Zendermanager Sharid Alles vertrekt bij NPO 3FM

dinsdag 16 november 2021

Sharid Alles stopt per januari 2022 als zendermanager van NPO 3FM. Dit heeft zij vanochtend via het onderstaande bericht bekendgemaakt. Sharids taken worden per januari overgenomen door Menno de Boer.

Hij zal worden bijgestaan door Erik van Hengstum in de rol van waarnemend adjunct-zendermanager. Erik zal dit combineren met zijn huidige taken als zakelijk manager bij Directie Audio.

In het nieuwe jaar volgt een sollicitatieprocedure voor de definitieve benoeming van een nieuwe zendermanager en adjunct-zendermanager voor NPO 3FM.

Hieronder de integrale verklaring van Sharid Alles:

Beste allemaal,

Na 3,5 jaar als zendermanager te hebben gewerkt voor 3FM, heb ik besloten mijn functie neer te leggen per 1 januari 2022.

De afgelopen jaren heb ik met een steeds sterker en completer wordend team, mede aangevoerd door Robbert-Jan van de Velde, gewerkt aan het terugbrengen van het oorspronkelijke 3FM-DNA naar het station. Ik ben trots op de muzikale koers die mede onder leiding van Roosmarijn Reijmer verder vorm heeft gekregen, de sterke programmering waar we in het nieuwe jaar mee verdergaan, de voorzichtige groei van LTA binnen de doelgroep en de flinke groei die we online en in podcasts hebben bereikt. Daarnaast hebben we de afgelopen moeilijke coronajaren hard geïnvesteerd in het ondersteunen van het livecircuit: door het betalen van artiesten, maar ook door bijvoorbeeld van de 3FM Awards een Fieldlab Event te maken.

Ik wil graag de NPO en de omroepen bedanken voor het in mij gestelde vertrouwen, ik ben tot op de dag van vandaag gesteund en heb dat ook zo gevoeld.

In de aankomende tijd bijt ik me nog volop vast in 3FM Serious Request en in de terugkeer van het Glazen Huis. In het nieuwe jaar zal ik mijn opvolger Menno de Boer op weg helpen waar nodig en mogelijk. Daarnaast zal ik mijn tweede kinderboek afschrijven en rustig bekijken wat er verder op mijn pad komt.

Groet,
Sharid Alles



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de ­politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.

'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:30
    Lou
    01:35
    Dagelijkse kost
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:30
    Kaatje kan het
    06:00
    Tik Tak
  • 06:30
    Kabouter Plop
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Geen uitzending
    23:15
    The Bourne Supremacy
  • 06:00
    Qmusic
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 01:35
    Geen uitzending
    00:15
    Xena: Warrior Princess
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    00:50
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:15
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    The Winter King
  • 05:50
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:50
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:30
    Family Law
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:21
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:25
    DIY
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 06:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:00
    Grey's Anatomy
  • 06:30
    NOS Journaal
    01:10
    EenVandaag
  • 02:20
    Nieuwsuur
    01:00
    De Nachtzoen
  • 06:20
    Sesamstraat
    01:45
    First Dates