Volgende week in 'Kunststof Radio'

zondag 2 mei 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 3 mei: Kunststof Maandag met Jeroen Woe, Peter van Bruggen en Maartje Teussink
‘Toen ik hoorde dat het slecht ging’ is de debuutsingle van Jeroen Woe. Normaal gesproken maakt hij deel uit van het Even Tot Hier-duo Van der Laan en Woe, maar nu ontpopt hij zich als singer-songwriter met een eigen sound. Samen met popjournalist Peter van Bruggen en zangeres Maartje Teussink is hij te gast in 'Kunststof' op maandag. De uitzending is live te zien via NPO 2 Extra.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 4 mei: geen uitzending

Woensdag 5 mei: Sven Figee, componist, producer en musicus
Sven Figee is componist en producer en geeft op zijn hammondorgel leiding aan Sven Hammond. In 2006 richtte hij de pop- en rockband op, waarin het hammondorgel een centrale rol speelt. Het nieuwe album 'Sphere' is gewijd aan de muziek van jazzlegende Thelonious Monk. Naast zijn eigen projecten werkte Sven ook met onder meer Anouk en was hij te zien in Matthijs Gaat Door en op het North Sea Jazz Festival.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 6 mei: Simone Atangana Bekono, dichter en schrijver
Simone Atangana Bekono studeerde af aan Creative Writing ArtEZ met een bundeling van gedichten en brieven getiteld ‘Hoe de eerste vonken zichtbaar waren’. Dit werk werd bekroond met de Poëziedebuutprijs Aan Zee. In 2020 verscheen haar debuutroman ‘Confrontaties’, waarmee ze nu op de shortlist van de Libris Literatuurprijs staat. Met haar roman toont Atangana Bekono hoe racisme en identiteit de levensloop van de hoofdpersoon, de zestienjarige Salomé Atabong, beïnvloeden.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

'Kunststof Radio', maandag 3 mei t/m donderdag 6 mei tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Naomi Melaer was 25 toen ze in april 2020 in haar huis in Zonhoven vermoord werd door haar partner, die ze een jaar eerder had leren kennen en die er alles aan deed om haar te controleren en haar te isoleren van haar hechte familie. De dader pleegde maanden later zelfmoord in zijn cel.

'En nu is ze dood.', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De dag van vandaag
    22:35
    VRT NWS laat
  • 22:15
    De ideale wereld
    22:53
    Het weer (middag)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Politierechters
    23:00
    Winter Vol Liefde
  • 21:30
    Alert: Missing Persons Unit
    22:25
    Allegiance
  • 20:35
    Dawn of the Planet of the Apes
    22:50
    Renfield
  • 20:35
    Lord of War
    22:45
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 21:40
    Snowpiercer
    22:30
    ER
  • 21:25
    The X-Files
    22:20
    Baywatch
  • 21:15
    James & Co
    22:40
    All In
  • 20:35
    The Bodyguard
    23:05
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:45
    Komen eten
    22:40
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:50
    De CFO podcast
    22:25
    Z-Nieuws
  • 22:05
    Zo doe je het!
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:15
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:10
    Sally Lockhart Mysteries
    00:05
    Marie Antoinette
  • 21:30
    Prison Break
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:45
    De slimste mens
    22:35
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    Het Uur van de Wolf Kort
  • 21:25
    Kiespijn: Gemeenteraadsverkiezingen
    22:20
    Kamp Waes