Wie is de co-host van Carlo in de grote finale van 'Make Up Your Mind'?

donderdag 5 mei 2022
Foto: RTL 4/Rob Jacobs - © RTL 2022

Heel Nederland heeft er weken naar toe kunnen leven maar komende zaterdag is het dan eindelijk zo ver, de spectaculaire finale van 'Make Up Your Mind'. De vijf overgebleven Queens gaan uitmaken wie er met de winst vandoor gaat.

Op de foto is de co-host van Carlo Boszhard te zien, die in de finale de presentator assisteert. Maar de vraag is: Welke Bekende Nederlander gaat er schuil achter deze glamoureuze Queen?


Voor de laatste keer dit seizoen proberen teamcaptains Fred van Leer en Nikkie de Jager te achterhalen welke Bekende Nederlanders er schuilen achter de finale Queens. Nikkie wordt bijgestaan door Edsilia Rombley die terugkeert in het panel. En Fred krijgt gezelschap van niemand minder dan Jim Bakkum, die afgelopen jaar op de catwalk grote indruk maakte als Queen Dolly Detox. Ook is er een speciale rol weggelegd voor Barry Stevens als de roze Queen Britney Royale. En wie is toch de Mystery Guest, een grote naam zal zaterdag de kijker weten te verrassen in de zinderende finale.

De Drag vakjury bepaalt welke Queen de finale wint. Een zware taak die is weggelegd voor juryhoofd Envy Peru en haar mede juryleden Vanessa van Cartier, Nickie Nicole, Megan Schoonbrood en ChelseaBoy. ‘Juicy Andrews’, ‘Kikki Diamonds’, ‘Dee Dee Sky’, ‘Tilly Turner’ en ‘Alexis Star’ hebben zich hebben weten te kwalificeren en slaan hun nepnagels uit om uit te vechten wie de titel verovert van winnares Make Up Your Mind 2022. Wie volgt Barry Atsma op als winnende Queen? Al weken laten ze de kijker gissen wie ze zijn, zaterdag is het tijd voor de ontknoping van het slotstuk. In deze finale zijn nieuwe elementen toegevoegd, waardoor onze Queens meer dan ooit op de proef worden gesteld. Wie is de grootste diva?

'Make Up Your Mind' wordt geproduceerd door Herriemakers en is zaterdag om 7 mei om 21.35 uur op zaterdag te zien bij RTL 4 en de dag erna bij Videoland.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?

'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Villa Politica
    01:05
    Journaallus
  • 23:55
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    The Voice van Vlaanderen
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:15
    Ik Vertrek
  • 01:40
    The Big Bang Theory
    00:25
    American Horror Story: NYC
  • 00:55
    Xena: Warrior Princess
    00:15
    Mee met de Flikken
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:00
    Komen Eten
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 01:10
    FBI
    01:00
    Criminal Minds
  • 00:20
    MIDMID
    01:15
    MacGyver
  • 01:40
    Botched
    01:30
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 01:05
    Big Sky
    01:30
    C.S.I. New York
  • 00:57
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:17
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:30
    Winterse Kost
    01:25
    Becoming Meewis
  • 01:25
    Marie Antoinette
    01:45
    Midsomer Murders
  • 01:40
    First Dates Australia
    02:00
    Below Deck Down Under
  • 01:00
    Pauw & De Wit
    01:30
    MolTalk
  • 01:40
    Nieuwsuur
    01:15
    De Nachtzoen
  • 01:35
    Eva
    01:35
    First Dates