Wie is vrijdag de beste in 'Bed & Breakfast'?

donderdag 22 april 2021

Vrijdag 23 april zendt MAX weer 'Bed & Breakfast' uit. In het programma testen enthousiaste b&b-houders elkaars onderneming. De gasten mogen zelf bepalen wat zij hun verblijf waard vinden. Welke b&b wordt als beste beoordeeld?

Ditmaal start 'Bed & Breakfast' in het mooie Limburg. Patrick en Maurice mogen als eerste de gasten ontvangen in hun b&b vlakbij de Maas. Het stel heeft de kwieke Tjeu uitgenodigd. Hij leidt de gasten rond en weet alles over de geschiedenis van de omgeving en de monumentale panden.


Daarna is het de beurt aan Anja en Willem, ook in Limburg. De kamers van het verblijf zijn met liefde en oog voor detail ingericht. Voor Anja en Willem is een zo klein mogelijke ecologische voetstap achterlaten op aarde heel belangrijk. Dat vind je terug in hoe zij de bed & breakfast runnen. Als uitje nemen zij hun gasten mee naar een biologische wijngaard. Daar mogen de gasten de mouwen opstropen, voordat er wijn geproefd kan worden.

De afsluiter is deze week in de gemeente Roermond. Christel en Carl runnen een volledig verbouwde b&b. Ooit was het pand van de opa van Carl, en hij is dan ook best een beetje trots dat het weer terug in de familie is. De deelnemers worden tijdens het uitje door Christel uitgedaagd om hun meest creatieve kant te ontdekken.

'Bed & Breakfast', vrijdag 23 april om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Villa Politica
    07:30
    Stresskippen
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:50
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 01:55
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 01:20
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 01:20
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:25
    Geen uitzending
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:35
    Coroner
  • 03:20
    Geen uitzending
    12:30
    Cobra Kai
  • 02:55
    Love Island Australia
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 01:40
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 23:49
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:27
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 03:25
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 03:00
    Blackshore
    06:35
    Death in Paradise
  • 03:20
    The Secret Lives of Mormon Wives
    12:55
    Storage Wars
  • 03:10
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Sport: ISU World Tour Shorttrack
  • 02:15
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 02:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    12:35
    Peperbollen