Volgende week in 'Kunststof Radio': Geert Lageveen en Sytze Pruiksma

zondag 14 augustus 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 11 augustus – Geert Lageveen en Sytze Pruiksma, theatermakers
Tot en met 11 september speelt Orkater de muziektheatervoorstelling ‘Het verdriet van de Zuiderzee’ vanaf het klif in het Friese dorpje Oudemirdum. Acteur Geert Lageveen heeft zijn roots in Friesland liggen, deed de regie en schreef de tekst voor de voorstelling. De Friese componist Sytze Pruiksma schreef de muziek.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 12 augustus – Rennie Rijpma, hoofdredacteur
Journalist Rennie Rijpma is sinds juli 2021 de eerste vrouwelijke hoofdredacteur van het Algemeen Dagblad. Rijpma heeft tien jaar lang leidinggevende functies op zich genomen bij het AD voordat ze de positie als hoofdredacteur aanboden kreeg. Voorheen werkte Rijpma onder andere voor het ANP en NRC.

Presentatie: Frénk van der Linden

Woensdag 13 augustus – Camiel Jansen, componist
Componist en contrabassist Camiel Jansen componeerde eerder dit jaar het stuk ‘Het Toeslagenschandaal’. Nu gaat zijn nieuwe compositie ‘Small World’ in première tijdens het Grachtenfestival, een animatiefilm met live muziek uitgevoerd door Asko | Schönberg Ensemble. Camiel Jansen schrijft muziek voor ensembles, waaronder zijn eigen muziekensemble Ikarai.

Presentatie: Gijs Groenteman

Donderdag 14 augustus – Chris Zegers, presentator
Chris Zegers is sinds 2001 actief als presentator van voornamelijk reisprogramma’s. Hij is één van de vaste presentatoren van BNNVARA’s ‘3 Op Reis’ en keert deze maand terug met het vijfde seizoen van ‘Break Free’. In het programma worden de verhalen verteld van jongeren die zijn omgekomen tijdens hun droomreis.

Presentatie: Antoinnette Scheulderman

'Kunststof Radio', maandag 15 augustus t/m donderdag 18 augustus tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:10
    Galactic Agency
    01:55
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:15
    Ellie de olifant
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:30
    Geen uitzending
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 03:10
    Geen uitzending
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:55
    U.S. Marshals
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:55
    Xena: Warrior Princess
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    FBI
  • 06:10
    Seal Team
    01:25
    MIDMID
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Botched
  • 05:55
    Cold Case
    01:15
    Murder suspect
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:07
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:05
    Becoming Meewis
    01:15
    Winterse Kost
  • 06:00
    Grantchester
    01:20
    Marie Antoinette
  • 06:00
    Storage Wars
    01:05
    First Dates Australia
  • 03:45
    NOS Journaal 20.00 uur
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:50
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 06:15
    Lief Monster
    01:30
    Taboes