Zondag in 'Podium Klassiek': Freddie de Tommaso & Yoav Levanon

zaterdag 28 januari 2023
Foto: © NTR 2022

Floris Kortie, Dieuwertje Blok en Mike Boddé ontvangen stertenor Freddie de Tommaso en pianist Peter Lockwood, pianist Yoav Levanon, zangeres Rianne Wilbers & VONK.

De Engelse stertenor Freddie de Tommaso is een rising-star aan het opera-firmament. Hij gooit hoge ogen met zijn cd-opnamen en vorig jaar maakte hij in Engeland een sensationele invalbeurt halverwege een voorstelling van Puccini’s Tosca, toen tenor Bryan Hymel ziek uitviel. In 'Podium Klassiek' vertelt hij ons alles wat we willen weten over het tenorvak en begeleid door pianist Peter Lockwood zingt hij twee Napolitaanse liederen.


Jonge Held is de 19-jarige Israëlische pianist Yoav Levanon. Vorig jaar maakte hij furore als solist in Londen en in een live-televisieprogramma vanuit Frankfurt. Dit seizoen speelt hij in Berlijn en Parijs en dit weekend in Amsterdam, in het Concertgebouw. Kortom, een absolute rising-star in de klassieke muziekwereld.

Zangeres Rianne Wilbers is een van de oprichters van het ensemble VONK. Het ensemble heeft een bijzondere bezetting van zang, klarinet, saxofoon en slagwerk. Omdat deze bezetting zo apart is moet  het ensemble wel veel nieuwe muziek laten componeren. En dat doen ze met groot succes, ook volgens de Volkskrant. We horen het lied ‘Humility’ van de jonge componist Remy Alexander.

'Podium Klassiek' omarmt de wereld van de klassieke muziek, maar zoekt ook de grenzen op met andere genres zoals pop, wereldmuziek, of jazz. Met ruimte voor bijzondere verhalen, jong talent en optredens van topmusici.

Het NTR-programma 'Podium Klassiek' wordt wekelijks uitgezonden op NPO 2, live vanuit De Hallen in Amsterdam. Het NTR-programma wordt daarna herhaald op zaterdagochtend om 10.30 uur.

'Podium Klassiek', zondag 29 januari van 18.15 tot 19.15 uur bij de NTR op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Welkom Aan Boord' (VTM)

Axelle en Ivo vliegen naar Barcelona en vermijden bij de landing nipt een birdstrike. Op Brussels Airport loopt de planning vertraging op wanneer een technieker naar de EHBO moet. Intussen bereiden Jef en Laurens zich voor op een mistige vlucht naar Akra.

'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    De dag van vandaag
    22:45
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Liefste lijf
    22:20
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Erfgenaam Gezocht
    22:50
    Winter Vol Liefde
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 20:35
    How to Lose a Guy in 10 Days
    22:40
    9-1-1: Lone Star
  • 20:35
    Driven
    22:35
    Final Shot
  • 21:50
    Yellowjackets
    22:50
    ER
  • 21:25
    The X-Files
    22:20
    Baywatch
  • 21:15
    Dealen Met Coke
    22:20
    Justice For All
  • 20:35
    Elvis
    23:35
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:45
    Komen eten
    22:40
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:10
    Z-Nieuws
    22:21
    Z-Beurs
  • 21:59
    Zo doe je het!
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:55
    Ware Delicatessen
    22:30
    De Dagschotel
  • 22:00
    Foyle's War
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    De slimste mens
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Raad
  • 22:00
    Hoodfights
    22:45
    Vier Handen Op Eén Buik