Volgende week in 'Kunststof Radio': Arjan Ederveen, Tim Voors, Shishani en Steffie van Oord

zondag 13 april 2025
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 14 april – Arjan Ederveen, acteur en komiek
Waar gaat het eigenlijk over? In het boek ‘Altijd van je af’, geschreven door Sara Berkeljon, vertelt acteur en komiek Arjan Ederveen openhartig over zijn leven.  Ederveen is bekend van iconische programma’s als ‘Theo en Thea’ en ’30 minuten’. Ederveen biedt in persoonlijke gesprekken en ontmoetingen met Berkeljon een intieme kijk op zijn unieke geest en indrukwekkende carrière.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 15 april – Tim Voors, thru-hiker
Omgevallen bomen, beren en dagenlang niet douchen. In het onlangs uitgekomen boek ‘De ultieme tocht’  omschrijft thru-hiker Tim Voors zijn 5000 kilometer lange wandeling langs een van de meest uitdagende wandelroutes ter wereld: de Continental Divide Trail. De route loopt langs de Rocky Mountains en volgt de waterscheiding van Noord-Amerika, die bepaalt of de rivieren naar de Atlantische of Stille Oceaan stromen.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 16 april – Shishani, activist, antropoloog en artiest
Tijdens de paasdagen presenteren Pynarello en singer-songwriter Shishani een alternatief voor de Matthäus-passion: ‘De Passie van Shishani’. In deze muzikale samensmelting komen de composities van Florence Price samen met de op hiphop, soul, pop en Afrikaanse muziek geïnspireerde klankwereld van Shishani.

Presentatie: Andrew Makkinga

Donderdag 17 april – Steffie van den Oord, schrijver en journalist
In ‘Kinderen in oorlogstijd’ legt schrijver en journalist Steffie van den Oord de aangrijpende verhalen vast van de intussen hoogbejaarde mensen die als kind de oorlog meemaakten. Wat zagen ze, wat kregen ze mee en wie werden ze? Steffie van den Oord maakte documentaires als ‘Westerbork Girl’ voor de VPRO en schreef eerder boeken als ‘Liefde in oorlogstijd’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 14 april t/m donderdag 17 april tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De jonge Harry Potter woont na de dood van zijn ouders bij zijn oom en tante, waar hij slecht wordt behandeld en voortdurend de pesterijen van zijn verwende neefje moet ondergaan. Op zijn elfde verjaardag verneemt Harry dat zijn ouders machtige tovenaars waren en dat ook hij unieke magische krachten heeft. Hij vertrekt naar een Britse kostschool voor leerling-tovenaars, waar hij heel wat vrienden maakt die net als hij speciale krachten hebben. Beetje bij beetje zal hij de waarheid over de mysterieuze dood van zijn ouders ontdekken.

'Harry Potter and the Sorcerer's Stone', film uit 2001 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    De Warmste Week
    00:55
    Nachtlus
  • 12:25
    Hallo Kroket
    21:05
    Geen uitzending
  • 12:20
    SOS Piet XL
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 12:35
    24 Hours in A&E
    01:00
    Geen uitzending
  • 11:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:50
    The Christmas Charade
    05:25
    Jingle All the Way to Love
  • 10:00
    Joe
    00:35
    SOS Piet
  • 11:50
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 12:10
    NCIS
    01:25
    New Amsterdam
  • 12:25
    Ice Airport Alaska
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    Happy Howlidays
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    Carrot Cake Murder: A Hannah Swensen Mystery
    07:00
    Cold Case
  • 10:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:30
    De ambachter
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:00
    Winterse Kost
    02:45
    Loïc: Zot van Koken
  • 12:30
    Murdoch Mysteries
    00:45
    Whitstable Pearl
  • 11:55
    First Dates Australia
    06:40
    Storage Wars
  • 12:25
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 12:35
    Andere Tijden Kort
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 12:20
    Zin in Zappelin
    06:55
    Ezel Chiel