Wimbledon vanaf 26 juni dagelijks bij RTL 7

donderdag 22 juni 2006

Op maandag 26 juni barst de 120ste editie van het traditionele Britse Wimbledon los. En traditiegetrouw is dit ultieme tennistoernooi ook dit jaar weer bij RTL te zien.

Rech

tstreeks vanuit Londen brengt een team met o.a. Roland Koopman, Marcel Maijer, Mariëtte Pakker Jacco Eltingh en Jan Siemerink de wedstrijden, reportages, interviews en updates op het scherm van RTL 7.

De grootste tennistalenten ter wereld treden graag aan op het karakteristieke tennisgras van de All England Lawn Tennis Club. Huizenhoge favoriet voor de titel bij de heren is de Zwitser Roger Federer. Hij domineert het toernooi al sinds 2003 en is van plan zijn titel te prolongeren. De Amerikaan Andy Roddick weet de wereldwijde hegemonie van Federer soms te doorbreken, dus ook hij is zeker een kanshebber. Rafael Nadal versloeg Federer bij vier van hun vijf ontmoetingen, maar deze overwinningen vonden allemaal op gravelbanen plaats. De populaire Engelsman Tim Henman, Greg Rusedski en de legendarische Andre Agassi zijn alledrie ruim de dertig gepasseerd. Voor hen is Wimbledon 2006 wellicht de laatste gelegenheid om nog eenmaal te schitteren.

De 25-jarige Martina Hingis is na drie jaar terug uit haar sportieve pensioen en veegt sindsdien de vloer aan met de reputaties van haar opvolgers. Zij won de damestitel in 1997 maar het zou niet onlogisch zijn als ze dit jaar wederom het erepodium weet te bestijgen. Titelverdedigster Venus Williams heeft sinds haar victorie vorig jaar behoorlijk lopen kwakkelen. Maar ook zij kan voor een verrassende comeback zorgen dit jaar. Maria Sharapova wordt niet gehinderd door blessures. Ook zij zou best wel eens Wimbledon 2006 op haar naam kunnen gaan schrijven.
Nederland wordt in elk geval op Wimbledon vertegenwoordigd door Raemon Sluiter. De Rotterdammer doet voor de zesde keer mee.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Glacioloog Eric Rignot keert samen met zijn zoon terug naar hun woning in Los Angeles die verwoest werd door de bosbranden in 2025. Wanneer wetenschapper Alain Hubert met zijn team in een whiteout terechtkomt, wordt duidelijk hoe onvoorspelbaar het leven op Antarctica is. Klimaatwetenschapper Simon Steffen zet het levenswerk van zijn vader Konrad Steffen rond automatische weerstations verder.

'2050', om 21.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Thuis
    14:25
    Clips
  • 09:00
    Lentebeelden
    17:05
    The Office
  • 14:20
    Sarah: Sokpop en de klanken
    14:25
    Meneer Papier
  • 14:05
    Wittekerke
    15:15
    The Good Doctor
  • 14:05
    The Motorway
    15:00
    Dream Home Australië
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:25
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:35
    Geen uitzending
    16:15
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:00
    Family Matters
    14:25
    De Tafel van de Week
  • 13:35
    CSI: Miami
    14:25
    Music and Lyrics
  • 14:10
    Bar Rescue
    16:45
    Brooklyn Nine-Nine
  • 14:00
    Open Vuur
    14:40
    Lekker Licht
  • 13:50
    Fear Thy Neighbour
    14:45
    Snapped
  • 13:29
    Herhalingslus
    17:00
    Z-Extra
  • 14:08
    Ver Gevorderd
    17:00
    Een Uur Sorry Music
  • 14:05
    Bon Appetit
    15:00
    Apero - Dining
  • 13:10
    Agatha Christie's Marple
  • 13:50
    NCIS
    14:45
    Under the Banner of Heaven
  • 13:40
    NOS Sport: EHL Finals 2026
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 13:40
    De Ongelooflijke Podcast
    14:45
    Vuurtorenverhalen
  • 14:10
    Molmans
    14:25
    De Smurfen