Volgende week in 'Kunststof Radio': Marian Mudder en Nausicaa Marbe

zondag 16 januari 2022
@ NTR 2019

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 17 januari – Marian Mudder, actrice en schrijver
Marian Mudder is therapeut, actrice en schrijfster. Ze speelde onder andere in 'Baantjer' en 'Flikken Maastricht' en schreef de romans 'Geluksblind' en 'De perfecte minnares'. Haar nieuwste boek 'Wat ik eerder had willen weten' is een bundeling van haar ervaringen als  therapeut en ervaringsdeskundige.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 18 januari – Tarikh Janssen, acteur
Tarikh Janssen speelde bij Toneelgroep Maastricht en was onder andere te zien in 'Project Orpheus' en 'Smoorverliefd'. Bij de VPRO is zijn filmproject 'Drijfvermogen' te zien. Hierin laat hij zelf, moe van de aanhoudende stereotyperingen, de filmwereld achter zich en keert hij terug naar het topzwemmen.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 19 januari – Nisrine Mbarki, dichter en vertaler
Nisrine Mbarki is schrijfster, dichter en columnist. Deze week verschijnt haar debuutbundel 'Oeverloos'. Als literair vertaler vertaalt ze poëzie uit het Arabisch naar het Nederlands. Daarnaast is ze programmamaker voor Winternachten, redactielid van de Poëziekrant, jurylid van de Grote Poëzieprijs en de Jan Campert-prijs.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 20 januari – Nausicaa Marbe, schrijver en journalist
Nausicaa Marbe is columnist voor de Telegraaf. Voor haar roman 'Smeergeld' ontving ze de Diamanten Kogel. Haar nieuwste boek 'Wachten op het Westen' is ontstaan door herrineringen die de coronacrisis oproept aan haar jeugd in Roemenie. Ook toen waren de mensen bang, maar tegelijkertijd levenslustig en rebels.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 17 t/m donderdag 20 januari tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.

'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:20
    Hotel Romantiek
    17:10
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    The Office
  • 16:20
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    16:45
    Sisters
  • 16:05
    Cheers
    16:40
    Winter Vol Liefde
  • 15:45
    GPs: Behind Closed Doors
    16:40
    Ik Vertrek
  • 15:50
    That's My Boy
  • 16:10
    Xena: Warrior Princess
    17:00
    24
  • 16:05
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:20
    Geen uitzending
    16:50
    Home Improvement
  • 16:25
    De Moeite Waard?!
    17:45
    Maison Verhulst
  • 16:10
    This Is Us
    17:00
    Walker
  • 15:35
    NCIS: Los Angeles
    16:30
    Brooklyn Nine-Nine
  • 15:40
    The Block Australia
    17:00
    Love Island UK
  • 16:15
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:10
    Ver Gevorderd
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:10
    Loďc zot van koken weekmenu
    17:05
    Sarah's Sweet Table
  • 15:40
    The Doctor Blake Mysteries
    16:50
    Call the Midwife
  • 16:00
    Prison Break
    16:55
    Below Deck Sailing Yacht
  • 15:35
    TV Monument
    16:35
    Ik mis je
  • 16:23
    Wilde Ganzen
    16:30
    Met het Mes op Tafel
  • 15:35
    Wiplala
    17:05
    Peperbollen