Volgende week in 'Kunststof Radio': Remy van Heugten, Hans den Hartog Jager, Sef en Martin Rombouts

zondag 29 januari 2023
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 30 januari – Remy van Heugten, regisseur
‘Mascotte’ van regisseur Remy van Heugten ging op 27 januari in première op het filmfestival van Rotterdam. De film gaat over het groeiende isolement van jongeren op weg naar volwassenheid. Daarmee is van Heugten terug op IFFR, waar zijn vorige film ‘Gluckauf’ in 2015 werd geselecteerd voor de Tiger Competition.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 31 januari - Hans den Hartog Jager, schrijver en kunstcriticus
‘Brave New World’ toont het werk van 16 schilders van onder de 40, samengesteld door schrijver en kunstcriticus Hans den Hartog Jager. Een tentoonstelling in de Fundatie in Zwolle vol meervoudige perspectieven, gevarieerde geschiedenissen en nieuwe esthetische kaders, die laat zien dat de schilderkunst nog altijd springlevend is. 

Presentatie: Frénk van der Linden

Woensdag 1 februari – Sef, rapper  
Rapper Sef (Yousef Gnaoui) komt met zijn vijfde soloalbum ‘Ik Zou Voor Veel Kunnen Sterven Maar Niet Voor Een Vlag’, waarin hij zijn publiek meeneemt in de maatschappelijke vraagstukken die hem bezighouden. Op 10 februari staat hij met zijn show in het Koninklijk Theater Carré. Samen met The Flexican richtte hij de rapgroep Flinke Namen op en later werd hij bekend van hits als ‘De Leven’ en ‘Tijdmachine’.  

Presentatie: Gijs Groenteman

Donderdag 2 februari - Martin Rombouts, schrijver en theatermaker
Martin Rombouts is schrijver, theatermaker en dichter. Hij maakt de podcast ‘Dit is...’ en is lid van de Literaire Boyband. Onlangs verscheen hun debuutalbum: ‘In Canon’. Eenzaamheid, mannelijkheid en het leven van late twintigers en vroege dertigers zijn enkele thema’s die terugkomen op het album waarin muziek en poëzie afwisselen.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 30 januari t/m donderdag 2 februari tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Het Huis
    21:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Terzake
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    Familie
    21:05
    Ze Zeggen Dat
  • 20:30
    Alle Remmen Los!
    22:00
    Only Joling
  • 20:30
    After We Collided
    22:20
    The Irrational
  • 20:35
    Get Carter
    22:20
    VTM Docu: The Idaho Murders: Trial by TikTok
  • 20:05
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 20:35
    Rupel
    22:20
    Airwolf
  • 20:35
    Komen Eten
    21:30
    Kamp Jeroom
  • 20:35
    Happy Face
    22:35
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:25
    Seal Team
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:15
    World's Most Evil Killers
  • 20:23
    Trends Doc
    20:56
    Z-Energy
  • 20:36
    Terras met tegeldragers
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:00
    Meat Timon
    20:40
    Lekker Messy
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    Hope Street
  • 20:35
    Law & Order: Organized Crime
    21:30
    White Collar
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 20:30
    Kijken met Caspers
    21:10
    Nu te Zien!
  • 20:05
    Dertigers
    20:40
    De slimste mens België