WIES wint 3FM Talent Award

De Nederlandse indiepopband WIES heeft de 3FM Talent Award gekregen. 3FM-dj Sander Hoogendoorn reikte deze prijs uit tijdens Noorderslag.
De award is een aanmoedigingsprijs voor het 3FM Talent wiens carrière al in de lift zit, maar in 2020 een duwtje in de rug verdient.
De winnaar van de award wordt gekozen door 3FM-dj’s en professionals uit de muziekindustrie, zoals boekers, labels en journalisten. Ondanks dat de band pas sinds 2018 bestaat, behaalde WIES als kersvers 3FM Talent al een 3FM Megahit met de single 'Soms Is Het Te Laat'.
Sander Hoogendoorn, 3FM-dj, licht de keuze voor de band toe: 'Tijdens de Popronde waren alle ogen op WIES gericht en met 22 optredens in heel Nederland hebben ze een goede indruk achter gelaten. Met de single ‘Soms Is Het Te Laat’ waren ze al vaak te horen op 3FM. Afgelopen donderdag hebben ze bij Sanders Vriendenteam, de ochtendshow van 3FM, hun tweede single ‘Radiostilte’ laten horen met minstens zoveel hitpotentie als ‘Soms Is Het Te Laat’. Met deze twee singles, een goede liveperformance en gedreven ambitie reiken wij deze 3FM Talent Award uit aan WIES als aanmoediging voor het komende jaar.'
WIES
De indiepopband WIES bestaat uit drie bandleden: Jeanne, Jasper en Tobias. Ze kennen elkaar van het Conservatorium van Amsterdam en sinds de zomer van 2018 is WIES ontstaan. Ondanks dat de band nog niet lang bestaat, speeldn ze al in zalen als de Melkweg, Paradiso, TivoliVredenburg én wonnen ze de Amsterdamse Popprijs 2018 en de Grote Prijs 2019. De muziek die ze maken is een unieke mix tussen rock en elektronische pop met daarbij Nederlandstalige teksten.
3FM Talent Award
NPO 3FM is altijd op zoek naar jong, onbekend en veelbelovend muzikaal talent. De 3FM Talent Award is de prijs voor de artiest of band die maximaal gebruik heeft gemaakt van het predicaat 3FM Talent en daarmee zijn of haar carrière naar een hoger niveau heeft getild. Eerder wonnen Kensington, Jett Rebel, Rondé, Lucas Hamming, Frenna en Naaz de award.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































