Zondag in 'Podium Witteman': Sebastiaan Kemner & Raoul Steffani

Paul Witteman ontvangt trombonist Sebastiaan Kemner en pianist Andrea Vasi, bariton Raoul Steffani, fluitist Anna May van der Feen en pianist Mariken Zandvliet, het Busch Trio, en Club Classique!
Trombonist Sebastiaan Kemner is de trotse winnaar van de Nederlandse Muziekprijs! Helaas is vanwege corona de uitreiking verplaatst tot nader order, maar daar wil 'Podium Witteman' niet langer op wachten. Sebastiaan Kemner is een muzikant met een missie. Een van zijn doelen is de zangerige kwaliteiten van de trombone meer voor het voetlicht te brengen. Samen met pianist Andrea Vasi speelt hij bewerkingen van liederen uit 'The Hollywood Songbook' van Hanns Eisler.
Floris Kortie wil graag meer aandacht voor de Nederlandse componist Alphons Diepenbrock - volgens kenners de grootste Nederlandse componist na Jan Pieterszoon Sweelinck. In het hele land zijn er straten naar hem vernoemd, maar het grote publiek heeft geen idee van de man en zijn muziek. De dag na de uitzending is Diepenbrocks honderdste sterfdag, en dat maakt dit tot een goed moment om daar eens verandering in te brengen! Bariton Raoul Steffani zingt het prachtige 'En Sourdine', samen met de musici van Club Classique.
Pauls Jonge Held is deze week de 20-jarige Zeeuwse fluitist Anna May van der Feen. Anna May studeert aan het Conservatorium van Amsterdam en won al diverse prijzen, waaronder het Eastman Muziekconcours. Sinds 2014 is ze een vast lid van het JeugdOrkest Nederland, en naast fluitspelen kan ze ook heel mooi zingen. In 'Podium Witteman' wordt ze begeleid door pianist Mariken Zandvliet.
Het onvolprezen Busch Trio bracht eind vorig jaar een album uit met de Mount Everest van alle pianotrio’s: het tweede pianotrio van Franz Schubert, het magische opus 100. In 'Podium Witteman' spelen ze daaruit het geliefde Andante. Zonder coupures. Negen hemelse minuten!
In de Podium Witteman Podcast gaat Floris Kortie op zoek naar de beste covers van klassieke muziek. Mike Boddé en NPO Radio 4-presentator Jet Berkhout nemen hun favoriete versies van klassieke stukken mee.
'Podium Witteman' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.
Het NTR-programma 'Podium Witteman' wordt wekelijks uitgezonden op NPO 2, live vanuit De Hallen in Amsterdam. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagochtend om 10.30 uur.
'Podium Witteman', zondag 4 april van 18.15 tot 19.15 uur bij de NTR op NPO 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Talpa Network en BN’ers in actie voor jubileumeditie Alpe d’HuZes
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































