Volgende week in 'Kunststof Radio': Benjamin Ankomah, Lucky Fonz III en Griet Op de Beeck

zondag 27 oktober 2024
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 28 oktober - Benjamin Ankomah, componist en muziekproducent
Multi-instrumentalist en producer Bnnyhunna (Benjamin Ankomah) schreef, in samenwerking met de Nationale Opera, de hiphop-opera ‘Lennox’. Een avontuurlijk verhaal voor jong en oud over moed, vriendschap en het ontdekken van de wereld. Ook bracht Ankomah onlangs zijn debuutalbum ‘ECHOES OF PRAYER’ uit. Dit album weerspiegelt zijn geloof, zijn jeugd in Amsterdam Zuidoost en invloeden van soul, highlife en hiphop.


Presentatie: Andrew Makkinga

Dinsdag 29 oktober - Lucky Fonz III, singer-songwriter en schrijver
Lucky Fonz III schreef zijn debuutroman ‘Van de goden vervuld’. In deze filosofische roman onderzoekt hij thema's als liefde, geloof en persoonlijke zoektocht. Het verhaal volgt muzikant Mikah, die op een eiland de mysterieuze Hadassa ontmoet. Lucky Fonz III is een van Nederlands bekendste tekstdichters, componisten en performers. Eerder dit jaar stond hij in het theater met zijn theatershow ‘Moederland’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 30 oktober - Geen uitzending ivm voetbal

Donderdag 31 oktober - Griet Op de Beeck, schrijver en therapeut
Griet Op de Beeck, één van de succesvolste auteurs van ons taalgebied, schreef haar nieuwe boek ‘Het wordt beter’. Hierin deelt ze haar persoonlijke zoektocht naar heling en zelfinzicht. Ze beschrijft hoe ze, na jarenlang op zoek te zijn geweest naar verbetering, besloot om naast schrijver ook therapeut te worden. Op de Beeck schreef eerder onder meer de veelgeprezen romans ‘Vele hemels boven de zevende’, ‘Kom hier dat ik u kus’ en ‘Jij mag alles zijn’, waarvan meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 28 oktober t/m donderdag 31 oktober, tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Echte Leven in de ZOO' (VTM)

In ZOO Planckendael begint de lente met de terugkeer van de ooievaars. Ooievaar Flint bouwt zijn eerste nest, terwijl neushoorn Karamat hoogzwanger is. Ook sneeuwluipaard Diem lijkt drachtig, wat belangrijk is voor het voortbestaan van de soort.

'Het echte leven in de ZOO', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:20
    Mega Maffe Monsterfreaks
    01:15
    Het weer (middag)
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:20
    Sarah zingt
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:15
    Plop & de Peppers
    01:10
    Kan ik het ook?
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 05:35
    Geen uitzending
    00:45
    9-1-1: Lone Star
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:25
    Xena: Warrior Princess
  • 02:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    New Girl
  • 05:50
    The Summit Nederland
    01:30
    Swamp People
  • 05:50
    Botched
    02:45
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Big Sky
  • 04:19
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:13
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:05
    Winterse Kost
    01:10
    De Chalet aan de Semois
  • 06:00
    Ghosts
    01:45
    The Hardacres
  • 06:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:10
    First Dates Australia
  • 03:40
    NOS Journaal
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 02:35
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 06:20
    Nurdys
    01:20
    Sterk