Wie worden 'De Acht' op Tien?

zaterdag 26 mei 2007

Vanaf zondag 27 mei volgt Tien een groep van 12 studenten die elkaar gevonden hebben in de zwaarste studentensport: roeien. Onder begeleiding van de topcoaches Nico Rienks, Geert-Jan Derksen en Henk-Jan Zwolle proberen zij in het nieuwe programma 'De Acht' om zo snel mogelijk mee te strijden om de bovenste plaatsen in het Eerstejaarsklassement.

De m

eest belangrijke vraag is echter: wie van de 12 gaan daadwerkelijk in 'de acht' plaatsnemen? Het is een keiharde competitie en de jongens hebben daar bovenop ook nog eens een extra handicap: ze starten drie maanden later dan de concurrerende teams. Lukt het ze om in een half jaar te veranderen van een feestende student in een topsporter?

En kunnen ze hun sport wel combineren met hun studie? Om hun doel te bereiken zullen ze in een half jaar tijd alles moeten geven. Met professionele begeleiding kom je natuurlijk een heel eind. Maar een onvermoeibare wilskracht, onbegrensd doorzettingsvermogen en een ijzeren discipline zullen onontbeerlijk blijken.

De jongens hebben verschillende achtergronden en komen uit heel Nederland. Van een boomlange boerenzoon, een eigenzinnige kiteboarder tot een voormalig marinier. Totaal verschillende jongens maar met één gemeenschappelijke eigenschap: de 'drive' om een plaats te veroveren in de eerstejaars acht van Okeanos, de studentenroeivereniging van de Vrije Universiteit in Amsterdam. Houden ze de loodzware trainingen vol? Hoe verloopt hun allereerste wedstrijd?

En hoe bevalt het samenwonen? Alle hoogte- én dieptepunten uit de trainingen, wedstrijden en hun gezamenlijke leven komen voorbij. Een ding staat sowieso vast. Het wordt pompen of verzuipen voor... 'De Acht'.

Bekijk hier de trailer van 'De Acht'.

'De Acht', vanaf zondag 27 mei om 18.30 uur op Tien.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Jef heeft absoluut geen zin om een enorme partij rietjes te tellen en te verpakken. Om onder het werk uit te komen, veinst hij met de hulp van Stavros een burn-out. Het plan werkt, tot Jef te hard opgaat in zijn rol.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    05:45
    Kabouter Plop
  • 02:05
    Geen uitzending
    11:00
    Filthy House SOS
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:50
    Most Daring
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:05
    Criminal Minds
    02:30
    This Is Us
  • 00:50
    Gremlins
    02:00
    Pawn Stars
  • 01:50
    Luxe Listings Sydney
    01:55
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 02:00
    CSI: Crime Scene Investigation
    01:10
    The Rookie
  • 01:58
    Alle Zaken op een Rijtje
    00:14
    Herhalingslus
  • 02:09
    De perfecte badkamer
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:45
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:00
    Meat Timon
  • 02:00
    Midsomer Murders
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 01:55
    Grey's Anatomy
  • 02:10
    NOS Journaal
    02:10
    EenVandaag
  • 00:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:00
    Dertigers
    02:00
    Nog Eén Keer Fit