Wimbledon vanaf 26 juni dagelijks bij RTL 7

donderdag 22 juni 2006

Op maandag 26 juni barst de 120ste editie van het traditionele Britse Wimbledon los. En traditiegetrouw is dit ultieme tennistoernooi ook dit jaar weer bij RTL te zien.

Rech

tstreeks vanuit Londen brengt een team met o.a. Roland Koopman, Marcel Maijer, Mariëtte Pakker Jacco Eltingh en Jan Siemerink de wedstrijden, reportages, interviews en updates op het scherm van RTL 7.

De grootste tennistalenten ter wereld treden graag aan op het karakteristieke tennisgras van de All England Lawn Tennis Club. Huizenhoge favoriet voor de titel bij de heren is de Zwitser Roger Federer. Hij domineert het toernooi al sinds 2003 en is van plan zijn titel te prolongeren. De Amerikaan Andy Roddick weet de wereldwijde hegemonie van Federer soms te doorbreken, dus ook hij is zeker een kanshebber. Rafael Nadal versloeg Federer bij vier van hun vijf ontmoetingen, maar deze overwinningen vonden allemaal op gravelbanen plaats. De populaire Engelsman Tim Henman, Greg Rusedski en de legendarische Andre Agassi zijn alledrie ruim de dertig gepasseerd. Voor hen is Wimbledon 2006 wellicht de laatste gelegenheid om nog eenmaal te schitteren.

De 25-jarige Martina Hingis is na drie jaar terug uit haar sportieve pensioen en veegt sindsdien de vloer aan met de reputaties van haar opvolgers. Zij won de damestitel in 1997 maar het zou niet onlogisch zijn als ze dit jaar wederom het erepodium weet te bestijgen. Titelverdedigster Venus Williams heeft sinds haar victorie vorig jaar behoorlijk lopen kwakkelen. Maar ook zij kan voor een verrassende comeback zorgen dit jaar. Maria Sharapova wordt niet gehinderd door blessures. Ook zij zou best wel eens Wimbledon 2006 op haar naam kunnen gaan schrijven.
Nederland wordt in elk geval op Wimbledon vertegenwoordigd door Raemon Sluiter. De Rotterdammer doet voor de zesde keer mee.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:20
    Kabouter Plop
  • 02:50
    Geen uitzending
    12:30
    Urk!
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:25
    De Container Cup
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:40
    Fire Country
  • 03:25
    Geen uitzending
    01:20
    Bar Rescue
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:30
    Botched
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:15
    FBI: International
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:34
    Alles over je terras
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:25
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:40
    Sarah's Sweet Table
  • 04:40
    Scott & Bailey
    01:35
    Signora Volpe
  • 04:25
    American Pickers
    02:00
    Scrubs
  • 03:10
    NOS Journaal
    01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:50
    Eva