Wereldwijd succes 'Postcode Loterij Deal Or No Deal' terug bij RTL 5

vrijdag 10 september 2021

Eén van de spannendste spelshows ter wereld is terug van weggeweest! 'Postcode Loterij Deal Or No Deal' is vanaf maandag 4 oktober dagelijks om 22.00 uur te zien bij RTL 5. De uitdagende spelshow waarin veel geld te winnen valt, wordt gepresenteerd door Buddy Vedder.

De reeks trapt af met een speciale, eenmalige VIP special bij RTL 4 op zondag 3 oktober.


Het spel  
In de show maken 24 deelnemers van de Nationale Postcode Loterij kans om geselecteerd te worden en plaats te mogen nemen naast Buddy. Alle 24 deelnemers hebben een eigen unieke box, met daarin een voor hun onbekend geldbedrag. Aan de speler de taak zoveel mogelijk boxen met lage bedragen weg te spelen. Nadat bekend is welk bedragen er zijn weggespeeld, biedt de bank een bedrag voor de box van de speler. De speler kan het bod van de bank accepteren en er met de 'deal' vandoor gaan, of ervoor kiezen door te spelen: 'no deal'. Wie gaat dit seizoen naar huis met de hoofdprijs van € 200.000?

VIP aflevering  
In de eenmalige VIP aflevering speelt een bekende Nederlander het opwindende spel. De BN'er speelt echter niet voor zichzelf, maar voor een goed doel. Wie deze flamboyante VIP is en voor welk goed doel er wordt gespeeld, wordt later bekend gemaakt.

'Postcode Loterij Deal or no Deal', geproduceerd door EndemolShine - een label van Banijax Benelux - en mogelijk gemaakt door de Nationale Postcode Loterij, is vanaf 4 oktober om 22.00 uur te zien bij RTL 5.

'Postcode Loterij Deal Or No Deal: VIP Special' is eenmalig te zien op zondag 3 oktober om 21.30 uur bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Mr. Magoo
    06:10
    Galactic Agency
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:00
    Tik Tak
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:30
    Geen uitzending
    00:10
    Huis Gemaakt
  • 03:10
    Geen uitzending
    00:45
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:30
    Xena: Warrior Princess
  • 00:15
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Fear Factor USA.
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Botched
  • 05:55
    Cold Case
    01:15
    Big Sky
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:47
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:10
    Winterse Kost
  • 06:00
    Grantchester
    01:35
    Black Ops
  • 06:00
    Storage Wars
    01:45
    First Dates Australia
  • 03:45
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:20
    NOS Nederland Kiest: Het Debat
  • 02:50
    Nieuwsuur
    01:05
    Ongehoord Nieuws
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:20
    Je Zal Het Maar Hebben Junior