Zondag in 'De Sociëteit' o.a. Sinan Can, Char Li Chung en Leonie Cornips

zaterdag 15 oktober 2022
Foto: NTR - © Stijn Ghijsen 2022

Een inclusieve talkshow: 'De Sociëteit' (#DS). De talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

De evacuatie van de Afghanen
Op 15 augustus 2021 viel Kabul en is Afghanistan weer in handen van de Taliban. De Afghanen die hebben samengewerkt met de Nederlandse overheid lopen sindsdien groot gevaar en werd daarom evacuatie naar Nederland belooft. Het is nu ruim een jaar later en nog steeds wachten er honderden van deze Afghanen op hun evacuatie. Waar wacht Nederland op?


Programmamaker Sinan Can en oud-voorzitter militaire vakbond Anne-Marie Snels komen in actie en maken zich hard voor de Afghanen die nog steeds geen veilig heenkomen hebben weten te vinden.

Aan tafel: programmamaker Sinan Can en oud-voorzitter militaire vakbond Anne-Marie Snels

De theatervoorstelling: De Bananengeneratie
Drie jaar geleden schreef journalist Pete Wu in zijn bestseller ‘De Bananengeneratie’ over de jonge generatie Oost-Aziatische Nederlanders. De aankomende maanden brengt regisseur Char Li Chung dit succesvolle boek naar het theater. Via vijf persoonlijke verhalen van Oost-Aziatische Nederlanders maakt Chung een portret van deze diverse gemeenschap.

Aan tafel: Regisseur Char Li Chung en actrice Nhung Dam

Documentaire 'Cow'
Sinds vorige week draait in de filmhuistheaters de documentairefilm 'Cow’ van de Britse regisseur Andrea Arnold. De film toont in een persoonlijk portret het dagelijkse leven van de melkkoe Luma. Gevangen in een kil systeem slijt zij haar dagen met het produceren van melk en het baren van kalfjes. Bijzonder hoogleraar taalcultuur Leonie Cornips deed onderzoek naar de taal van koeien en kan daardoor met ons een andere blik werpen op de documentaire.

Aan tafel: Bijzonder hoogleraar taalcultuur Leonie Cornips

'De Sociëteit', zondag 16 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    40 jaar reilen en Heylen
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:20
    Triads - The Chinese Mafia Conquering the World
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Eenmaal Andermaal
    21:55
    Telefacts Zomer
  • 21:45
    De Harde Kern
    22:40
    2 Guns
  • 20:35
    Independence Day
    23:05
    Bram Stoker's Dracula
  • 20:35
    Wind River
    22:25
    Foute Vrienden Australië
  • 21:40
    Condor
    22:35
    ER
  • 21:30
    Zuidflank
    22:20
    Airwolf
  • 21:15
    Topdokters van Morgen
    22:20
    Blind Gekocht
  • 21:30
    SkyMed
    22:30
    Friends
  • 21:25
    SEAL Team
    22:20
    Leverage: Redemption
  • 21:20
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:28
    Trends Doc
    21:59
    20 jaar POM
  • 21:37
    De perfecte tuin
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:25
    Vanavond bij ons
    22:00
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:05
    The Hardacres
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:30
    Ons Droomproject in Wales
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:15
    Pointer
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    Daten in het Dorp op Texel
    22:10
    3 op Reis: De reis van je leven