Zondag in 'Podium Klassiek': Tamar Niamut en Hans Eijsackers

zaterdag 29 april 2023
Foto: © NTR 2022

Floris Kortie, Dieuwertje Blok en Mike Boddé ontvangen zangeres en pedagoog Tamar Niamut, zangeres Maan, pianist Hans Eijsackers en bariton Henk Neven, pianist Liam Nassereddine, fluitist Ronald Snijders, saxofonist Ben Fitzpatrick, cellist Maja Bogdanović en een strijkersensemble o.l.v. Daniel Rowland.

Operazangeres Tamar Niamut is zangcoach van diverse popsterren. Ze vertelt hoe ze haar klassieke opleiding toepast in het popleven. Zangeres Maan komt mee en zingt haar bekende hit Beloof Je Dat.


Pianist Hans Eijsackers legt uit dat de liedbegeleider veel meer is dan alleen een begeleider, en speelt samen met bariton Henk Neven muziek van Franz Schubert.

De 12-jarige pianist Liam Nassereddine wist het na een zware hartoperatie heel  zeker: hij wil concertpianist worden. Als voorlopige tussenstop speelt hij in Podium Klassiek Claire de Lune van Claude Debussy.

De Servische topcelliste Maja Bogdanović speelt Saint-Saëns' betoverende Eerste Celloconcert, en wordt daarbij begeleid door een strijkersensemble onder leiding van haar man Daniel Rowland.

Mike Boddé viert International Jazz Day. Samen met jazzlegende Ronald Snijders en de jonge opkomende saxofonist Ben Fitzpatrick speelt hij een eigen arrangement van Herbie Hancocks Dolphin Dance.

'Podium Klassiek' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.

Het NTR-programma 'Podium Klassiek' wordt wekelijks uitgezonden op NPO 2, live vanuit De Hallen in Amsterdam. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagochtend om 10.30 uur.

'Podium Klassiek', zondag 30 april van 18.15 tot 19.15 uur bij de NTR op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:30
    Tattoorist
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    #LikeMe
    19:15
    Zig & Sharko
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:30
    De Pfaffs
    19:10
    Home and Away
  • 18:40
    The Simpsons
    19:35
    The Big Bang Theory
  • 18:45
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Last Full Measure
  • 18:25
    ER
    19:10
    Will Trent
  • 18:15
    Sturm der Liebe
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Komen Eten
    19:05
    Huizenjagers
  • 18:00
    So Help Me Todd
    18:50
    The Rookie
  • 18:40
    Pawn Stars
    19:35
    Borderforce USA: The Bridges
  • 18:30
    MasterChef UK
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:40
    Cold Case Killers
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:38
    Zelf gedaan, goed gedaan
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:45
    Pasta & Risotto
    19:00
    Sportfood
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:40
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal