Wie worden 'De Acht' op Tien?

zaterdag 26 mei 2007

Vanaf zondag 27 mei volgt Tien een groep van 12 studenten die elkaar gevonden hebben in de zwaarste studentensport: roeien. Onder begeleiding van de topcoaches Nico Rienks, Geert-Jan Derksen en Henk-Jan Zwolle proberen zij in het nieuwe programma 'De Acht' om zo snel mogelijk mee te strijden om de bovenste plaatsen in het Eerstejaarsklassement.

De m

eest belangrijke vraag is echter: wie van de 12 gaan daadwerkelijk in 'de acht' plaatsnemen? Het is een keiharde competitie en de jongens hebben daar bovenop ook nog eens een extra handicap: ze starten drie maanden later dan de concurrerende teams. Lukt het ze om in een half jaar te veranderen van een feestende student in een topsporter?

En kunnen ze hun sport wel combineren met hun studie? Om hun doel te bereiken zullen ze in een half jaar tijd alles moeten geven. Met professionele begeleiding kom je natuurlijk een heel eind. Maar een onvermoeibare wilskracht, onbegrensd doorzettingsvermogen en een ijzeren discipline zullen onontbeerlijk blijken.

De jongens hebben verschillende achtergronden en komen uit heel Nederland. Van een boomlange boerenzoon, een eigenzinnige kiteboarder tot een voormalig marinier. Totaal verschillende jongens maar met één gemeenschappelijke eigenschap: de 'drive' om een plaats te veroveren in de eerstejaars acht van Okeanos, de studentenroeivereniging van de Vrije Universiteit in Amsterdam. Houden ze de loodzware trainingen vol? Hoe verloopt hun allereerste wedstrijd?

En hoe bevalt het samenwonen? Alle hoogte- én dieptepunten uit de trainingen, wedstrijden en hun gezamenlijke leven komen voorbij. Een ding staat sowieso vast. Het wordt pompen of verzuipen voor... 'De Acht'.

Bekijk hier de trailer van 'De Acht'.

'De Acht', vanaf zondag 27 mei om 18.30 uur op Tien.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:55
    Witse
    18:00
    VRT NWS Update
  • 17:10
    The Office
    17:30
    The Detectives
  • 17:00
    Meisjes
    17:30
    GameKeepers
  • 16:50
    So You Think You Can Dance
    18:20
    Florentina
  • 17:15
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:15
    Home and Away
  • 15:55
    Playing With Fire
    17:35
    S.W.A.T.
  • 16:50
    24
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:55
    Huizenjagers
    17:55
    De Mol
  • 17:05
    Sullivan's Crossing
  • 17:15
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 16:55
    Love Island UK
    17:50
    A Place in the Sun
  • 17:05
    The Facebook Honeytrap: Catching a Killer
    18:45
    Fear Thy Neighbour
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:17
    Hobbyklus
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:00
    De Garde van Gert
    17:30
    KLAAR IN 20 minuten
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:10
    Hope Street
  • 17:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Natuur op 2: Planet Earth
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:05
    Peperbollen
    17:35
    Silverpoint