Zondag in 'De Sociëteit' o.a. Fonda Sahla, Enith Brigitha en rapper Elmer

zaterdag 22 oktober 2022

'De Sociëteit' (#DS). Een inclusieve talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

Cultuursensitieve zorg
D66-Tweede Kamerlid Fonda Sahla maakt zich hard voor cultuursensitieve zorg. Aandacht voor de achtergrond van de patiënt is cruciaal om te voorkomen dat er kansenongelijkheid ontstaat voor personen met een andere culturele achtergrond. Dat is de strekking van de motie die Sahla donderdag inbracht. Huisarts Shakib Sana ervaart in de praktijk waar het misgaat en waar meer aandacht naar toe zou moeten. Fonda Sahla en Shakib Sana bespreken bij ons aan tafel het belang van cultuursensitieve zorg.


Aan tafel: D66-Tweede Kamerlid Fonda Sahla en huisarts Shakib Sana  

Het standbeeld van Enith Brigitha
Enith Brigitha werd twee keer sportvrouw van het jaar, won 21 zwemmedailles en was de eerste vrouw van kleur die een olympische medaille won voor Nederland. Podiumkunstenaar Mo Hersi is een groot bewonderaar van Enith en vond dat zij voor haar prestaties meer aandacht verdiende. Vorige week was het dan eindelijk zo ver en werd het standbeeld van de oud-zwemkampioene onthuld in Almere.

Aan tafel: podiumkunstenaar Mo Hersi en oud-zwemkampioene Enith Brigitha

Rapper Elmer over controversiële raptekst  'Ik neuk je vader zonder condoom'
De hiphopscène is niet vies van vulgaire teksten. Toch ontstond er commotie na een interview in de krant over de tekst 'Ik neuk je vader zonder condoom' uit het nummer ‘Vader’ van rapper Elmer. Zijn dit soort teksten alleen voor mannelijke rappers weggelegd? Samen met Merel Pauw, beter bekend als rapper Elmer, bespreken we de positie van vrouwelijke rappers binnen die mannelijke wereld.

Aan tafel: Merel Pauw aka rapper Elmer

'De Sociëteit', zondag 23 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Stemacteur Daniel Hillard is dol op zijn drie kinderen, maar zijn vrouw Miranda is zijn onverantwoordelijke gedrag beu en vraagt de scheiding aan. De rechter geeft Miranda het hoederecht en Daniel mag zijn kinderen voortaan alleen nog op zaterdag zien. Wanneer zijn ex een zoekertje plaatst voor een kinderoppas, besluit Daniel zich te vermommen als een Schotse nanny en te solliciteren naar de baan.

'Mrs. Doubtfire', film uit 1993 met oa. Robin Williams, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    WinWin
    20:12
    Joker+ en Lotto
  • 20:00
    VRT NWS Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Het Weer
    20:05
    Familie
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 19:45
    The Big Bang Theory
    20:35
    Infinite
  • 19:35
    Caught on Dashcam
    20:35
    Mrs. Doubtfire
  • 18:50
    Abracadabra and a Christmas Miracle
    20:35
    A Royal Montana Christmas
  • 20:00
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Knokke Tof
  • 19:45
    Superman & Lois
    20:35
    Ocean's 8
  • 19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    24 Hours in Police Custody
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 19:45
    BBQ Vanavond?!
    20:10
    Wordt aangekondigd
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Murdoch Mysteries
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Zussen
  • 19:50
    Met het Mes op Tafel
    20:25
    NPO Doc: Fataal schot
  • 19:25
    De verloskundigen
    20:25
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg