Volgende week in 'Kunststof Radio': Liz Snoijink, Sanna Fabery de Jonge, Dilan Yurdakul en Anaïs López

zondag 13 oktober 2024

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 14 oktober - Liz Snoijink, actrice
Liz Snoijink is bekend om haar vele rollen in films en tv-series als 'Vrouwenvleugel', 'Onderweg naar Morgen' en 'Gooische Vrouwen'. Ze speelde in musicals als La cage aux Folles en in de Britse detectiveserie 'Van der Valk'. Maar ze is vooral toneelactrice. Ze staat opnieuw in het theater, samen met Porgy Fransen in de komedie Doek, geschreven door Maria Goos.Het stuk over een kibbelend actreursechtpaar dat ze 17 jaar geleden voor het samen eerst speelden.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 15 oktober - Sanna Fabery de Jonge, documentairemaker
Vijf jaar na het overlijden van Rutger Hauer maakte peetdochter en filmmaker Sanna Fabery de Jonge de documentaire ‘Like Tears in Rain’. Met nooit eerder vertoonde privébeelden, gefilmd door Hauer zelf, geeft de film een kijk in het leven van een van Nederlands grootste acteurs. Hauer is bekend van films als ‘Blade Runner’, ‘Turks Fruit’ en ‘Soldaat van Oranje’. ‘Like Tears in Rain’ is het regiedebuut van Fabery de Jonge.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 16 oktober - Dilan Yurdakul, actrice
Actrice, schrijfster en theatermaakster Dilan Yurdakul speelt haar solovoorstelling ‘Alter’. Ze onderzoekt de diepe wonden van migratie en de pijn die, hoewel vaak verzwegen, doorwerkt in volgende generaties. Eerder maakte Yurdakul in samenwerking met Likeminds de solovoorstellingen ‘Door de schaduw heen’ en ‘Niet gezien, niet gehoord’. Afgelopen jaar debuteerde ze ook als romanschrijver met ‘Maskerziel’.

Presentatie: Andrew Makkinga

Donderdag 17 oktober - Anaïs López, beeldend kunstenaar en fotograaf
De film 'Bloedband' is het nieuwste project van beeeldend kunstenaar Anaïs López. De film vertelt het ongelooflijke verhaal van haar oma die in 1946 haar twee kleine kinderen achterliet en met haar Nazi-liefje naar Zuid-Amerika vertrok. Om grip te krijgen op haar verleden, deed Anaïs intensief onderzoek naar haar familiegeschiedenis. Lopez is vooral bekend om haar langlopende en veelvormige kunstprojecten. Haar meest omvangrijke project was The Migrant. Een film, een grafic novel en een fototentoonstelling over de myna, een klein zwart vogeltje dat alleen in Singapore voorkomt.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 14 oktober t/m donderdag 17 oktober tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:50
    Switch
  • 18:20
    Behind artificial intelligence
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    Lettersoep
    19:05
    Grizzy & the Lemmings
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 18:05
    24 Hours in A&E
    19:05
    Home and Away
  • 18:50
    Ghosts
    19:15
    The Simpsons
  • 18:35
    Police Interceptors
    20:35
    A Day to Die
  • 19:00
    Once Upon a Holiday
    20:35
    Coyote Creek Christmas
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:50
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van de Week
  • 18:45
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 19:00
    Storage Wars
    19:35
    See No Evil
  • 18:05
    Love It or List It UK
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 18:40
    The Killer in My Family
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:00
    Evergreen Friday
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 18:55
    De Smaaktoerist
    19:25
    Wordt aangekondigd
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:45
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Scandal
  • 18:45
    NOS Gesprek minister-president
    19:05
    Carrie op Vrijdag
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates