Welk duo mag zich binnenkort 'LEGO Master 2021' noemen?

Acht nieuwe teams uit Nederland en België gaan een bijna onmogelijke uitdaging aan: het bouwen van nog mooiere, creatievere, grotere en indrukwekkendere bouwwerken dan vorig seizoen.
Wie bouwt spectaculairder dan de rest, wie heeft het beste technisch inzicht, wie heeft stalen zenuwen en welk duo wint de titel 'LEGO Master 2021'.
Miljoenen kijkers zaten vorig jaar wekenlang aan de buis gekluisterd en zagen Jan & Lola het eerste seizoen van 'LEGO MASTERS' winnen. Vanaf zaterdag 13 maart start het gloednieuwe seizoen van' LEGO MASTERS' bij RTL 4 onder de bezielende leiding van presentatoren Ruben Nicolai en Kürt Rogiers en de nieuwe BRICKMASTER Jonathan Bennink.
'LEGO MASTERS' is een programma voor de hele familie, met oogverblindende LEGO bouwwerken, uitdagende opdrachten en spannende eliminaties. De kijkers zullen meegezogen worden in een wonderlijke wereld van fantasie en creativiteit die zijn weerga niet kent.
Lees hier wie de deelnemers aan 'LEGO MASTERS 2021' zijn!
Iedere aflevering krijgen de briljante LEGO bouwers opdrachten die ze in een bepaald aantal uren moeten volbrengen, want in 'LEGO MASTERS' zijn er geen bouwinstrumenten. Hun creaties worden beoordeeld door BRICKMASTER, een expert op het gebied van LEGO. BRICKMASTER wordt bijna iedere aflevering bijgestaan door een gast jurylid. BRICKMASTER kijkt naar het verhaal, de schaal, fantasie en techniek en het gast jurylid weet als expert alle ins en outs van het te bouwen werk.
Nieuwe BRICKMASTER
De nieuwe BRICKMASTER Jonathan Bennink is designmanager bij LEGO Creative Play Lab en zegt: ‘Vroeger speelde ik al heel veel met LEGO maar ik was ook vaak in de schuur te vinden waar ik mijn eigen speelgoed maakte. Na mijn studie Industrieel Ontwerpen aan de universiteit Twente, solliciteerde ik bij LEGO. Ik had niet durven dromen dat ik nu aan het hoofd van een team sta dat nieuwe concepten uitdenkt en ontwerpt. Ons laatste project is de inmiddels wereldberoemde samenwerking met Nintendo: LEGO® Super Mario™. Deze bouwset werd eind vorig jaar verkozen tot speelgoed van het jaar.' Als BRICKMASTER let Jonathan vooral op de originaliteit en de speelbaarheidsfactor van de ideeën en kijkt hij daarnaast ook naar bouwtechnieken, esthetiek en kleurgebruik.
'LEGO MASTERS ', vanaf 13 maart elke zaterdag om 20.00 uur bij RTL 4.
'LEGO® MASTERS' wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland - onderdeel van Banijay Benelux - en is gebaseerd op het originele Britse format van Tuesday’s Child en de LEGO Group.
LEGO Masters © 2020 The LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, LEGO Masters, the Minifigure figurine, and the Brick and Knob configurations are trademarks of the LEGO Group.
Bij alle producties van RTL worden i.v.m. COVID-19 de richtlijnen van het RIVM en het COVID-19 Protocol Audiovisuele Sector gevolgd.
DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)
volledig dossier- Martien Meiland en Britt Dekker presenteren nieuwe spelshow 'First & Last'
- Nieuw seizoen van 'Oogappels' op NPO 1
- Johnny de Mol biedt pechvogels perspectief in 'De Mol's Hoop'
- Bekende Nederlanders aan de slag in het Erasmus MC
- Harm Edens presenteert '10 voor Taal'
- Ferry Doedens verkent wereld van sexy social media in nieuw PowNed-programma
- Zet je schrap voor het nieuwe seizoen van 'Ex on the Beach: Double Dutch'
- Onder meer Danny Vera, Bilal Wahib en Stefano Keizers en anderen in nieuw seizoen 'Rooijakkers Over De Vloer'
- Chantal Janzen, Fred van Leer en Leco van Zadelhoff in 'Chantals Beauty Camper' nieuw bij RTL 4
- Kijk achter de schermen bij speciale politiedienst in nieuwe serie 'Politie Dienst Infra'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe dramaserie 'Mocros' - gegarandeerd maffiavrij bij BNNVARA
- De allerlaatste Blind Auditions: wie claimt de laatste tickets voor de spannende Big Battles in' The Voice'?
- Kijkcijfers: vrijdag 27 en zondag 29 maart 2026
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100!
Kijktip van de dag

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.
'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.



































