Volgende week in 'Kunststof Radio': Roy Dames en Aldith Hunkar

zondag 1 augustus 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 2 augustus – Roy Dames, documentairemaker
Vijfentwintig jaar lang volgde documentairemaker Roy Dames vier gabbers aan de zelfkant van de samenleving. Het leidde tot de cultfilm 'Foute Vrienden'. Deze week start het vervolg, 'Foute Vrienden: 25 jaar later'. Wat is er geworden van de ‘vrije’ jongens van toen?
Presentatie: Elisabeth van Nimwegen


Dinsdag 3 augustus – André Smits, schilder en fotograaf
Voor zijn project Artist in the World fotografeert André Smits over de hele wereld kunstenaars in hun atelier. Hij zette al 9000 artiesten op beeld, die allemaal met hun rug naar de camera staan. In Concordia in Enschede is nu een tentoonstelling te zien met Twentse kunstenaars en op zijn werkplaats, het dorpshuis in Kattendijke, hangen exemplaren uit Los Angeles.

Presentatie: Frénk van der Linden

Woensdag 4 augustus – Aldith Hunkar, presentator
Aldith Hunkar is na veertien jaar terug op de Nederlandse buis. Als presentator van het EO-programma Firma Erfgoed gaat ze op zoek naar de verhalen achter ons religieus en cultureel erfgoed. Ze noemt zichzelf global freestyle multimedia journalist. Voorheen was ze presentator van het jeugdjournaal en het NOS-journaal.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Donderdag 5 augustus – Yora Rienstra, programmamaker en cabaretier
Programmamaker Yora Rienstra deed aangifte tegen minister Arie Slob nadat hij scholen toestemming gaf om homoseksualiteit af te keuren. In de film ‘Ik deed aangifte tegen de minister van Onderwijs’ wil ze laten zien hoe het is om LHBTQIA+- er te zijn op een religieuze school. Ze maakte verschillende solovoorstelling in het theater en presenteert wekelijks 'RAMBAM'.

'Kunststof Radio', maandag 2 t/m donderdag 5 augustus tussen 19.30 en 20.30 uur op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 04:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    04:07
    Het weer
  • 23:25
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    05:25
    Kabouter Plop
  • 01:00
    Geen uitzending
    11:10
    Rich Kids Go Skint
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Without a Trace
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:55
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:50
    Open Vuur
    02:05
    Sportfood
  • 04:35
    Midsomer Murders
    02:30
    Call the Midwife
  • 04:50
    First Dates Australia
    02:30
    Below Deck
  • 04:45
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:10
    EenVandaag