Wie ontdekt 'De Enige Echte' in nieuwe zaterdagavondspecial bij RTL 4

Zaterdagavond 2 april om 20.00 uur is een nieuwe special te zien bij RTL 4: 'De Enige Echte', een eenmalig spektakel gepresenteerd door Nikkie de Jager. De kijker wordt in deze show getrakteerd op bijzondere acts van vijf personen die allemaal hetzelfde masker dragen naar het uiterlijk van één BN'er.
Van de groep is slechts één 'De Enige Echte' BN’er. Kim Feenstra, Romy Monteiro, Jandino Asporaat en Maik de Boer gaan de uitdaging aan om een spectaculaire act neer te zetten. Het is aan het panel bestaande uit Caroline Tensen, Edson de Graça en Jamai Loman om te raden wie van de vijf performers van elke act 'De Enige Echte' is – en aan de BN’ers om niet op te vallen tussen de ervaren performers.
Fans van 'The Masked Singer' en 'I Can See Your Voice' kunnen hun hart ophalen op zaterdag 2 april: de nieuwe special 'De Enige Echte' laat spectaculaire acts zien en probeert iedereen op het verkeerde been te zetten. Zal het panel de echte Maik, Jandino, Romy of Kim eruit weten te pikken?
Spectaculaire acts
Wekenlang hebben Maik de Boer, Romy Monteiro, Jandino Asporaat en Kim Feenstra getraind om hun act onder de knie te krijgen, om niet uit de toon te vallen in het professionele ensemble. Waar hun groepsgenoten kundig zijn in dans, Kung Fu, drum en illusionisme, zullen de BN’ers uit hun comfortzone moeten stappen om dezelfde kwaliteiten te laten zien en niet op te vallen. Elk gezelschap treedt op met een speciaal masker dat een kopie is van het gezicht van de BN’er. Wie van de BN’ers weet het panel te overtuigen met hun act en niet op te vallen binnen de groep?
De eerste twee teams nemen het in de eerste ronde tegen elkaar op waarna het publiek hun favoriete act kiest. Vervolgens laten de andere twee teams hun acts zien waar ook een publieksfavoriet uit wordt gekozen. De verliezers zullen zich moeten onthulllen en het panel zal moeten achterhalen wie de enige echte BN'ers zijn. De winnaars van de eerste rondes zetten alles op alles om in de finale nogmaals te overtuigen en ook nu bepaalt het publiek wie uiteindelijk als winnaar uit de bus komt. Ook deze teams zullen zich moeten onthullen.
Presentatrice Nikkie de Jager: 'Dit is de eerste keer dat ik een spectaculaire zaterdagavondshow presenteer bij RTL. Dat voelde als een warm bad en ik ben ontzettend blij met het resultaat: een heerlijke avond entertainment voor het hele gezin!'
'De Enige Echte' wordt geproduceerd door Blue Circle en is eenmalig te zien op zaterdagavond 2 april om 20.00 uur bij RTL 4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- Vijfde editie 'De Nationale Popquiz' te zien op NPO 3
- nws.nws.nws breidt uit naar YouTube en VRT MAX met duidingsformat voor tieners
- Kijkcijfers: dinsdag 31 maart 2026
- Ketnet zet volop in op wetenschap met nieuwe programma’s
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur
Kijktip van de dag

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.
'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.



































