Volgende week in 'Kunststof Radio': Joost van Ginkel

zondag 25 september 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 26 september – Joost van Ginkel, regisseur en scenarioschrijver
Joost van Ginkel zal dit jaar het Nederlands Filmfestival afsluiten met zijn nieuwste werk ‘Bo’, een film over onontkoombare liefde die zich afspeelt in Georgië. De regisseur maakte eerder de films ‘170 HZ’ en ‘The Paradise Suite’ waarmee hij meerdere Gouden Kalveren heeft gewonnen.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 27 september – Jimmy Nelson, fotograaf
De Brits-Nederlandse fotograaf Jimmy Nelson portretteert in zijn nieuwe fotoboek ‘Between the Sea and the Sky’ twintig Nederlandse gemeenschappen in traditionele klederdracht. Het boek is een ode aan Nederland, zijn geadopteerde thuisland. Nelson legde eerder inheemse volkeren vast in zijn fotoboek ‘Before They Pass Away’.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 28 september – Lotte Jensen, Neerlandica en filosoof
Lotte Jensen is publicerend schijver en werkt als hoogleraar Nederlandse literatuur- en cultuurgeschiedenis aan de Radboud Universiteit Nijmegen. Binnenkort verschijnt haar boek ‘Wij en het water’, over de Nederlandse strijd tegen het water. Het boek sluit aan op de Maand van de Geschiedenis in oktober met als thema ‘Wat een ramp!’.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 29 september - Adil El Arbi & Bilall Fallah, regisseurs
Het Belgische regisseursduo Adil & Bilall brengen hun vijfde speelfilm ‘Rebel’ uit. Het indringende verhaal gaat over twee broers die vanuit België in de oorlog in Syrië terechtkomen. Het duo brak in 2020 door in Hollywood met de kaskraker ‘Bad Boys for Life’ en werkte mee aan de superheldenserie ‘Ms. Marvel’ voor Disney+.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 26 september t/m donderdag 29 september tussen 19.00 en 20.00 uur op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:20
    Kabam!
    15:30
    Lu en de dolle boel minis
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 14:55
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
    15:50
    Once Upon a Holiday
  • 15:20
    Geen uitzending
    15:50
    Joe
  • 15:15
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:20
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:00
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:21
    Z-Defensie
    15:36
    CEO van mijn leven
  • 15:20
    Publireportage
    15:55
    Mannenverzorging
  • 15:25
    Foodies & The City
    16:00
    Meat Timon
  • 15:15
    The Chelsea Detective
    16:10
    Ghosts Australia
  • 15:20
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 14:30
    Dwars door de Pyreneeën
    15:26
    EO Metterdaad
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint