Willeke Alberti, Jeroen van Inkel en Jamai Loman te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 9 februari 2020

Tijd voor een nieuwe week van 'Tijd voor MAX'! Van maandag 10 tot en met vrijdag 14 februari schuiven er weer actuele en/of spraakmakende gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.

'Tijd Voor MAX' begint de week met Renze Klamer. Hij is de host van de nieuwe late-late night talkshow Laat op Vrijdag, waarin hij met twee bekende gasten gesprekken voert over hun leven, hopelijk met een glimlach op het gezicht van de kijker als gevolg. Muzikaal spektakel is er van Hans de Booij. Na zijn grote successen in de jaren 80, wil hij Nederland opnieuw veroveren. In de studio brengt hij zijn nieuwste single Mooier ten gehore.


Zangeres en actrice Willeke Alberti vierde vorige week haar 75ste verjaardag. Bij 'Tijd voor MAX' doen we dinsdag 11 februari het feestje nog eens dunnetjes over. Samen met Sybrand en Martine blikt Willeke terug op haar lange carrière. En wat staat er allemaal nog op stapel?

Op zaterdag 15 februari begint op NPO Radio 5 de Week van de Jaren 60. Wat dat precies inhoudt, vertelt MAX-presentator Jeroen van Inkel op woensdag 12 februari. In de keuken staat die dag niemand minder dan Cas Wolters, bekend van 'Heel Holland Bakt'.

Donderdag 16 februari staat 'Tijd voor MAX' volledig in het teken van stichting MAX Maakt Mogelijk. In de studio zijn Marit van Bohemen, Serge-Henri Valcke, Karin Bloemen en Jan Slagter.

De week wordt afgesloten op Valentijnsdag, een dag waarop het werkelijke contact tussen mensen essentieel is. In deze digitale wereld lijkt juist dat contact echter steeds meer onder druk te staan. De Alliantie Digitaal Samenleven, een initiatief van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, voert vrijdag 14 februari op station Utrecht Centraal actie om het belang van echt contact te benadrukken. Presentator en zanger Jamai Loman is ambassadeur van #echtcontact en vertelt aan tafel hoe de actie is verlopen.

'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.

'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 08:45
    Karrewiet met VGT
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:45
    Maya de Bij
    01:30
    Gooische Vrouwen
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:50
    Border Security: Australia's Front Line
  • 06:00
    Qmusic
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:10
    Xena: Warrior Princess
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:05
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 08:25
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 08:15
    Family Matters
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 08:20
    De Gastentafel
    01:30
    Botched
  • 08:10
    Cold Case
    01:10
    Big Sky
  • 04:23
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:35
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 08:45
    Becoming Meewis
    01:05
    Winterse Kost
  • 08:00
    Midsomer Murders
    01:00
    Devil's Peak
  • 08:25
    Below Deck Sailing Yacht
    01:10
    Below Deck Down Under
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 08:35
    MAX Geheugentrainer
    01:25
    Ongehoord Nieuws
  • 08:40
    Calimero
    01:15
    Je Zal Het Maar Hebben