Volgende week in 'Kunststof Radio': Ingrid Robeyns, Jan-Paul Buijs, Bram Vermeulen en Aliona van der Horst

zondag 10 december 2023
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 11 december – Ingrid Robeyns, politiek filosoof, ethicus en econoom
Onlangs kwam het boek ‘Limitarisme: Pleidooi tegen extreme rijkdom’ van politiek filosoof en ethicus Ingrid Robeyns uit. Ze waarschuwt in het boek voor de groeiende kloof tussen arm en rijk. Robeyns pleit voor een rijkdomsgrens.  


Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Dinsdag 12 december – Jan-Paul Buijs
Acteur, theatermaker en zanger Jan-Paul Buijs speelt in het tweede seizoen van de serie ‘Swanenburg’, die vanaf 25 december wordt uitgezonden. Ook is hij vanaf januari weer te zien in de voorstelling ‘BAAAAAA’. Voor deze voorstelling werd hij genomineerd voor de Louis d’Or prijs.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 13 december – Bram Vermeulen, journalist
Journalist Bram Vermeulen presenteert op 14 december de VPRO-documentaire ‘Frontlinie - Eenzaam Europa’. Hij bespreekt de verbanden tussen recente staatsgrepen in Afrika, oorlogen in Oekraïne en Gaza, en oplopende spanningen in de Balkan. Over een kwetsbaar en eenzaam Europa dat steeds meer geïsoleerd raakt.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Donderdag 14 december – Aliona van der Horst, documentairemaker
Vanaf 14 december is de film ‘Gerlach’, van documentairemaker Aliona van der Horst, te zien in de bioscoop. De documentaire gaat over akkerbouwer Gerlach, die al zestig jaar boert onder de rook van Schiphol. ‘Gerlach’ werd tijdens het IDFA bekroond met de prijs voor Beste Nederlandse Documentaire.

Presentatie: Frénk van der Linden

'Kunststof Radio', maandag 11 december t/m donderdag 14 december tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Iedereen zomert
    20:05
    Het weer
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Terzake
  • 19:45
    Karrewiet
    19:55
    Zo Cool!
  • 19:45
    Het Weer
    19:55
    B&B zoekt Lief
  • 19:35
    Familie Gillis: massa is kassa
    20:30
    Doctor Odyssey
  • 19:30
    How I Met Your Mother
    20:30
    Arrival
  • 19:40
    Top 20 Funniest
    20:35
    Mrs. Doubtfire
  • 19:15
    Magnum P.I.
    20:50
    La Brea
  • 19:30
    David
    20:00
    Keeping Up Appearances
  • 19:25
    Stukken van mensen
    20:35
    Komen Eten bij De Zussen Coorevits
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Free Willy
  • 19:45
    Highway Thru Hell
    20:35
    Detective Knight: Rogue
  • 19:40
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Spring Break Murders
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:32
    De perfecte tuin
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:40
    De Zomerkeuken
    20:10
    De Sterrenkaart
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 19:35
    Rail Away
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:25
    De Grannies van Amsterdam
    20:00
    Dertigers