WIES wint 3FM Talent Award

zondag 19 januari 2020

De Nederlandse indiepopband WIES heeft de 3FM Talent Award gekregen. 3FM-dj Sander Hoogendoorn reikte deze prijs uit tijdens Noorderslag.

De award is een aanmoedigingsprijs voor het 3FM Talent wiens carrière al in de lift zit, maar in 2020 een duwtje in de rug verdient.


De winnaar van de award wordt gekozen door 3FM-dj’s en professionals uit de muziekindustrie, zoals boekers, labels en journalisten. Ondanks dat de band pas sinds 2018 bestaat, behaalde WIES als kersvers 3FM Talent al een 3FM Megahit met de single 'Soms Is Het Te Laat'.

Sander Hoogendoorn, 3FM-dj, licht de keuze voor de band toe: 'Tijdens de Popronde waren alle ogen op WIES gericht en met 22 optredens in heel Nederland hebben ze een goede indruk achter gelaten. Met de single ‘Soms Is Het Te Laat’ waren ze al vaak te horen op 3FM. Afgelopen donderdag hebben ze bij Sanders Vriendenteam, de ochtendshow van 3FM,  hun tweede single ‘Radiostilte’ laten horen met minstens zoveel hitpotentie als ‘Soms Is Het Te Laat’. Met deze twee singles, een goede liveperformance en gedreven ambitie reiken wij deze 3FM Talent Award uit aan WIES als aanmoediging voor het komende jaar.'

WIES
De indiepopband WIES bestaat uit drie bandleden: Jeanne, Jasper en Tobias. Ze kennen elkaar van het Conservatorium van Amsterdam en sinds de zomer van 2018 is WIES ontstaan. Ondanks dat de band nog niet lang bestaat, speeldn ze al in zalen als de Melkweg, Paradiso, TivoliVredenburg én wonnen ze de Amsterdamse Popprijs 2018 en de Grote Prijs 2019. De muziek die ze maken is een unieke mix tussen rock en elektronische pop met daarbij Nederlandstalige teksten.

3FM Talent Award
NPO 3FM is altijd op zoek naar jong, onbekend en veelbelovend muzikaal talent. De 3FM Talent Award is de prijs voor de artiest of band die maximaal gebruik heeft gemaakt van het predicaat 3FM Talent en daarmee zijn of haar carrière naar een hoger niveau heeft getild. Eerder wonnen Kensington, Jett Rebel, Rondé, Lucas Hamming, Frenna en Naaz de award.


Persbericht NPO 3FM
https://www.npo3fm.nl/

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne
    21:35
    112 Hulp is onderweg
  • 20:55
    Un prophète
    21:50
    Hacks
  • 20:20
    Sporza: Hockey League Vrouwen
    22:20
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:55
    Philippe Geubels: Bedankt voor alles
  • 20:55
    Smeris
    22:00
    De Hygiënepolitie
  • 20:35
    Belgica
    22:45
    9-1-1
  • 20:35
    Police Interceptors
    22:30
    Spartacus
  • 20:35
    ER
    00:45
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    De Mol
    21:10
    Brieven aan Samson
  • 20:25
    CIA
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    The Specialist
    22:40
    Godzilla: King of the Monsters
  • 20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 20:30
    The British Airways Killer
    22:20
    Garage Sale Mystery: The Deadly Room
  • 21:00
    De CFO podcast
    21:38
    CEO van mijn leven
  • 21:05
    Diy on wheels
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:05
    Open Vuur
    21:50
    De Zomerkeuken
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    21:55
    Lynley
  • 20:55
    From
    21:55
    Law & Order: Organized Crime
  • 20:25
    Nieuw Nederland
    21:15
    Over Mijn Lijk
  • 21:05
    Metropolis
    21:30
    Bureau Buitenland
  • 20:25
    Parels voor de zwijnen
    21:20
    Die Andere Late Night