Volgende week in 'Kunststof Radio': Benjamin Ankomah, Lucky Fonz III en Griet Op de Beeck

zondag 27 oktober 2024
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 28 oktober - Benjamin Ankomah, componist en muziekproducent
Multi-instrumentalist en producer Bnnyhunna (Benjamin Ankomah) schreef, in samenwerking met de Nationale Opera, de hiphop-opera ‘Lennox’. Een avontuurlijk verhaal voor jong en oud over moed, vriendschap en het ontdekken van de wereld. Ook bracht Ankomah onlangs zijn debuutalbum ‘ECHOES OF PRAYER’ uit. Dit album weerspiegelt zijn geloof, zijn jeugd in Amsterdam Zuidoost en invloeden van soul, highlife en hiphop.


Presentatie: Andrew Makkinga

Dinsdag 29 oktober - Lucky Fonz III, singer-songwriter en schrijver
Lucky Fonz III schreef zijn debuutroman ‘Van de goden vervuld’. In deze filosofische roman onderzoekt hij thema's als liefde, geloof en persoonlijke zoektocht. Het verhaal volgt muzikant Mikah, die op een eiland de mysterieuze Hadassa ontmoet. Lucky Fonz III is een van Nederlands bekendste tekstdichters, componisten en performers. Eerder dit jaar stond hij in het theater met zijn theatershow ‘Moederland’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 30 oktober - Geen uitzending ivm voetbal

Donderdag 31 oktober - Griet Op de Beeck, schrijver en therapeut
Griet Op de Beeck, één van de succesvolste auteurs van ons taalgebied, schreef haar nieuwe boek ‘Het wordt beter’. Hierin deelt ze haar persoonlijke zoektocht naar heling en zelfinzicht. Ze beschrijft hoe ze, na jarenlang op zoek te zijn geweest naar verbetering, besloot om naast schrijver ook therapeut te worden. Op de Beeck schreef eerder onder meer de veelgeprezen romans ‘Vele hemels boven de zevende’, ‘Kom hier dat ik u kus’ en ‘Jij mag alles zijn’, waarvan meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 28 oktober t/m donderdag 31 oktober, tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gala van de Gouden K's 2025' (Ketnet)

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.

'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:20
    Kabouter Plop
  • 03:15
    Geen uitzending
    00:00
    Te bepalen
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:50
    Yellowjackets
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:45
    60 Days In
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:10
    The X-Files
  • 02:10
    Geen uitzending
    00:40
    De Tafel van de Week
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 03:10
    Geen uitzending
    23:10
    In Time
  • 02:40
    Geen uitzending
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 02:15
    Geen uitzending
    00:20
    C.S.I. New York
  • 02:54
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:41
    Simple diy
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:20
    Winterse Kost
    00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 03:35
    Harry Wild
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 03:30
    First Dates Australia
    01:00
    The Resident
  • 02:45
    NOS Journaal
    00:15
    The Connection
  • 02:30
    Nieuwsuur
    00:20
    The Old Bachelor
  • 03:10
    First Dates
    03:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal