Zelf op zoek naar antwoorden: 'Willem Wever' is terug!

zaterdag 24 oktober 2020

Vanaf zondag 25 oktober is 'Willem Wever' terug met 20 afleveringen vol vragen van kinderen. Nieuw dit seizoen is de manier waarop kinderen op zoek gaan naar antwoord op hun vraag: waar de vraag je verrast, doet de zoektocht dat nog meer.

Proefondervindelijk gaan Edson da Graça en Tim Senders met de jonge vragenstellers op ontdekkingsreis op zoek naar antwoorden. Hierdoor weet je maar nooit waar je belandt, wie je tegenkomt en wat er gaat gebeuren. De enige zekerheid is dat niets te gek is en dat ze doorgaan tot ze voor jou het antwoord hebben gevonden.


Het motto is: zelf uitproberen, testen, ondergaan, checken én vraagtekens stellen bij het voor de hand liggende antwoord. Tim en Edson stimuleren kinderen om zelf kritisch en creatief na te denken, op zoek naar een deskundig antwoord. Iets leren was nog nooit zo leuk!

In de eerste aflevering onderzoekt Tim samen met Gijs hoe je met een drone stiekem de vijand kan bespioneren. Edson vertelt Tamar hoe het komt dat je vlinders in je buik voelt als je verliefd bent en voor Luca zoeken Tim en Edson een oplossing tegen de jeuk van brandnetels.

'Willem Wever', vanaf zondag 25 oktober om 10.10 uur bij KRO-NCRV op NPO Zapp.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:10
    Alles in orde!
    15:10
    Sporza: Formule 1
  • 11:20
    Winterbeelden
    16:35
    Rebirth
  • 14:45
    Yetili vertelt
    14:55
    Rintje
  • 14:45
    Florentina
    16:40
    Cheers
  • 14:20
    My Son's Deception
  • 12:30
    Geen uitzending
    15:00
    Mission: Impossible -- Ghost Protocol
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch Hawaii
  • 08:15
    Geen uitzending
    15:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:50
    Friends
    15:40
    Komen Eten
  • 14:50
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 14:30
    Family Matters
    19:20
    Orlando Bloom: To the Edge
  • 14:10
    Retour Masters
    17:45
    Het Beste Bod
  • 14:35
    Killer Couples
    15:30
    Cold Case Killers
  • 14:46
    CEO van mijn leven
    15:12
    De CFO podcast
  • 14:45
    Hobbyklus
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:25
    Loïc zot van koken weekmenu
    15:20
    Becoming Meewis
  • 14:35
    Midsomer Murders
    15:30
    The Chelsea Detective
  • 14:25
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:05
    Ik Vertrek
    15:00
    NOS Studio Sport Live
  • 14:45
    De Geknipte Gast
    15:21
    Wilde Ganzen
  • 14:40
    Brugklas marathon
    15:30
    Herrie in huis