Zondag in 'Podium Klassiek': Freddie de Tommaso & Yoav Levanon

zaterdag 28 januari 2023
Foto: © NTR 2022

Floris Kortie, Dieuwertje Blok en Mike Boddé ontvangen stertenor Freddie de Tommaso en pianist Peter Lockwood, pianist Yoav Levanon, zangeres Rianne Wilbers & VONK.

De Engelse stertenor Freddie de Tommaso is een rising-star aan het opera-firmament. Hij gooit hoge ogen met zijn cd-opnamen en vorig jaar maakte hij in Engeland een sensationele invalbeurt halverwege een voorstelling van Puccini’s Tosca, toen tenor Bryan Hymel ziek uitviel. In 'Podium Klassiek' vertelt hij ons alles wat we willen weten over het tenorvak en begeleid door pianist Peter Lockwood zingt hij twee Napolitaanse liederen.


Jonge Held is de 19-jarige Israëlische pianist Yoav Levanon. Vorig jaar maakte hij furore als solist in Londen en in een live-televisieprogramma vanuit Frankfurt. Dit seizoen speelt hij in Berlijn en Parijs en dit weekend in Amsterdam, in het Concertgebouw. Kortom, een absolute rising-star in de klassieke muziekwereld.

Zangeres Rianne Wilbers is een van de oprichters van het ensemble VONK. Het ensemble heeft een bijzondere bezetting van zang, klarinet, saxofoon en slagwerk. Omdat deze bezetting zo apart is moet  het ensemble wel veel nieuwe muziek laten componeren. En dat doen ze met groot succes, ook volgens de Volkskrant. We horen het lied ‘Humility’ van de jonge componist Remy Alexander.

'Podium Klassiek' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.

Het NTR-programma 'Podium Klassiek' wordt wekelijks uitgezonden op NPO 2, live vanuit De Hallen in Amsterdam. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagochtend om 10.30 uur.

'Podium Klassiek', zondag 29 januari van 18.15 tot 19.15 uur bij de NTR op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.

'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:15
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    00:20
    VRT NWS laat
  • 21:40
    Human
    22:40
    Kings From Queens: The RUN DMC Story
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Telefacts Zomer
    23:15
    Chicago Med
  • 21:25
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
    22:20
    Crime Scene Cleaners
  • 20:30
    Rough Night
    22:25
    The Hunting Party
  • 20:35
    Unlocked
    22:20
    The Empty Man
  • 21:50
    Fair Trade
    22:55
    ER
  • 22:15
    Airwolf
    23:10
    Bompa
  • 21:40
    The Grand Tour
    23:05
    Lang Leve de Liefde
  • 20:35
    Father of the Bride
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Joker
    22:55
    Leverage: Redemption
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:45
    Komen Eten
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:08
    Z-Beurs
    22:21
    Z-Food
  • 22:14
    Kan ik het ook?
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:15
    BBQ Vanavond?!
    22:35
    Toasted on wheels!
  • 22:00
    Doctor Foster
    23:05
    The Chelsea Detective
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    00:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Gewoon lastig of neurodivers
  • 21:45
    Who's that girl