Wimbledon vanaf 26 juni dagelijks bij RTL 7

donderdag 22 juni 2006

Op maandag 26 juni barst de 120ste editie van het traditionele Britse Wimbledon los. En traditiegetrouw is dit ultieme tennistoernooi ook dit jaar weer bij RTL te zien.

Rech

tstreeks vanuit Londen brengt een team met o.a. Roland Koopman, Marcel Maijer, Mariëtte Pakker Jacco Eltingh en Jan Siemerink de wedstrijden, reportages, interviews en updates op het scherm van RTL 7.

De grootste tennistalenten ter wereld treden graag aan op het karakteristieke tennisgras van de All England Lawn Tennis Club. Huizenhoge favoriet voor de titel bij de heren is de Zwitser Roger Federer. Hij domineert het toernooi al sinds 2003 en is van plan zijn titel te prolongeren. De Amerikaan Andy Roddick weet de wereldwijde hegemonie van Federer soms te doorbreken, dus ook hij is zeker een kanshebber. Rafael Nadal versloeg Federer bij vier van hun vijf ontmoetingen, maar deze overwinningen vonden allemaal op gravelbanen plaats. De populaire Engelsman Tim Henman, Greg Rusedski en de legendarische Andre Agassi zijn alledrie ruim de dertig gepasseerd. Voor hen is Wimbledon 2006 wellicht de laatste gelegenheid om nog eenmaal te schitteren.

De 25-jarige Martina Hingis is na drie jaar terug uit haar sportieve pensioen en veegt sindsdien de vloer aan met de reputaties van haar opvolgers. Zij won de damestitel in 1997 maar het zou niet onlogisch zijn als ze dit jaar wederom het erepodium weet te bestijgen. Titelverdedigster Venus Williams heeft sinds haar victorie vorig jaar behoorlijk lopen kwakkelen. Maar ook zij kan voor een verrassende comeback zorgen dit jaar. Maria Sharapova wordt niet gehinderd door blessures. Ook zij zou best wel eens Wimbledon 2006 op haar naam kunnen gaan schrijven.
Nederland wordt in elk geval op Wimbledon vertegenwoordigd door Raemon Sluiter. De Rotterdammer doet voor de zesde keer mee.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lichtpuntjes tegen Kanker' (VRT)

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.

'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    14:45
    Thuis
  • 13:40
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:10
    Timbalo
    14:15
    Dimitri
  • 14:10
    Wittekerke
    15:10
    Gooische Vrouwen
  • 13:25
    Helicopter ER
    14:15
    De Alarmcentrale: Pech Onderweg
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:40
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:15
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:05
    Komen eten
    14:55
    Bake Off Vlaanderen
  • 13:40
    C.S.I. New York
    14:30
    The Way Home
  • 14:05
    Seal Team
    15:00
    NCIS: Los Angeles
  • 14:05
    Roger van Damme - Goud
    14:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 13:55
    Forensic Files II
    14:25
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:12
    Zelf gedaan, goed gedaan
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:05
    Comfort Food
    14:25
    De Eregast
  • 13:55
    Death in Paradise
    15:05
    Kidnapped: The Chloe Ayling Story
  • 13:50
    First Dates Australia
    14:50
    Bob's Burgers
  • 13:50
    NOS Olympische Winterspelen
    21:50
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 14:00
    NOS Journaal
    14:15
    De verwondering
  • 14:10
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    14:20
    Agent Binky