Volgende week in Kunststof Radio: Martine Sandifort

zondag 28 november 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 29 november – Martine Sandifort, cabaretier & acteur
Martine Sandifort stond in het theater met Alex Klaasen en Remko Vrijdag en was te zien in tv-programma’s als 'Kopspijkers', 'Koefnoen' en 'De TV Kantine'. Nu staat ze voor het eerst solo op de planken met ‘Namasteetjes’, waarin ze met verschillende typetjes life-coaching praktijken op de hak neemt; een wereld die ze van binnenuit kent door haar eigen donkere periodes.


Dinsdag 30 november – Evi Hanssen, presentator & schrijver
Evi Hanssen besloot om 500 dagen geen alcohol te drinken. In haar boek 'Sinds ik niet meer drink' schrijft ze over het effect van haar keuze op haar vriendschappen, relatie, werk en zelfbeeld. Hanssen is al jaren programmamaker. Ze presenteerde 'Expeditie Robinson' en '3 op Reis'.

Woensdag 1 december – Bob Zimmerman, arrangeur & componist
Op de dag dat Prinses Amalia haar achttiende verjaardag viert, klinkt door heel Nederland de nieuwe carilloncompositie Amalia Achttien! van de Nederlandse componist Bob Zimmerman. Bij het huwelijk van Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima arrangeerde hij Adiós Nonimo en ook voor de vijftigste verjaardag van de Koning componeerde hij muziek.

Donderdag 2 december – Siebe Swart, fotograaf
De zeegezichten van fotograaf Siebe Swart zijn te zien in Museum Panorama Mesdag en in zijn nieuwe boek. 'Time and tide wait for no man' bevat uitklap pagina’s met panorama’s van het Nederlandse kustgebied. De foto’s tonen de weidsheid en leegte van zeegezichten tegen de achtergrond van de dreigende zeespiegelstijging.

'Kunststof Radio', maandag 29 november t/m donderdag 2 december tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:50
    Urk!
    12:35
    Een Eigen Huis
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Police Interceptors
  • 09:10
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:55
    Huizenjagers
  • 12:20
    FBI
    13:05
    NCIS
  • 12:15
    Borderforce USA: The Bridges
    13:05
    Blood & Treasure
  • 12:10
    Masterchef USA
    12:55
    Chateau Meiland
  • 11:50
    Murder 360
    13:35
    Fear Thy Roommate
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:21
    Het zelfbouwhuis
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 12:20
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    12:50
    Over (h)eerlijke groenten
  • 12:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    13:10
    Outrageous
  • 12:15
    Scrubs
    13:10
    Cougar Town
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    12:43
    Socutera
  • 12:25
    Angelina Ballerina
    12:35
    Pip en Posy