Zondag in 'De Sociëteit' o.a. Sinan Can, Char Li Chung en Leonie Cornips

zaterdag 15 oktober 2022
Foto: NTR - © Stijn Ghijsen 2022

Een inclusieve talkshow: 'De Sociëteit' (#DS). De talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

De evacuatie van de Afghanen
Op 15 augustus 2021 viel Kabul en is Afghanistan weer in handen van de Taliban. De Afghanen die hebben samengewerkt met de Nederlandse overheid lopen sindsdien groot gevaar en werd daarom evacuatie naar Nederland belooft. Het is nu ruim een jaar later en nog steeds wachten er honderden van deze Afghanen op hun evacuatie. Waar wacht Nederland op?


Programmamaker Sinan Can en oud-voorzitter militaire vakbond Anne-Marie Snels komen in actie en maken zich hard voor de Afghanen die nog steeds geen veilig heenkomen hebben weten te vinden.

Aan tafel: programmamaker Sinan Can en oud-voorzitter militaire vakbond Anne-Marie Snels

De theatervoorstelling: De Bananengeneratie
Drie jaar geleden schreef journalist Pete Wu in zijn bestseller ‘De Bananengeneratie’ over de jonge generatie Oost-Aziatische Nederlanders. De aankomende maanden brengt regisseur Char Li Chung dit succesvolle boek naar het theater. Via vijf persoonlijke verhalen van Oost-Aziatische Nederlanders maakt Chung een portret van deze diverse gemeenschap.

Aan tafel: Regisseur Char Li Chung en actrice Nhung Dam

Documentaire 'Cow'
Sinds vorige week draait in de filmhuistheaters de documentairefilm 'Cow’ van de Britse regisseur Andrea Arnold. De film toont in een persoonlijk portret het dagelijkse leven van de melkkoe Luma. Gevangen in een kil systeem slijt zij haar dagen met het produceren van melk en het baren van kalfjes. Bijzonder hoogleraar taalcultuur Leonie Cornips deed onderzoek naar de taal van koeien en kan daardoor met ons een andere blik werpen op de documentaire.

Aan tafel: Bijzonder hoogleraar taalcultuur Leonie Cornips

'De Sociëteit', zondag 16 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Kevin heeft een verrassing voor Aurore, terwijl Anne-Marie en Dirk samen de Oostenrijkse bergen intrekken. In Zermatt wil skilerares Saar een gesprek met Robbe. Ondertussen is Nicolas tijdens een romantische date eerlijk tegen Frauke.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:10
    Mysteriejagers
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 16:45
    Spring
    07:00
    Sam & Julia
  • 16:35
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 16:10
    Ik Vertrek
    03:10
    Geen uitzending
  • 15:00
    Out of Sight
    11:50
    Geen uitzending
  • 16:35
    Xena: Warrior Princess
    07:00
    Willy
  • 16:15
    Suits
    01:00
    Geen uitzending
  • 16:50
    SOS Piet
    06:00
    Joe
  • 15:40
    De Tafel van Gert
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 16:05
    Grey's Anatomy
  • 16:20
    Brooklyn Nine-Nine
    07:10
    Family Matters
  • 16:50
    The Real Housewives of Amsterdam
    12:45
    Body Shockers
  • 16:35
    The Flight Attendant Murders
    11:55
    Fallen Angels Murder Club: Heroes and Felons
  • 14:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:37
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 16:30
    Het Perfecte Feestmenu
    06:25
    Hidden Gems
  • 15:50
    The Doctor Blake Mysteries
    06:55
    Death in Paradise
  • 16:50
    American Pickers
    12:45
    Storage Wars
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 16:25
    Per Seconde Wijzer
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 16:35
    Superheldenschool
    09:30
    Lief Monster