Volgende week in 'Kunststof Radio'

zondag 2 mei 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 3 mei: Kunststof Maandag met Jeroen Woe, Peter van Bruggen en Maartje Teussink
‘Toen ik hoorde dat het slecht ging’ is de debuutsingle van Jeroen Woe. Normaal gesproken maakt hij deel uit van het Even Tot Hier-duo Van der Laan en Woe, maar nu ontpopt hij zich als singer-songwriter met een eigen sound. Samen met popjournalist Peter van Bruggen en zangeres Maartje Teussink is hij te gast in 'Kunststof' op maandag. De uitzending is live te zien via NPO 2 Extra.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 4 mei: geen uitzending

Woensdag 5 mei: Sven Figee, componist, producer en musicus
Sven Figee is componist en producer en geeft op zijn hammondorgel leiding aan Sven Hammond. In 2006 richtte hij de pop- en rockband op, waarin het hammondorgel een centrale rol speelt. Het nieuwe album 'Sphere' is gewijd aan de muziek van jazzlegende Thelonious Monk. Naast zijn eigen projecten werkte Sven ook met onder meer Anouk en was hij te zien in Matthijs Gaat Door en op het North Sea Jazz Festival.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 6 mei: Simone Atangana Bekono, dichter en schrijver
Simone Atangana Bekono studeerde af aan Creative Writing ArtEZ met een bundeling van gedichten en brieven getiteld ‘Hoe de eerste vonken zichtbaar waren’. Dit werk werd bekroond met de Poëziedebuutprijs Aan Zee. In 2020 verscheen haar debuutroman ‘Confrontaties’, waarmee ze nu op de shortlist van de Libris Literatuurprijs staat. Met haar roman toont Atangana Bekono hoe racisme en identiteit de levensloop van de hoofdpersoon, de zestienjarige Salomé Atabong, beïnvloeden.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

'Kunststof Radio', maandag 3 mei t/m donderdag 6 mei tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Badgast
    21:45
    Comedy Casino
  • 20:25
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    22:48
    Het weer
  • 21:15
    Badgast
    22:00
    Geen uitzending
  • 21:10
    Welkom Aan Boord
    22:15
    Schiphol Airport
  • 20:55
    Expeditie Gooris
    22:05
    Overtreders
  • 20:35
    Terminator Genisys
    22:40
    S.W.A.T.
  • 21:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 21:20
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 21:15
    De Rechtbank
    22:20
    Dealen Met Coke
  • 21:15
    FBI: Most Wanted
    22:10
    Found
  • 20:35
    Reminiscence
    22:45
    Meg 2: The Trench
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    01:35
    Leef!
  • 21:20
    Panic 9-1-1
    22:10
    Aurora Teagarden Mysteries: The Disappearing Game
  • 21:31
    Trends Doc
    22:31
    CEO van mijn leven
  • 21:30
    Tooldokter
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:30
    De Sterrenkaart
    22:00
    Guten Appetit
  • 21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 21:00
    From
    21:55
    Paradise
  • 20:00
    NOS Olympische Winterspelen
    23:00
    NOS Studio Voetbal
  • 21:25
    Bureau Buitenland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Rundfunk: Schwalbe
    22:00
    FOMO Chefs