Willeke Alberti, Jeroen van Inkel en Jamai Loman te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 9 februari 2020

Tijd voor een nieuwe week van 'Tijd voor MAX'! Van maandag 10 tot en met vrijdag 14 februari schuiven er weer actuele en/of spraakmakende gasten aan bij Sybrand Niessen en Martine van Os.

'Tijd Voor MAX' begint de week met Renze Klamer. Hij is de host van de nieuwe late-late night talkshow Laat op Vrijdag, waarin hij met twee bekende gasten gesprekken voert over hun leven, hopelijk met een glimlach op het gezicht van de kijker als gevolg. Muzikaal spektakel is er van Hans de Booij. Na zijn grote successen in de jaren 80, wil hij Nederland opnieuw veroveren. In de studio brengt hij zijn nieuwste single Mooier ten gehore.


Zangeres en actrice Willeke Alberti vierde vorige week haar 75ste verjaardag. Bij 'Tijd voor MAX' doen we dinsdag 11 februari het feestje nog eens dunnetjes over. Samen met Sybrand en Martine blikt Willeke terug op haar lange carrière. En wat staat er allemaal nog op stapel?

Op zaterdag 15 februari begint op NPO Radio 5 de Week van de Jaren 60. Wat dat precies inhoudt, vertelt MAX-presentator Jeroen van Inkel op woensdag 12 februari. In de keuken staat die dag niemand minder dan Cas Wolters, bekend van 'Heel Holland Bakt'.

Donderdag 16 februari staat 'Tijd voor MAX' volledig in het teken van stichting MAX Maakt Mogelijk. In de studio zijn Marit van Bohemen, Serge-Henri Valcke, Karin Bloemen en Jan Slagter.

De week wordt afgesloten op Valentijnsdag, een dag waarop het werkelijke contact tussen mensen essentieel is. In deze digitale wereld lijkt juist dat contact echter steeds meer onder druk te staan. De Alliantie Digitaal Samenleven, een initiatief van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, voert vrijdag 14 februari op station Utrecht Centraal actie om het belang van echt contact te benadrukken. Presentator en zanger Jamai Loman is ambassadeur van #echtcontact en vertelt aan tafel hoe de actie is verlopen.

'Tijd voor MAX', elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.

'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    VRT NWS laat
    22:56
    Winst joker+ / lotto
  • 21:50
    The Whale
    23:41
    Het weer (middag)
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    Expeditie Gooris
    23:45
    Bestemming X
  • 20:30
    Fast & Furious 9
    22:55
    2012
  • 20:30
    The Last Duel
    23:10
    Million Dollar Baby
  • 22:30
    Chappie
    00:35
    Mee met de Flikken
  • 22:05
    The Irrational
    23:35
    Accused
  • 22:15
    De Planckaerts
    00:40
    Geen uitzending
  • 21:55
    Justice For All
    23:05
    Achter De Schermen: Masterclasses
  • 22:10
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 22:25
    The Intern
    00:45
    MacGyver
  • 22:30
    Naked Attraction
    00:35
    Kinderen kopen een huis
  • 21:40
    Murder suspect
    00:15
    The Model Murders
  • 22:46
    Z-Weekoverzicht
    23:20
    Trends Talk
  • 22:27
    Het appartement
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:25
    Becoming Meewis
    23:05
    De Smaaktoerist
  • 22:00
    The Doctor Blake Mysteries
    00:10
    The Marlow Murder Club
  • 22:45
    From
    23:45
    Below Deck
  • 22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:25
    NOS Studio Sport
  • 22:40
    Dit is de Week
    23:25
    NOS Journaal
  • 22:00
    NOS Sport: WK Shorttrack 2026
    22:55
    Ruud Smulders: Rudiversum