Wie wint de eerste editie van 'De Groei Challenge' bij RTL Z?

maandag 12 december 2016

Dinsdag 13 december is het zover: de finale van 'De Groei Challenge' bij RTL Z. Na weken van spannende uitdagingen wordt duidelijk wie van de drie overgebleven ondernemers zich de winnaar mag noemen van 'De Groei Challenge 2016'.

Wordt het Luscious Loaf uit Amersfoort, De Frietboutique uit Amsterdam of Bas Boer Noten en Zuidvruchten uit Ridderkerk?


In de finale moeten de drie kandidatenduo’s nog één laatste keer pitchen. Niet alleen ten overstaan van de jury, bestaande uit doorgewinterde entrepreneurs Ruud Hendriks, Sabien Duetz en Marco Aarnink, maar ook voor een kritisch publiek van ondernemers, zakenmensen en investeerders die een adviserende rol innemen in het programma.

In de eerste ronde moeten de finalisten in slechts twee minuten laten zien waar zij gedurende de afgelopen maanden de meeste groei hebben gerealiseerd en waar zij de komende periode nog aan moeten werken. Hierna valt het eerste duo af. De twee overgebleven ondernemers moeten zich vervolgens kranig weren in een pittige vragenronde. Na deze laatste test zal de jury zijn allesbeslissende oordeel vellen en mag één van de ondernemers zich met recht winnaar noemen van 'De Groei Challenge 2016'.

'De Groei Challenge' wordt geproduceerd door Zodiak Nederland en wordt mede mogelijk gemaakt door de Kamer van Koophandel en NLGroeit.

'De Groei Challenge', dinsdag 13 december om 21.30 uur bij RTL Z.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Is't gelukt?' met Sven de Leijer

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.

'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:50
    Zig & Sharko
    02:05
    Journaallus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:40
    Nachtwacht
    05:20
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:30
    Geen uitzending
    01:40
    S.W.A.T.
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 09:30
    Geen uitzending
    04:55
    Snowed in for Christmas
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:45
    Het appartement
    02:00
    De Tafel van Tine
  • 09:35
    Superman & Lois
    02:30
    Geen uitzending
  • 09:45
    Most Outrageous Crimes
    02:40
    Geen uitzending
  • 09:50
    Lang Leve de Liefde
    02:40
    Geen uitzending
  • 09:10
    Murder in the 21st
    02:00
    Geen uitzending
  • 09:33
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:54
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:55
    De Garde van Gert
    02:10
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 09:40
    Murdoch Mysteries
    02:10
    Art Detectives
  • 09:55
    NCIS
    02:40
    Below Deck Down Under
  • 09:00
    Beste Zangers
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:45
    Geloofsgesprek
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:45
    SamSam
    02:10
    Eva