Wie worden 'De Acht' op Tien?

zaterdag 26 mei 2007

Vanaf zondag 27 mei volgt Tien een groep van 12 studenten die elkaar gevonden hebben in de zwaarste studentensport: roeien. Onder begeleiding van de topcoaches Nico Rienks, Geert-Jan Derksen en Henk-Jan Zwolle proberen zij in het nieuwe programma 'De Acht' om zo snel mogelijk mee te strijden om de bovenste plaatsen in het Eerstejaarsklassement.

De m

eest belangrijke vraag is echter: wie van de 12 gaan daadwerkelijk in 'de acht' plaatsnemen? Het is een keiharde competitie en de jongens hebben daar bovenop ook nog eens een extra handicap: ze starten drie maanden later dan de concurrerende teams. Lukt het ze om in een half jaar te veranderen van een feestende student in een topsporter?

En kunnen ze hun sport wel combineren met hun studie? Om hun doel te bereiken zullen ze in een half jaar tijd alles moeten geven. Met professionele begeleiding kom je natuurlijk een heel eind. Maar een onvermoeibare wilskracht, onbegrensd doorzettingsvermogen en een ijzeren discipline zullen onontbeerlijk blijken.

De jongens hebben verschillende achtergronden en komen uit heel Nederland. Van een boomlange boerenzoon, een eigenzinnige kiteboarder tot een voormalig marinier. Totaal verschillende jongens maar met één gemeenschappelijke eigenschap: de 'drive' om een plaats te veroveren in de eerstejaars acht van Okeanos, de studentenroeivereniging van de Vrije Universiteit in Amsterdam. Houden ze de loodzware trainingen vol? Hoe verloopt hun allereerste wedstrijd?

En hoe bevalt het samenwonen? Alle hoogte- én dieptepunten uit de trainingen, wedstrijden en hun gezamenlijke leven komen voorbij. Een ding staat sowieso vast. Het wordt pompen of verzuipen voor... 'De Acht'.

Bekijk hier de trailer van 'De Acht'.

'De Acht', vanaf zondag 27 mei om 18.30 uur op Tien.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.

'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    J'aime la vie
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    21:30
    Lynley
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    The Voice van Vlaanderen
    22:20
    9-1-1
  • 20:35
    Blacklight
    22:25
    Red
  • 20:35
    Bruce Almighty
    22:20
    Shakespeare in Love
  • 20:35
    Swordfish
    22:15
    Smile
  • 20:50
    Narcos
    22:25
    ER
  • 21:20
    Zorro
    22:05
    Baywatch
  • 20:40
    Ocean's Eleven
  • 20:35
    Found
    22:30
    FBI: International
  • 20:35
    Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
    22:35
    About My Father
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Kinderen kopen een huis
  • 20:30
    Cynara
    22:20
    Cold Case
  • 21:22
    Trends Talk
    21:56
    Z-Nieuws
  • 21:10
    Tooldokter
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:40
    Het Weekmenu
    21:30
    Meesterlijke Klassiekers
  • 21:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    22:00
    Death in Paradise
  • 20:35
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Flikken Maastricht
    21:30
    De slimste mens
  • 21:10
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Sergio Over De Grens
    21:35
    Sluipschutters