Wimbledon vanaf 26 juni dagelijks bij RTL 7

donderdag 22 juni 2006

Op maandag 26 juni barst de 120ste editie van het traditionele Britse Wimbledon los. En traditiegetrouw is dit ultieme tennistoernooi ook dit jaar weer bij RTL te zien.

Rech

tstreeks vanuit Londen brengt een team met o.a. Roland Koopman, Marcel Maijer, Mariëtte Pakker Jacco Eltingh en Jan Siemerink de wedstrijden, reportages, interviews en updates op het scherm van RTL 7.

De grootste tennistalenten ter wereld treden graag aan op het karakteristieke tennisgras van de All England Lawn Tennis Club. Huizenhoge favoriet voor de titel bij de heren is de Zwitser Roger Federer. Hij domineert het toernooi al sinds 2003 en is van plan zijn titel te prolongeren. De Amerikaan Andy Roddick weet de wereldwijde hegemonie van Federer soms te doorbreken, dus ook hij is zeker een kanshebber. Rafael Nadal versloeg Federer bij vier van hun vijf ontmoetingen, maar deze overwinningen vonden allemaal op gravelbanen plaats. De populaire Engelsman Tim Henman, Greg Rusedski en de legendarische Andre Agassi zijn alledrie ruim de dertig gepasseerd. Voor hen is Wimbledon 2006 wellicht de laatste gelegenheid om nog eenmaal te schitteren.

De 25-jarige Martina Hingis is na drie jaar terug uit haar sportieve pensioen en veegt sindsdien de vloer aan met de reputaties van haar opvolgers. Zij won de damestitel in 1997 maar het zou niet onlogisch zijn als ze dit jaar wederom het erepodium weet te bestijgen. Titelverdedigster Venus Williams heeft sinds haar victorie vorig jaar behoorlijk lopen kwakkelen. Maar ook zij kan voor een verrassende comeback zorgen dit jaar. Maria Sharapova wordt niet gehinderd door blessures. Ook zij zou best wel eens Wimbledon 2006 op haar naam kunnen gaan schrijven.
Nederland wordt in elk geval op Wimbledon vertegenwoordigd door Raemon Sluiter. De Rotterdammer doet voor de zesde keer mee.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:25
    Loslopend wild
    22:55
    VRT NWS laat
  • 21:20
    The Hunt for Raoul Moat
    22:35
    Augure
  • 21:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Jurassic World Dominion
    23:10
    Help, Mijn Man is Klusser
  • 20:30
    The Beekeeper
    22:30
    Transporter 3
  • 22:15
    Dracula Untold
    23:55
    Yellowjackets
  • 21:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 22:10
    Accused
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:20
    The X-Files
    00:10
    The Golden Girls
  • 22:15
    De Moeite Waard?!
    23:35
    Achter de schermen
  • 22:05
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    Aquaman
    23:00
    Pacific Rim
  • 21:35
    Leef!
    22:35
    The Real Housewives of Sydney
  • 22:15
    Girlfriend Missing
    23:50
    C.S.I. New York
  • 22:10
    CEO van mijn leven
    22:37
    De CFO podcast
  • 22:18
    De tip
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:15
    Chris Cooks Cymru
    22:50
    Vietnjam, met Quyên
  • 22:00
    Six Four
    23:00
    Rebus
  • 22:20
    From
    23:25
    The Kardashians
  • 22:20
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Dit is de Week
  • 22:10
    Fanboy
    23:30
    Lisa Ostermann: Makkelijk in de omgang