Zendermanager Sharid Alles vertrekt bij NPO 3FM

dinsdag 16 november 2021

Sharid Alles stopt per januari 2022 als zendermanager van NPO 3FM. Dit heeft zij vanochtend via het onderstaande bericht bekendgemaakt. Sharids taken worden per januari overgenomen door Menno de Boer.

Hij zal worden bijgestaan door Erik van Hengstum in de rol van waarnemend adjunct-zendermanager. Erik zal dit combineren met zijn huidige taken als zakelijk manager bij Directie Audio.

In het nieuwe jaar volgt een sollicitatieprocedure voor de definitieve benoeming van een nieuwe zendermanager en adjunct-zendermanager voor NPO 3FM.

Hieronder de integrale verklaring van Sharid Alles:

Beste allemaal,

Na 3,5 jaar als zendermanager te hebben gewerkt voor 3FM, heb ik besloten mijn functie neer te leggen per 1 januari 2022.

De afgelopen jaren heb ik met een steeds sterker en completer wordend team, mede aangevoerd door Robbert-Jan van de Velde, gewerkt aan het terugbrengen van het oorspronkelijke 3FM-DNA naar het station. Ik ben trots op de muzikale koers die mede onder leiding van Roosmarijn Reijmer verder vorm heeft gekregen, de sterke programmering waar we in het nieuwe jaar mee verdergaan, de voorzichtige groei van LTA binnen de doelgroep en de flinke groei die we online en in podcasts hebben bereikt. Daarnaast hebben we de afgelopen moeilijke coronajaren hard geïnvesteerd in het ondersteunen van het livecircuit: door het betalen van artiesten, maar ook door bijvoorbeeld van de 3FM Awards een Fieldlab Event te maken.

Ik wil graag de NPO en de omroepen bedanken voor het in mij gestelde vertrouwen, ik ben tot op de dag van vandaag gesteund en heb dat ook zo gevoeld.

In de aankomende tijd bijt ik me nog volop vast in 3FM Serious Request en in de terugkeer van het Glazen Huis. In het nieuwe jaar zal ik mijn opvolger Menno de Boer op weg helpen waar nodig en mogelijk. Daarnaast zal ik mijn tweede kinderboek afschrijven en rustig bekijken wat er verder op mijn pad komt.

Groet,
Sharid Alles



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:35
    Into The Congo With Ben Fogle
    18:20
    Lewis
  • 18:05
    Ket & Doc
    18:20
    Wannabe's
  • 18:10
    Goed Geplant
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:45
    De Augurkenkoning
    19:00
    Steenrijk, Straatarm
  • 18:00
    The Big Bang Theory
    20:35
    Het Smelt
  • 17:35
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 17:30
    Christmas Homecoming
    20:35
    A Christmas Love Story
  • 17:45
    SOS Piet
    19:25
    Drie mannen onder een dak
  • 17:20
    De Slimste Mens Ter Wereld
    20:00
    Over De Oceaan
  • 17:45
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 18:05
    The Simpsons
    20:35
    Operation Mincemeat
  • 18:05
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 18:05
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Real Unforgotten
  • 18:09
    Z-Weekoverzicht
    18:42
    Trends Talk
  • 18:11
    De perfecte energieoplossing
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:05
    Feest van Eigen Bodem
    18:35
    KLAAR IN 20 minuten
  • 18:05
    The Puzzle Lady
    19:05
    The Good Ship Murder
  • 18:00
    Below Deck Down Under
    18:55
    Chucky
  • 18:10
    NOS Studio Sport
    19:00
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 17:40
    Het licht van Diwali
    18:15
    Podium Klassiek
  • 18:05
    Topdoks
    18:25
    Wilde buren alleen maar love