Wie wint de finale van de 'CupCakeCup'?

vrijdag 4 januari 2013

Met gemiddeld een half miljoen kijkers per dag is 'CupCakeCup' het grote evenement voor de jeugd bij Zapp gebleken in de kerstvakantie. De afgelopen twee weken hebben twintig kinderen gestreden en gebakken in 'CupCakeCup'.

Cupcakes met Eiffeltorens, speciale ingrediënten, crèmetorens en nog veel meer. Alles is uit de kast gehaald voor een finaleplek. Zaterdag 5 januari is het dan eindelijk zover. In een spannende en tongstrelende finale wordt door de laatste vier bakkertjes gebakken en versierd alsof hun leven ervan af hangt. Dit alles om die prachtige, gouden CupCakeCup, de eeuwige roem en de titel beste cupcakebakker van Nederland.

Bo (11) en Zoë (12) zijn al zeker van een plek in de finale. De laatste twee finalisten worden bekendgemaakt in de uitzending van vrijdag 4 januari. Wie de uiteindelijke vier ook zijn, één ding is duidelijk, ze moeten zich van hun allerbeste cupcakekant laten zien. Met hun familie en vrienden in de studio om ze aan te moedigen, krijgen ze verschillende opdrachten.

De eerste voeren ze uit samen met een hulpbakker, bijvoorbeeld een familielid. Onno Kokmeijer, chefkok van sterrenrestaurant Ciel Bleu in Amsterdam geeft de finalisten hun tweede opdracht: een cupcake met ingrediënten die niet echt voor de hand liggen. De beste cupcake volgens Onno gaat hij gebruiken in zijn restaurant Ciel Bleu.

Tot slot moeten de finalisten een massaopdracht uitvoeren op bestelling. Achttien cupcakes dienen zij te maken die uitgedeeld worden tijdens een premièreparty met VIPS en andere genodigden. De cupcakes worden door dit publiek beloond met muntjes. Wie heeft de meeste muntjes en verdient daarmee een extra punt?

Na het uitvoeren van deze opdrachten, onder aanvoering van Tim Douwsma, moet het duidelijk zijn. Wie maakt de beste, de lekkerste en de mooiste cupcakes? Juryleden en patissiers Rèmy Duker en Robèrt van Beckhoven brengen het verlossende woord. Wie is de winnaar? Wie gaat er naar huis met die felbegeerde gouden CupCakeCup en ziet zijn of haar winnende cupcake terug in de winkel van Rèmy Duker.

'CupCakeCup', zaterdag 5 januari om 18.55 uur bij de TROS op Zapp (Nederland 3).



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    11:30
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Winterbeelden
    12:55
    Sporza: Strade Bianche
  • 11:00
    Kaatjes Kameraadjes
    11:05
    Ridder Muis
  • 09:50
    Geen uitzending
    12:00
    9-1-1
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:05
    Kitchen Nightmares
  • 09:50
    Geen uitzending
    12:20
    The Couple Next Door
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 10:55
    Panklaar
    11:05
    De Gezonde Goesting
  • 10:55
    Big Sky
    14:10
    NCIS
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:00
    Pawn Stars
  • 11:00
    Comfort Food
    11:20
    Roger van Damme - Goud
  • 10:50
    Britain's Hotel Murders
  • 11:03
    CEO van mijn leven
    11:30
    De CFO podcast
  • 11:00
    Roger
    12:00
    Request
  • 11:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    11:30
    De Garde van Gert
  • 10:25
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:40
    Scrubs
    14:25
    Fantasy Island
  • 10:30
    Dit was het nieuws
    11:20
    Het mooiste meisje van de klas
  • 10:35
    Podium Klassiek
    11:40
    Iedereen Verlicht
  • 10:55
    Grizzy en de Lemmingen
    11:05
    Coop Troop