WIES wint 3FM Talent Award

De Nederlandse indiepopband WIES heeft de 3FM Talent Award gekregen. 3FM-dj Sander Hoogendoorn reikte deze prijs uit tijdens Noorderslag.
De award is een aanmoedigingsprijs voor het 3FM Talent wiens carrière al in de lift zit, maar in 2020 een duwtje in de rug verdient.
De winnaar van de award wordt gekozen door 3FM-dj’s en professionals uit de muziekindustrie, zoals boekers, labels en journalisten. Ondanks dat de band pas sinds 2018 bestaat, behaalde WIES als kersvers 3FM Talent al een 3FM Megahit met de single 'Soms Is Het Te Laat'.
Sander Hoogendoorn, 3FM-dj, licht de keuze voor de band toe: 'Tijdens de Popronde waren alle ogen op WIES gericht en met 22 optredens in heel Nederland hebben ze een goede indruk achter gelaten. Met de single ‘Soms Is Het Te Laat’ waren ze al vaak te horen op 3FM. Afgelopen donderdag hebben ze bij Sanders Vriendenteam, de ochtendshow van 3FM, hun tweede single ‘Radiostilte’ laten horen met minstens zoveel hitpotentie als ‘Soms Is Het Te Laat’. Met deze twee singles, een goede liveperformance en gedreven ambitie reiken wij deze 3FM Talent Award uit aan WIES als aanmoediging voor het komende jaar.'
WIES
De indiepopband WIES bestaat uit drie bandleden: Jeanne, Jasper en Tobias. Ze kennen elkaar van het Conservatorium van Amsterdam en sinds de zomer van 2018 is WIES ontstaan. Ondanks dat de band nog niet lang bestaat, speeldn ze al in zalen als de Melkweg, Paradiso, TivoliVredenburg én wonnen ze de Amsterdamse Popprijs 2018 en de Grote Prijs 2019. De muziek die ze maken is een unieke mix tussen rock en elektronische pop met daarbij Nederlandstalige teksten.
3FM Talent Award
NPO 3FM is altijd op zoek naar jong, onbekend en veelbelovend muzikaal talent. De 3FM Talent Award is de prijs voor de artiest of band die maximaal gebruik heeft gemaakt van het predicaat 3FM Talent en daarmee zijn of haar carrière naar een hoger niveau heeft getild. Eerder wonnen Kensington, Jett Rebel, Rondé, Lucas Hamming, Frenna en Naaz de award.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe directie Media bij de NPO
- Sea, sex, sun en totale chaos: 'All In' start met dubbele aflevering
- Kijkcijfers: donderdag 19 februari 2026
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Dotan is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































