bariton Raoul Steffani zingt het prachtige 'En Sourdine', samen met de musici van Club Classique.
Pauls Jonge Held is deze week de 20-jarige Zeeuwse fluitist Anna May van der Feen. Anna May studeert aan het Conservatorium van Amsterdam en won al diverse prijzen, waaronder het Eastman Muziekconcours. Sinds 2014 is ze een vast lid van het JeugdOrkest Nederland, en naast fluitspelen kan ze ook heel mooi zingen. In 'Podium Witteman' wordt ze begeleid door pianist Mariken Zandvliet.
Het onvolprezen Busch Trio bracht eind vorig jaar een album uit met de Mount Everest van alle pianotrio’s: het tweede pianotrio van Franz Schubert, het magische opus 100. In 'Podium Witteman' spelen ze daaruit het geliefde Andante. Zonder coupures. Negen hemelse minuten!
In de Podium Witteman Podcast gaat Floris Kortie op zoek naar de beste covers van klassieke muziek. Mike Boddé en NPO Radio 4-presentator Jet Berkhout nemen hun favoriete versies van klassieke stukken mee.
'Podium Witteman' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.
Het NTR-programma 'Podium Witteman' wordt wekelijks uitgezonden op NPO 2, live vanuit De Hallen in Amsterdam. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagochtend om 10.30 uur.
'Podium Witteman', zondag 4 april van 18.15 tot 19.15 uur bij de NTR op NPO 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX?
Kijktip van de dag

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.
'Justice For All', om 22.20 uur op Play.



































