WIES wint 3FM Talent Award

De Nederlandse indiepopband WIES heeft de 3FM Talent Award gekregen. 3FM-dj Sander Hoogendoorn reikte deze prijs uit tijdens Noorderslag.
De award is een aanmoedigingsprijs voor het 3FM Talent wiens carrière al in de lift zit, maar in 2020 een duwtje in de rug verdient.
De winnaar van de award wordt gekozen door 3FM-dj’s en professionals uit de muziekindustrie, zoals boekers, labels en journalisten. Ondanks dat de band pas sinds 2018 bestaat, behaalde WIES als kersvers 3FM Talent al een 3FM Megahit met de single 'Soms Is Het Te Laat'.
Sander Hoogendoorn, 3FM-dj, licht de keuze voor de band toe: 'Tijdens de Popronde waren alle ogen op WIES gericht en met 22 optredens in heel Nederland hebben ze een goede indruk achter gelaten. Met de single ‘Soms Is Het Te Laat’ waren ze al vaak te horen op 3FM. Afgelopen donderdag hebben ze bij Sanders Vriendenteam, de ochtendshow van 3FM, hun tweede single ‘Radiostilte’ laten horen met minstens zoveel hitpotentie als ‘Soms Is Het Te Laat’. Met deze twee singles, een goede liveperformance en gedreven ambitie reiken wij deze 3FM Talent Award uit aan WIES als aanmoediging voor het komende jaar.'
WIES
De indiepopband WIES bestaat uit drie bandleden: Jeanne, Jasper en Tobias. Ze kennen elkaar van het Conservatorium van Amsterdam en sinds de zomer van 2018 is WIES ontstaan. Ondanks dat de band nog niet lang bestaat, speeldn ze al in zalen als de Melkweg, Paradiso, TivoliVredenburg én wonnen ze de Amsterdamse Popprijs 2018 en de Grote Prijs 2019. De muziek die ze maken is een unieke mix tussen rock en elektronische pop met daarbij Nederlandstalige teksten.
3FM Talent Award
NPO 3FM is altijd op zoek naar jong, onbekend en veelbelovend muzikaal talent. De 3FM Talent Award is de prijs voor de artiest of band die maximaal gebruik heeft gemaakt van het predicaat 3FM Talent en daarmee zijn of haar carrière naar een hoger niveau heeft getild. Eerder wonnen Kensington, Jett Rebel, Rondé, Lucas Hamming, Frenna en Naaz de award.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Met het Mes op Tafel' keert terug na de Olympische Spelen
- VRT 1 toont eerste beelden van 'De Twaalf - De Botoxmoorden'
- Ruben Van Gucht laat het tempo los in 'De Columbus'
- 'Chérie': unieke docu over volksheld en charmezanger Eddy Wally
- Aida Macpherson versterkt het team van 'Karrewiet'
- '3 Op Reis' gaat verder op ontdekking in Italië
- Minister Eelco Heinen bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio-dj’s Tom & Joe terug met eigen show op Qmusic
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!'
Kijktip van de dag

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































