Zondag in 'De Sociëteit': protesten in Iran en het boek Antiboy

zaterdag 1 oktober 2022
Foto: NTR - © Stijn Ghijsen 2022

Een inclusieve talkshow: 'De Sociëteit' (#DS). De talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

Protesten in Iran
Na de dood van de tweeëntwintigjarige Masha Amani is Iran in rep en roer. Amani overleed op 16 september nadat zij in Iran werd opgepakt door de zogeheten moraliteitspolitie. Sindsdien neemt de onrust in Iran alleen maar toe en komen protestanten in opstand tegen het strenge regime. Wereldwijd wordt er steun betuigd aan de Iraanse protestanten en barst de discussie over vrouwenrechten los. Iran-deskundige Peyman Jafari en directeur WO-MEN Laila Ait Baali bespreken de situatie in Iran. Wat voor effecten gaan de protesten hebben?  


Aan tafel: Iran-deskundige Peyman Jafari en directeur WO-MEN Laila Ait Baali  

Antiboy: het boek over vrijheid in verandering
In zijn nieuwe boek Antiboy gaat schrijver Valentijn Hoogenkamp opzoek naar de vrijheid om zichzelf te mogen zijn. Volgende week ligt het boek in de winkels, maar deze zondag schuift Valentijn al bij ons aan voor een openhartig gesprek over zijn transitie en de vrijheid vinden in verandering.

Aan tafel: auteur Valentijn Hoogenkamp

De nieuwe theatershow Absurd
Binnenkort staat de cabaretier Nabil Aoulad Ayad weer op het toneel met zijn nieuwe theatershow Absurd. In deze show staat de wereld centraal en vraagt Nabil zichzelf af of hij de gekke man is in een normale wereld of juist andersom. Want hoe absurd is de wereld waarin we leven? Zondag schuift Nabil bij ons aan en licht hij een tipje van de sluier op.

Aan tafel: cabaretier Nabil Aoulad Ayad

'De Sociëteit', zondag 2 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    00:10
    Journaallus
  • 17:35
    A world of colours
    23:50
    Nachtlus
  • 17:55
    Karrewiet
    22:25
    Geen uitzending
  • 17:40
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 17:30
    Helicopter ER
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 17:30
    S.W.A.T.
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 17:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:10
    ER
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 17:35
    Nonkel Jef
    01:00
    The Golden Girls
  • 17:30
    Maison Verhulst
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 17:55
    Big Sky
    01:00
    FBI
  • 17:55
    Family Matters
    00:20
    Bar Rescue
  • 17:50
    A Place in the Sun
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 17:20
    A Bundle of Trouble: An Aurora Teagarden Mystery
    00:15
    Family Law
  • 14:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:58
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 17:30
    Winterse Kost
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 17:55
    Death in Paradise
    01:00
    The Castaways
  • 17:50
    Below Deck
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    00:40
    Nieuwsuur
  • 18:00
    De Proefkeuken
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben