Volgende week in 'Kunststof Radio': Ingrid Robeyns, Jan-Paul Buijs, Bram Vermeulen en Aliona van der Horst

zondag 10 december 2023
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 11 december – Ingrid Robeyns, politiek filosoof, ethicus en econoom
Onlangs kwam het boek ‘Limitarisme: Pleidooi tegen extreme rijkdom’ van politiek filosoof en ethicus Ingrid Robeyns uit. Ze waarschuwt in het boek voor de groeiende kloof tussen arm en rijk. Robeyns pleit voor een rijkdomsgrens.  


Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Dinsdag 12 december – Jan-Paul Buijs
Acteur, theatermaker en zanger Jan-Paul Buijs speelt in het tweede seizoen van de serie ‘Swanenburg’, die vanaf 25 december wordt uitgezonden. Ook is hij vanaf januari weer te zien in de voorstelling ‘BAAAAAA’. Voor deze voorstelling werd hij genomineerd voor de Louis d’Or prijs.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 13 december – Bram Vermeulen, journalist
Journalist Bram Vermeulen presenteert op 14 december de VPRO-documentaire ‘Frontlinie - Eenzaam Europa’. Hij bespreekt de verbanden tussen recente staatsgrepen in Afrika, oorlogen in Oekraïne en Gaza, en oplopende spanningen in de Balkan. Over een kwetsbaar en eenzaam Europa dat steeds meer geïsoleerd raakt.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Donderdag 14 december – Aliona van der Horst, documentairemaker
Vanaf 14 december is de film ‘Gerlach’, van documentairemaker Aliona van der Horst, te zien in de bioscoop. De documentaire gaat over akkerbouwer Gerlach, die al zestig jaar boert onder de rook van Schiphol. ‘Gerlach’ werd tijdens het IDFA bekroond met de prijs voor Beste Nederlandse Documentaire.

Presentatie: Frénk van der Linden

'Kunststof Radio', maandag 11 december t/m donderdag 14 december tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    17:35
    Sporza: volleybal
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:35
    The Office
  • 17:00
    Meisjes
    17:25
    De Positivo's
  • 17:05
    Ze Zeggen Dat
    18:20
    Florentina
  • 16:50
    De Pfaffs
    17:35
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:40
    The Karate Kid III
    17:40
    9-1-1
  • 17:05
    24
    17:50
    Police Interceptors
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 16:50
    Wat nu weer?
    17:25
    SOS Piet
  • 17:10
    Huizenjagers
    18:00
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 17:05
    Sullivan's Crossing
  • 17:15
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 17:15
    Love Triangle Australia
    18:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 17:15
    The Murdaugh Murders
    18:45
    Fear Thy Roommate
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:59
    Het appartement
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:05
    DIY
    17:30
    Loïc: Zot van Koken
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:50
    Below Deck Mediterranean
    18:45
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Natuur op 2: Seven Worlds, One Planet
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:55
    Peperbollen
    17:20
    Silverpoint