Volgende week in 'Kunststof Radio': Benjamin Ankomah, Lucky Fonz III en Griet Op de Beeck

zondag 27 oktober 2024
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 28 oktober - Benjamin Ankomah, componist en muziekproducent
Multi-instrumentalist en producer Bnnyhunna (Benjamin Ankomah) schreef, in samenwerking met de Nationale Opera, de hiphop-opera ‘Lennox’. Een avontuurlijk verhaal voor jong en oud over moed, vriendschap en het ontdekken van de wereld. Ook bracht Ankomah onlangs zijn debuutalbum ‘ECHOES OF PRAYER’ uit. Dit album weerspiegelt zijn geloof, zijn jeugd in Amsterdam Zuidoost en invloeden van soul, highlife en hiphop.


Presentatie: Andrew Makkinga

Dinsdag 29 oktober - Lucky Fonz III, singer-songwriter en schrijver
Lucky Fonz III schreef zijn debuutroman ‘Van de goden vervuld’. In deze filosofische roman onderzoekt hij thema's als liefde, geloof en persoonlijke zoektocht. Het verhaal volgt muzikant Mikah, die op een eiland de mysterieuze Hadassa ontmoet. Lucky Fonz III is een van Nederlands bekendste tekstdichters, componisten en performers. Eerder dit jaar stond hij in het theater met zijn theatershow ‘Moederland’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 30 oktober - Geen uitzending ivm voetbal

Donderdag 31 oktober - Griet Op de Beeck, schrijver en therapeut
Griet Op de Beeck, één van de succesvolste auteurs van ons taalgebied, schreef haar nieuwe boek ‘Het wordt beter’. Hierin deelt ze haar persoonlijke zoektocht naar heling en zelfinzicht. Ze beschrijft hoe ze, na jarenlang op zoek te zijn geweest naar verbetering, besloot om naast schrijver ook therapeut te worden. Op de Beeck schreef eerder onder meer de veelgeprezen romans ‘Vele hemels boven de zevende’, ‘Kom hier dat ik u kus’ en ‘Jij mag alles zijn’, waarvan meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 28 oktober t/m donderdag 31 oktober, tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Giro magazine
    00:10
    Is er een dokter in de zaal
  • 23:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een weekend
  • 23:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:35
    The Voice van Vlaanderen
    01:15
    The Good Doctor
  • 23:40
    Verslaafd!
    00:35
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:15
    Collateral
    00:20
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 23:10
    ER
    00:00
    Suits
  • 23:50
    Ramona
    00:20
    SOS Piet
  • 23:10
    Blind Gekocht
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 23:45
    Fuller House
    00:15
    Fire Country
  • 23:30
    Blood & Treasure
    00:25
    Pawn Stars
  • 23:10
    Million Dollar Listing Los Angeles
    00:00
    Love Triangle Australia
  • 23:40
    The Rookie
    00:25
    FBI: International
  • 23:25
    Trends Talk
    23:59
    Trends Doc
  • 23:50
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:55
    Meat Timon
    00:30
    Hidden Gems
  • 23:05
    Beyond Paradise
    00:15
    The Wives
  • 23:20
    Rivals
    00:35
    Prison Break
  • 23:20
    Pauw & De Wit
    00:00
    NOS Journaal
  • 23:40
    De Joodse wereld: De brief
    00:30
    De Nachtzoen
  • 23:25
    Oxen: The Dark Men
    00:15
    First Dates