Volgende week in 'Kunststof Radio': Marian Mudder en Nausicaa Marbe

zondag 16 januari 2022
@ NTR 2019

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 17 januari – Marian Mudder, actrice en schrijver
Marian Mudder is therapeut, actrice en schrijfster. Ze speelde onder andere in 'Baantjer' en 'Flikken Maastricht' en schreef de romans 'Geluksblind' en 'De perfecte minnares'. Haar nieuwste boek 'Wat ik eerder had willen weten' is een bundeling van haar ervaringen als  therapeut en ervaringsdeskundige.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 18 januari – Tarikh Janssen, acteur
Tarikh Janssen speelde bij Toneelgroep Maastricht en was onder andere te zien in 'Project Orpheus' en 'Smoorverliefd'. Bij de VPRO is zijn filmproject 'Drijfvermogen' te zien. Hierin laat hij zelf, moe van de aanhoudende stereotyperingen, de filmwereld achter zich en keert hij terug naar het topzwemmen.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 19 januari – Nisrine Mbarki, dichter en vertaler
Nisrine Mbarki is schrijfster, dichter en columnist. Deze week verschijnt haar debuutbundel 'Oeverloos'. Als literair vertaler vertaalt ze poëzie uit het Arabisch naar het Nederlands. Daarnaast is ze programmamaker voor Winternachten, redactielid van de Poëziekrant, jurylid van de Grote Poëzieprijs en de Jan Campert-prijs.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 20 januari – Nausicaa Marbe, schrijver en journalist
Nausicaa Marbe is columnist voor de Telegraaf. Voor haar roman 'Smeergeld' ontving ze de Diamanten Kogel. Haar nieuwste boek 'Wachten op het Westen' is ontstaan door herrineringen die de coronacrisis oproept aan haar jeugd in Roemenie. Ook toen waren de mensen bang, maar tegelijkertijd levenslustig en rebels.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 17 t/m donderdag 20 januari tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:25
    Plop & de Peppers
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 00:45
    Geen uitzending
    12:00
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:30
    Geen uitzending
    02:35
    De Tafel van de Week
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:05
    Criminal Minds
  • 02:50
    Geen uitzending
    07:05
    Blood & Treasure
  • 03:45
    Zo Man Zo Vrouw
    02:05
    Kinderen kopen een huis
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:40
    Shades of Blue
  • 23:14
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:51
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:50
    Meat Timon
    02:35
    Foodies & The City
  • 03:35
    Scott & Bailey
    02:00
    Midsomer Murders
  • 03:15
    Hot Yachts
    02:20
    NCIS
  • 03:10
    NOS Journaal
    02:10
    EenVandaag
  • 03:35
    Buitenhof
    08:00
    Petrus in het land
  • 03:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:45
    First Dates