Zondag in 'De Sociëteit': protesten in Iran en het boek Antiboy

zaterdag 1 oktober 2022
Foto: NTR - © Stijn Ghijsen 2022

Een inclusieve talkshow: 'De Sociëteit' (#DS). De talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

Protesten in Iran
Na de dood van de tweeëntwintigjarige Masha Amani is Iran in rep en roer. Amani overleed op 16 september nadat zij in Iran werd opgepakt door de zogeheten moraliteitspolitie. Sindsdien neemt de onrust in Iran alleen maar toe en komen protestanten in opstand tegen het strenge regime. Wereldwijd wordt er steun betuigd aan de Iraanse protestanten en barst de discussie over vrouwenrechten los. Iran-deskundige Peyman Jafari en directeur WO-MEN Laila Ait Baali bespreken de situatie in Iran. Wat voor effecten gaan de protesten hebben?  


Aan tafel: Iran-deskundige Peyman Jafari en directeur WO-MEN Laila Ait Baali  

Antiboy: het boek over vrijheid in verandering
In zijn nieuwe boek Antiboy gaat schrijver Valentijn Hoogenkamp opzoek naar de vrijheid om zichzelf te mogen zijn. Volgende week ligt het boek in de winkels, maar deze zondag schuift Valentijn al bij ons aan voor een openhartig gesprek over zijn transitie en de vrijheid vinden in verandering.

Aan tafel: auteur Valentijn Hoogenkamp

De nieuwe theatershow Absurd
Binnenkort staat de cabaretier Nabil Aoulad Ayad weer op het toneel met zijn nieuwe theatershow Absurd. In deze show staat de wereld centraal en vraagt Nabil zichzelf af of hij de gekke man is in een normale wereld of juist andersom. Want hoe absurd is de wereld waarin we leven? Zondag schuift Nabil bij ons aan en licht hij een tipje van de sluier op.

Aan tafel: cabaretier Nabil Aoulad Ayad

'De Sociëteit', zondag 2 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 08:35
    Mr. Magoo
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:30
    VLOGLAB Secrets #Stories
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:10
    De Tafel van Gert
  • 08:35
    Friends
    02:40
    This Is Us
  • 08:40
    3rd Rock From the Sun
    02:10
    Geen uitzending
  • 08:40
    Het Blok
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:40
    Fear Thy Roommate
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:37
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:40
    Meat Timon
    02:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 07:45
    Death in Paradise
    02:50
    Father Brown
  • 08:20
    Cougar Town
    02:05
    American Housewife
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:40
    Pieter Konijn
    02:15
    De geur van succes