Zondag in 'Podium Witteman': Julien Libeer & Fuse

Paul Witteman ontvangt meesterpianist Julien Libeer, tubaïst Perry Hoogendijk, bastrombonist Martin Schippers, contrabassist Rob Dirksen, contrabasklarinettist Jesse Faber en contrafagottist Alvaro Machado, tablaspeler Niti Ranjan Biswas en Fuse!
De Belgische meesterpianist Julien Libeer combineert op zijn nieuwe album 'Bach & Beyond' muziek van Bach met componisten die door hem zijn geïnspireerd. Rondom delen uit Das Wolhtemperierte Klavier speelt hij werk van Beethoven, Chopin, Bartók en Rachmaninov. Libeer komt Paul uitleggen waar die inspiratie in zit.
Floris Kortie gaat op zoek naar het laagste van alle lage instrumenten. Vier blazers en een strijker doen mee aan deze battle of basses: tubaïst Perry Hoogendijk, bastrombonist Martin Schippers, contrabasklarinettist Jesse Faber, contrafagottist Alvaro Machado en contrabassist Rob Dirksen. Tot slot leeft het baskwintet zich uit op het bekende thema van de Pink Panther.
Huisband Fuse nodigt dit seizoen telkens een andere musicus uit in hun imaginaire Club Sheherazade, waarin muziek uit de hele wereld een plek gaat krijgen. Dit keer neemt Fuse de Indiase tablaspeler Niti Ranjan Biswas mee - een virtuoos die les geeft aan het Codarts in Rotterdam geeft en een onvermoeibare ambassadeur is van de Indiase klassieke muziek.
In de 'Podium Witteman Podcast' de vraag: hoe kun je als professioneel zanger ervoor zorgen dat je stem in topconditie blijft. Wat moet je wel en wat vooral niet doen? Floris Kortie gaat in gesprek met stemcoach Kirsten Schötteldreier. De 'Podium Witteman Podcast' verschijnt elke week en is te beluisteren via www.podiumwitteman.nl of je favoriete podcastapp.
'Podium Witteman' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.
Het NTR-programma 'Podium Witteman' wordt wekelijks uitgezonden op NPO 2, live vanuit De Hallen in Amsterdam. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagochtend om 10.30 uur.
'Podium Witteman', zondag 8 mei van 18.15 tot 19.15 uur bij de NTR op NPO 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 10, 11 en 12 april 2026
- Niet in talkshow, maar in Vlaanderen: Marco Borsato maakt opvallende tv-comeback in programma van Sergio Herman
- Veronica viert 50ste verjaardag met jubileumprogramma
- Marco Borsato keert na zes jaar terug op tv: emotioneel weerzien met Sergio Herman in 'Sergio in Italië'
- Rosanne Pits nieuw gezicht van 'Zin in Zappelin'
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































