Zondag in 'De Sociëteit' o.a. Sinan Can, Char Li Chung en Leonie Cornips

zaterdag 15 oktober 2022
Foto: NTR - © Stijn Ghijsen 2022

Een inclusieve talkshow: 'De Sociëteit' (#DS). De talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

De evacuatie van de Afghanen
Op 15 augustus 2021 viel Kabul en is Afghanistan weer in handen van de Taliban. De Afghanen die hebben samengewerkt met de Nederlandse overheid lopen sindsdien groot gevaar en werd daarom evacuatie naar Nederland belooft. Het is nu ruim een jaar later en nog steeds wachten er honderden van deze Afghanen op hun evacuatie. Waar wacht Nederland op?


Programmamaker Sinan Can en oud-voorzitter militaire vakbond Anne-Marie Snels komen in actie en maken zich hard voor de Afghanen die nog steeds geen veilig heenkomen hebben weten te vinden.

Aan tafel: programmamaker Sinan Can en oud-voorzitter militaire vakbond Anne-Marie Snels

De theatervoorstelling: De Bananengeneratie
Drie jaar geleden schreef journalist Pete Wu in zijn bestseller ‘De Bananengeneratie’ over de jonge generatie Oost-Aziatische Nederlanders. De aankomende maanden brengt regisseur Char Li Chung dit succesvolle boek naar het theater. Via vijf persoonlijke verhalen van Oost-Aziatische Nederlanders maakt Chung een portret van deze diverse gemeenschap.

Aan tafel: Regisseur Char Li Chung en actrice Nhung Dam

Documentaire 'Cow'
Sinds vorige week draait in de filmhuistheaters de documentairefilm 'Cow’ van de Britse regisseur Andrea Arnold. De film toont in een persoonlijk portret het dagelijkse leven van de melkkoe Luma. Gevangen in een kil systeem slijt zij haar dagen met het produceren van melk en het baren van kalfjes. Bijzonder hoogleraar taalcultuur Leonie Cornips deed onderzoek naar de taal van koeien en kan daardoor met ons een andere blik werpen op de documentaire.

Aan tafel: Bijzonder hoogleraar taalcultuur Leonie Cornips

'De Sociëteit', zondag 16 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:25
    Sarah beweegt
    11:30
    Mironins
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:50
    Rich Kids Go Skint
    11:40
    Project Runway
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Huizenjagers
  • 11:00
    The Rookie
    11:55
    FBI: International
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:10
    Chateau Meiland: En Route
  • 10:50
    Snapped: Killer Couples
    11:35
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:15
    De ambachter
    12:30
    Brasserie 55
  • 11:25
    Sarah's Sweet Table
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    The Good Ship Murder
  • 11:10
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 11:25
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 11:20
    Goed Verhaal
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:25
    Meneer Papier
    11:30
    Zin in Zappelin