Volgende week in 'Kunststof Radio': Ashley Röttjers, Mike Boddé, Chris Westendorp & Lucas van der Rhee en Jelle Paulusma

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!
Maandag 22 juli - Ashley Röttjers, regisseur en fotograaf
Ashley Röttjers is als fotograaf actief in de modewereld en in de hiphopcultuur. Als regisseur maakte ze videoclips voor onder andere Sevdaliza en Patta. Ter ere van het veertigjarig jubileum van het Zomercarnaval creëerde ze, samen met Robbert Doelwijt, een video-installatie voor Kunsthal Rotterdam die de diversiteit van het evenement in beeld brengt.
Presentatie: Andrew Makkinga
Dinsdag 23 juli - Mike Boddé, muzikant, theatermaker en schrijver
Muzikant, theatermaker en schrijver Mike Boddé, bekend van zijn cabaretduo Mike & Thomas waarmee hij in totaal 25 theaterprogramma’s maakte. In 2010 verscheen ‘Pil’, waarin Boddé openhartig vertelt over de depressie die hem begin jaren negentig overviel. Boddé ontdekte dat het verhaal van zijn bestseller inmiddels achterhaald is. In zijn nieuwe boek ‘Poolreiziger’ doet hij verslag van de achtbaan waarin hij terechtkwam toen hij te horen kreeg dat alles in zijn hoofd net even anders blijkt te zitten.
Presentatie: Frénk van der Linden
Woensdag 24 juli - Chris Westendorp, regisseur en Lucas van der Rhee, fotograaf en regisseur
Op 1 augustus verschijnt de documentaire ‘Queerkamp’ van filmmakers Chris Westendorp en Lucas van der Rhee. De film volgt vijf jongeren tijdens een zomerkamp voor queer-jongeren, waar ze voor het eerst volledig zichzelf kunnen zijn. Van der Rhee debuteert met deze documentaire. Westendorp werkte als dramaturg eerder aan de documentaireseries ‘Klassen’ en ‘Schuldig’. Daarnaast staat ze bekend om haar werk als scenarist van Penoza, 7 kleine criminelen en Santos.
Presentatie: Andrew Makkinga
Donderdag 25 juli - Jelle Paulusma, zanger en songschrijver
Jelle Paulusma, zanger en gitarist van de iconische alternatieve-rock band Daryll-Ann, viert een comeback met het nieuwe album ‘Spring’. Na een pauze van twintig jaar brengt de band, waarin hij samen met Anne Soldaat de muziek en teksten schreef, opnieuw muziek uit. Het album, dat op 13 september verschijnt, belooft dezelfde unieke chemie die hen in de jaren '90 tot een van de meest geliefde bands maakte. Eerder bracht Daryll-Ann zeven albums uit en speelde op festivals als Pinkpop en Lowlands.
Presentatie: Eric Corton
'Kunststof Radio', maandag 22 juli t/m donderdag 25 juli tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Weer binnenkijken achter de schermen van Plopsaland Belgium in nieuw seizoen 'De Wereld van Plopsa'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Mats Akkerman kroont zich tot winnaar van 'De Slimste Mens'
- Minister Hans Vijlbrief bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































