Volgende week in 'Kunststof Radio': Benjamin Ankomah, Lucky Fonz III en Griet Op de Beeck

zondag 27 oktober 2024
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 28 oktober - Benjamin Ankomah, componist en muziekproducent
Multi-instrumentalist en producer Bnnyhunna (Benjamin Ankomah) schreef, in samenwerking met de Nationale Opera, de hiphop-opera ‘Lennox’. Een avontuurlijk verhaal voor jong en oud over moed, vriendschap en het ontdekken van de wereld. Ook bracht Ankomah onlangs zijn debuutalbum ‘ECHOES OF PRAYER’ uit. Dit album weerspiegelt zijn geloof, zijn jeugd in Amsterdam Zuidoost en invloeden van soul, highlife en hiphop.


Presentatie: Andrew Makkinga

Dinsdag 29 oktober - Lucky Fonz III, singer-songwriter en schrijver
Lucky Fonz III schreef zijn debuutroman ‘Van de goden vervuld’. In deze filosofische roman onderzoekt hij thema's als liefde, geloof en persoonlijke zoektocht. Het verhaal volgt muzikant Mikah, die op een eiland de mysterieuze Hadassa ontmoet. Lucky Fonz III is een van Nederlands bekendste tekstdichters, componisten en performers. Eerder dit jaar stond hij in het theater met zijn theatershow ‘Moederland’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 30 oktober - Geen uitzending ivm voetbal

Donderdag 31 oktober - Griet Op de Beeck, schrijver en therapeut
Griet Op de Beeck, één van de succesvolste auteurs van ons taalgebied, schreef haar nieuwe boek ‘Het wordt beter’. Hierin deelt ze haar persoonlijke zoektocht naar heling en zelfinzicht. Ze beschrijft hoe ze, na jarenlang op zoek te zijn geweest naar verbetering, besloot om naast schrijver ook therapeut te worden. Op de Beeck schreef eerder onder meer de veelgeprezen romans ‘Vele hemels boven de zevende’, ‘Kom hier dat ik u kus’ en ‘Jij mag alles zijn’, waarvan meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 28 oktober t/m donderdag 31 oktober, tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Komen Eten' met de jury van Bake Off Vlaanderen

Deze week kokkerellen 'Bake Off Vlaanderen'-gezichten Regula Ysewijn, Herman Van Dender, Wim Opbrouck en Dominique Persoone voor elkaar. Na afloop van het etentje worden punten uitgedeeld voor de maaltijd en voor sfeer en gezelligheid. Vanavond is het de beurt aan Regula om in de potten te roeren.

'Komen Eten', om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    De grote boodschap
    00:35
    Dertigers
  • 23:55
    Agent
    00:35
    Nachtlus
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:35
    Chicago Med
    00:35
    NYPD Blue
  • 00:05
    Sex Stories
    01:00
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
  • 23:20
    Godfather of Harlem
    00:30
    How I Met Your Mother
  • 23:35
    Most Daring
    00:25
    MythBusters
  • 23:35
    ER
    00:25
    Suits
  • 00:10
    Keeping Up Appearances
    00:45
    SOS Piet
  • 00:00
    Oogappels
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:00
    Modern Family
    00:35
    FBI: International
  • 23:35
    Seal Team
    00:40
    Highway Thru Hell
  • 00:10
    Hello Goodbye
    00:30
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:15
    The Rookie
  • 00:10
    Z-Extra
    00:15
    Herhalingslus
  • 00:03
    De perfecte badkamer
    00:55
    Publireportage
  • 00:10
    Guillaume's Paris
  • 23:45
    Happy Valley
    01:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 00:05
    Burn Notice
    00:55
    American Housewife
  • 23:35
    NOS De Avondetappe
    00:20
    NOS Journaal
  • 00:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:05
    De slimste mens België
    00:15
    Gezond of gelul?