Volgende week in 'Kunststof Radio': Sjaron Minailo, Guus Meeuwis, Geert Mak en Koen Mortier

zondag 2 juni 2024
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 3 juni – Sjaron Minailo, regisseur
Op 6 juni is de muziekvoorstelling ‘Lullaby’ van regisseur Sjaron Minailo te zien tijdens het Muziekfestival ZOOM!. De voorstelling gaat over de verbondenheid van de mens: of je nou aan het demonstreren bent op straat of een baby in slaap wiegt, je zingt nooit alleen. Minailo maakte onlangs ook de voorstelling ‘Notwehr’ en is sinds april het hoofd Muziektheater aan het ArtEZ Conservatorium in Arnhem.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 4 juni – Guus Meeuwis, zanger
Zanger Guus Meeuwis start vanaf 14 juni met zijn laatste concertreeks ‘Groots met een zachte G’. Deze concertreeks vindt sinds 2006 jaarlijks plaats in het Philips Stadion in Eindhoven. Meeuwis is als zanger bekend van nummers als ‘Het is een nacht’, ‘Brabant’ en ‘Per Spoor’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 5 juni – Geert Mak, historicus
Op 6 juni is het exact tachtig jaar geleden dat D-Day plaatsvond én het is de dag van de Europese verkiezingen. Wat zou er van Europa zijn geworden als de geallieerden niet waren geland op Normandië? En hoe staat ons werelddeel er nu voor? Daarover praten we met historicus Geert Mak, schrijver van de boeken ‘In Europa’ en ‘Grote verwachtingen’.

Presentatie: Andrew Makkinga

Donderdag 6 juni – Koen Mortier, regisseur
'Skunk' is de nieuwe film van regisseur Koen Mortier. De film gaat over de tiener Liam die opgroeit in een huis waar drugs en geweld de hoofdrol spelen. Het is een verfilming van het gelijknamige boek van Geert Taghon, dat gebaseerd is op waargebeurde feiten over zijn ervaring in de forensische jeugdpsychiatrie. Mortier maakte eerder films als ‘Ex Drummer’, ‘22 Mei’ en ‘Engel’.

Presentatie: Frénk van der Linden

'Kunststof Radio', maandag 3 juni t/m donderdag 6 juni tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Het Huis
    21:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Terzake
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:00
    Florentina
    20:30
    Familie
  • 18:50
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Alle Remmen Los!
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:30
    After We Collided
  • 19:45
    Top 20 Funniest
    20:35
    Get Carter
  • 20:05
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 19:55
    Keeping Up Appearances
    20:35
    Rupel
  • 19:30
    Stukken van mensen
    20:35
    Komen Eten
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Happy Face
  • 19:45
    Highway Thru Hell
    20:35
    The First 48
  • 19:35
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 19:45
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:23
    Trends Doc
    20:56
    Z-Energy
  • 20:11
    Het appartement
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:00
    Meat Timon
    20:40
    Lekker Messy
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    Hope Street
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    Kijken met Caspers
  • 20:05
    Dertigers
    20:40
    De slimste mens België