Wie wint de eerste editie van 'De Groei Challenge' bij RTL Z?

maandag 12 december 2016

Dinsdag 13 december is het zover: de finale van 'De Groei Challenge' bij RTL Z. Na weken van spannende uitdagingen wordt duidelijk wie van de drie overgebleven ondernemers zich de winnaar mag noemen van 'De Groei Challenge 2016'.

Wordt het Luscious Loaf uit Amersfoort, De Frietboutique uit Amsterdam of Bas Boer Noten en Zuidvruchten uit Ridderkerk?


In de finale moeten de drie kandidatenduo’s nog één laatste keer pitchen. Niet alleen ten overstaan van de jury, bestaande uit doorgewinterde entrepreneurs Ruud Hendriks, Sabien Duetz en Marco Aarnink, maar ook voor een kritisch publiek van ondernemers, zakenmensen en investeerders die een adviserende rol innemen in het programma.

In de eerste ronde moeten de finalisten in slechts twee minuten laten zien waar zij gedurende de afgelopen maanden de meeste groei hebben gerealiseerd en waar zij de komende periode nog aan moeten werken. Hierna valt het eerste duo af. De twee overgebleven ondernemers moeten zich vervolgens kranig weren in een pittige vragenronde. Na deze laatste test zal de jury zijn allesbeslissende oordeel vellen en mag één van de ondernemers zich met recht winnaar noemen van 'De Groei Challenge 2016'.

'De Groei Challenge' wordt geproduceerd door Zodiak Nederland en wordt mede mogelijk gemaakt door de Kamer van Koophandel en NLGroeit.

'De Groei Challenge', dinsdag 13 december om 21.30 uur bij RTL Z.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Peter van de Veire in 'Vlaanderen Feest'

Artiesten als Gert Verhulst & James Cooke, CAMILLE, Bart Peeters, Aaron Blommaert, Flip Kowlier, de cast van '#LikeMe', Liliane Saint-Pierre en Niels Destadsbader brengen een feestelijke mix van nieuwe hits en tijdloze klassiekers. Peter Van de Veire zorgt als gastheer voor een onvergetelijke avond vol ambiance. Vlaanderen feest zorgt ook voor een uniek eerbetoon aan Margriet Hermans. Haar dochter Celien Hermans brengt een nummer, samen met drie andere straffe zangeressen uit de Kempen: Barbara Dex, Leez en Natalia.

'Vlaanderen Feest', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:20
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:45
    Geen uitzending
    05:35
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    11:25
    Filthy House SOS
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:20
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 02:30
    Pawn Stars
    02:35
    Geen uitzending
  • 02:05
    Emma Willis: Delivering Babies
    02:30
    Geen uitzending
  • 02:40
    FBI: International
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:21
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:37
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:45
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:30
    Meat Timon
  • 01:25
    Inspector George Gently
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 02:20
    Below Deck
    03:20
    Grey's Anatomy
  • 01:55
    NOS Journaal
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:50
    NOS Gesprek minister-president
    00:35
    Nieuwsuur
  • 21:55
    North Sea Jazz 2026 Live Stream
    02:20
    NOS De Avondetappe