Zendermanager Sharid Alles vertrekt bij NPO 3FM

dinsdag 16 november 2021

Sharid Alles stopt per januari 2022 als zendermanager van NPO 3FM. Dit heeft zij vanochtend via het onderstaande bericht bekendgemaakt. Sharids taken worden per januari overgenomen door Menno de Boer.

Hij zal worden bijgestaan door Erik van Hengstum in de rol van waarnemend adjunct-zendermanager. Erik zal dit combineren met zijn huidige taken als zakelijk manager bij Directie Audio.

In het nieuwe jaar volgt een sollicitatieprocedure voor de definitieve benoeming van een nieuwe zendermanager en adjunct-zendermanager voor NPO 3FM.

Hieronder de integrale verklaring van Sharid Alles:

Beste allemaal,

Na 3,5 jaar als zendermanager te hebben gewerkt voor 3FM, heb ik besloten mijn functie neer te leggen per 1 januari 2022.

De afgelopen jaren heb ik met een steeds sterker en completer wordend team, mede aangevoerd door Robbert-Jan van de Velde, gewerkt aan het terugbrengen van het oorspronkelijke 3FM-DNA naar het station. Ik ben trots op de muzikale koers die mede onder leiding van Roosmarijn Reijmer verder vorm heeft gekregen, de sterke programmering waar we in het nieuwe jaar mee verdergaan, de voorzichtige groei van LTA binnen de doelgroep en de flinke groei die we online en in podcasts hebben bereikt. Daarnaast hebben we de afgelopen moeilijke coronajaren hard geïnvesteerd in het ondersteunen van het livecircuit: door het betalen van artiesten, maar ook door bijvoorbeeld van de 3FM Awards een Fieldlab Event te maken.

Ik wil graag de NPO en de omroepen bedanken voor het in mij gestelde vertrouwen, ik ben tot op de dag van vandaag gesteund en heb dat ook zo gevoeld.

In de aankomende tijd bijt ik me nog volop vast in 3FM Serious Request en in de terugkeer van het Glazen Huis. In het nieuwe jaar zal ik mijn opvolger Menno de Boer op weg helpen waar nodig en mogelijk. Daarnaast zal ik mijn tweede kinderboek afschrijven en rustig bekijken wat er verder op mijn pad komt.

Groet,
Sharid Alles



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.

'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    03:05
    VRT NWS laat
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 06:35
    Dropje
    06:00
    Tik Tak
  • 06:40
    Plop & de Peppers
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    09:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:35
    Most Daring
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:30
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    Open Vuur
    02:15
    Chris Cooks Cymru
  • 06:00
    All Creatures Great and Small
    01:45
    The Count of Monte Cristo
  • 06:20
    Storage Wars
    02:30
    Below Deck
  • 05:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    04:15
    NOS WK Avond
  • 02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:15
    Nieuwsuur
  • 06:40
    Ziggy en de Zootram
    02:05
    EenVandaag