VPRO 3voor12 presenteert: 'Club Cleven'

Eva Cleven presenteert vanaf 5 september het zaterdagavondprogramma van VPRO 3voor12 op NPO 3FM, voorheen 'Club Carter'. Eva Cleven neemt hiermee het stokje over van Sagid Carter.
'Club Cleven' bouwt elke zaterdagavond van 22.00 tot 00.00 uur op naar het uitgaan met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer is te horen. Lowlands’ X-Ray, clubavonden in TivoliVredenburg, Encore in De Melkweg, maar af en toe ook een feesttent in Limburg: Eva covert samen met de luisteraar het moderne Nederlandse uitgaansleven in brede zin.
Eva Cleven werkte al eerder samen met VPRO 3voor12. Ze deed een aantal jaren verslag van verschillende muziekfestivals als Lowlands, Down The Rabbit Hole, WOO HAH! en Best Kept Secret. Ook werkte ze voor '2Doc', waar ze onder andere documentairemakers interviewde tijdens IDFA.
Eva Cleven: 'Omdat ik al eerder met 3voor12 heb gewerkt weet ik dat wij een goede match zijn. Ik hou van de manier waarop 3voor12 de muziek in de volle breedte benadert. Met de onderliggende gedachte mensen kennis te laten maken met iets wat nieuw voor ze is. Dat trekt me heel erg aan in het werken voor 3voor12, VPRO en 3FM. Ik ben blij dat ik voor jongerenmerken als FunX en 3FM/3voor12 mag werken, daar ben ik van toegevoegde waarde en voel ik mij thuis'
Sharid Alles, zendermanager NPO 3FM: 'Eva Cleven is een enorm veelzijdig programmamaker. Zowel op radio als op tv weet ze met haar bruisende persoonlijkheid het publiek te raken. Tel daar haar liefde voor muziek, enthousiasme en radio-ervaring bij op en we kunnen niet anders dan concluderen dat ze een aanwinst is voor 3FM.'
Over Eva Cleven
Eva groeide al dansend en zingend op, leerde dubbele pirouettes op de dansacademie en studeerde muziekwetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam. De liefde voor radio kwam tijdens haar stage bij Radio 6. Eva is sinds 2015 dj bij radiostation FunX. Hier presenteert ze de middagshow 'FunX Fresh'. Voor de NTR presenteert Eva 'Het Klokhuis'. Ze won de Philip Bloemendal Prijs 2016 voor aanstormend journalistiek presentatietalent en in 2017 de Marconi Award voor aanstormend talent.
'Club Cleven', vanaf 5 september elke zaterdagavond 22.00-00.00 op NPO 3FM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Vijf Dagen Vast' met Jan Versteegh gaat niet door
- Presentator Frank van Leeuwen sluit aan bij 'Goedenavond Nederland'
- Messy chefs Jelle en Hans Beeckman zijn terug met nog meer overheerlijke chaos in 'Lekker Messy'
- Kijkcijfers: maandag 22 juni 2026
- Opnames van nieuwe spannende fictiereeks 'Dochters' gestart
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































