VPRO 3voor12 presenteert: 'Club Cleven'

Eva Cleven presenteert vanaf 5 september het zaterdagavondprogramma van VPRO 3voor12 op NPO 3FM, voorheen 'Club Carter'. Eva Cleven neemt hiermee het stokje over van Sagid Carter.
'Club Cleven' bouwt elke zaterdagavond van 22.00 tot 00.00 uur op naar het uitgaan met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer is te horen. Lowlands’ X-Ray, clubavonden in TivoliVredenburg, Encore in De Melkweg, maar af en toe ook een feesttent in Limburg: Eva covert samen met de luisteraar het moderne Nederlandse uitgaansleven in brede zin.
Eva Cleven werkte al eerder samen met VPRO 3voor12. Ze deed een aantal jaren verslag van verschillende muziekfestivals als Lowlands, Down The Rabbit Hole, WOO HAH! en Best Kept Secret. Ook werkte ze voor '2Doc', waar ze onder andere documentairemakers interviewde tijdens IDFA.
Eva Cleven: 'Omdat ik al eerder met 3voor12 heb gewerkt weet ik dat wij een goede match zijn. Ik hou van de manier waarop 3voor12 de muziek in de volle breedte benadert. Met de onderliggende gedachte mensen kennis te laten maken met iets wat nieuw voor ze is. Dat trekt me heel erg aan in het werken voor 3voor12, VPRO en 3FM. Ik ben blij dat ik voor jongerenmerken als FunX en 3FM/3voor12 mag werken, daar ben ik van toegevoegde waarde en voel ik mij thuis'
Sharid Alles, zendermanager NPO 3FM: 'Eva Cleven is een enorm veelzijdig programmamaker. Zowel op radio als op tv weet ze met haar bruisende persoonlijkheid het publiek te raken. Tel daar haar liefde voor muziek, enthousiasme en radio-ervaring bij op en we kunnen niet anders dan concluderen dat ze een aanwinst is voor 3FM.'
Over Eva Cleven
Eva groeide al dansend en zingend op, leerde dubbele pirouettes op de dansacademie en studeerde muziekwetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam. De liefde voor radio kwam tijdens haar stage bij Radio 6. Eva is sinds 2015 dj bij radiostation FunX. Hier presenteert ze de middagshow 'FunX Fresh'. Voor de NTR presenteert Eva 'Het Klokhuis'. Ze won de Philip Bloemendal Prijs 2016 voor aanstormend journalistiek presentatietalent en in 2017 de Marconi Award voor aanstormend talent.
'Club Cleven', vanaf 5 september elke zaterdagavond 22.00-00.00 op NPO 3FM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 6 en 7 mei 2026
- Een laatste groet aan Hans Otten: Play brengt zondag eerbetoon 'Helemaal Hans'
- Goedenavond Nederland dit seizoen om en om gepresenteerd door Welmoed Sijtsma en Sam Hagens
- Realityserie André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5
- Studio 100 en Radio 2 presenteren gloednieuwe feelgood musical vol nostalgie 'Hallo Radio 2!'
- Coaches Maarten & Dorothee ontdekken hun stoel voor de liveshows van The Voice: 'Nu voelt het voor echt'
- EO zendt 'Attenborough: Wild London' uit op 100e verjaardag van Sir David Attenborough
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': AOW-korting terecht of onterecht?
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.
'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.



































