Wimbledon vanaf 26 juni dagelijks bij RTL 7

donderdag 22 juni 2006

Op maandag 26 juni barst de 120ste editie van het traditionele Britse Wimbledon los. En traditiegetrouw is dit ultieme tennistoernooi ook dit jaar weer bij RTL te zien.

Rech

tstreeks vanuit Londen brengt een team met o.a. Roland Koopman, Marcel Maijer, Mariëtte Pakker Jacco Eltingh en Jan Siemerink de wedstrijden, reportages, interviews en updates op het scherm van RTL 7.

De grootste tennistalenten ter wereld treden graag aan op het karakteristieke tennisgras van de All England Lawn Tennis Club. Huizenhoge favoriet voor de titel bij de heren is de Zwitser Roger Federer. Hij domineert het toernooi al sinds 2003 en is van plan zijn titel te prolongeren. De Amerikaan Andy Roddick weet de wereldwijde hegemonie van Federer soms te doorbreken, dus ook hij is zeker een kanshebber. Rafael Nadal versloeg Federer bij vier van hun vijf ontmoetingen, maar deze overwinningen vonden allemaal op gravelbanen plaats. De populaire Engelsman Tim Henman, Greg Rusedski en de legendarische Andre Agassi zijn alledrie ruim de dertig gepasseerd. Voor hen is Wimbledon 2006 wellicht de laatste gelegenheid om nog eenmaal te schitteren.

De 25-jarige Martina Hingis is na drie jaar terug uit haar sportieve pensioen en veegt sindsdien de vloer aan met de reputaties van haar opvolgers. Zij won de damestitel in 1997 maar het zou niet onlogisch zijn als ze dit jaar wederom het erepodium weet te bestijgen. Titelverdedigster Venus Williams heeft sinds haar victorie vorig jaar behoorlijk lopen kwakkelen. Maar ook zij kan voor een verrassende comeback zorgen dit jaar. Maria Sharapova wordt niet gehinderd door blessures. Ook zij zou best wel eens Wimbledon 2006 op haar naam kunnen gaan schrijven.
Nederland wordt in elk geval op Wimbledon vertegenwoordigd door Raemon Sluiter. De Rotterdammer doet voor de zesde keer mee.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gala van de Gouden K's 2025' (Ketnet)

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.

'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:25
    VRT NWS laat
    00:20
    Journaallus
  • 22:20
    Dark Waters
    00:45
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    04:50
    Geen uitzending
  • 21:20
    Help, Mijn Man is Klusser
    06:20
    Kabouter Plop
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Te bepalen
  • 22:10
    Hot Seat
    00:50
    Yellowjackets
  • 21:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 22:05
    9-1-1: Lone Star
    00:50
    Geen uitzending
  • 22:15
    Lili en Marleen
    00:10
    The X-Files
  • 20:30
    De Premier
    00:40
    De Tafel van de Week
  • 22:05
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    Man of Steel
    23:10
    In Time
  • 21:40
    Het Perfecte Plaatje
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 21:30
    Murder: Fight for the Truth
    00:20
    C.S.I. New York
  • 22:06
    CEO van mijn leven
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:11
    Jong geleerd
    00:00
    Oh What A Night
  • 22:20
    Chris Cooks Cymru
    00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 22:00
    Six Four
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 21:00
    The Drop
    01:00
    The Resident
  • 21:25
    De Avond van de Filmmuziek
    00:15
    The Connection
  • 22:00
    Nieuwsuur
    00:20
    The Old Bachelor
  • 22:00
    Please Try Again Later
    00:50
    First Dates