Willeke Alberti, Jeroen van Inkel en Jamai Loman te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 9 februari 2020

Tijd voor een nieuwe week van 'Tijd voor MAX'! Van maandag 10 tot en met vrijdag 14 februari schuiven er weer actuele en/of spraakmakende gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.

'Tijd Voor MAX' begint de week met Renze Klamer. Hij is de host van de nieuwe late-late night talkshow Laat op Vrijdag, waarin hij met twee bekende gasten gesprekken voert over hun leven, hopelijk met een glimlach op het gezicht van de kijker als gevolg. Muzikaal spektakel is er van Hans de Booij. Na zijn grote successen in de jaren 80, wil hij Nederland opnieuw veroveren. In de studio brengt hij zijn nieuwste single Mooier ten gehore.


Zangeres en actrice Willeke Alberti vierde vorige week haar 75ste verjaardag. Bij 'Tijd voor MAX' doen we dinsdag 11 februari het feestje nog eens dunnetjes over. Samen met Sybrand en Martine blikt Willeke terug op haar lange carrière. En wat staat er allemaal nog op stapel?

Op zaterdag 15 februari begint op NPO Radio 5 de Week van de Jaren 60. Wat dat precies inhoudt, vertelt MAX-presentator Jeroen van Inkel op woensdag 12 februari. In de keuken staat die dag niemand minder dan Cas Wolters, bekend van 'Heel Holland Bakt'.

Donderdag 16 februari staat 'Tijd voor MAX' volledig in het teken van stichting MAX Maakt Mogelijk. In de studio zijn Marit van Bohemen, Serge-Henri Valcke, Karin Bloemen en Jan Slagter.

De week wordt afgesloten op Valentijnsdag, een dag waarop het werkelijke contact tussen mensen essentieel is. In deze digitale wereld lijkt juist dat contact echter steeds meer onder druk te staan. De Alliantie Digitaal Samenleven, een initiatief van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, voert vrijdag 14 februari op station Utrecht Centraal actie om het belang van echt contact te benadrukken. Presentator en zanger Jamai Loman is ambassadeur van #echtcontact en vertelt aan tafel hoe de actie is verlopen.

'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    De Columbus
    00:55
    Journaallus
  • 20:30
    The Death of Bunny Munro
    00:00
    Nachtlus
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    22:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Bestemming X
    06:45
    K3 Roller Disco
  • 19:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    00:40
    Overtreders
  • 20:35
    Will Trent
    06:00
    Qmusic
  • 20:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 20:35
    ER
    01:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    SUPER 50
    00:40
    The Golden Girls
  • 20:00
    Scheire en de Schepping
    01:00
    De Tafel van de Week
  • 20:25
    FBI: Most Wanted
    00:05
    Doc
  • 20:35
    In Time
    00:45
    The Terminator
  • 20:35
    The Sky Is The Limit All Stars
    06:50
    The Block Australia
  • 20:30
    The Flight Attendant Murders
    06:25
    Cold Case
  • 20:25
    De CFO podcast
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:29
    Mijn tuin
    23:00
    Knuffel Pop
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:00
    Tot op de Graat
  • 20:00
    Blue Lights
    00:40
    London Kills
  • 20:00
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Maestro
    00:31
    WNL op Zondag
  • 20:15
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
    00:35
    Nieuwsuur
  • 20:20
    ALPHA 00
    00:20
    NOS Studio Sport Voetbal