Volgende week in 'Kunststof Radio': Ana van Es, Néomí, Henk Bakboord en Sylvia Witteman

zondag 19 mei 2024
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 20 mei – Ana van Es, journalist
‘De Bagdad-Berlijnexpress’ is het nieuwe boek van Volkskrant-journalist Ana van Es. In het boek reist ze langs het spoor van een honderdjarige spoorlijn die Europa met het Midden-Oosten verbindt. Op deze spoorlijn is de dood nooit ver weg, maar toch biedt het in Bagdad ook hoop: over toeristen die terugkeren en een snelle verbinding naar Europa. Van Es is voormalig Midden-Oosten correspondent en won in 2019 de journalistieke prijs De Tegel.


Presentatie: Andrew Makkinga

Dinsdag 21 mei – Néomí, zangeres
Zangeres Neomi Speelman, alias Néomí, brengt haar debuutplaat ‘Somebody’s Daughter’ uit. De nummers op het album gaan over het aangeven van je grenzen en het durven innemen van je eigen ruimte. Néomí staat als zangeres bekend om haar gelaagde folkliedjes met meerstemmige zang. Ze maakte eerder nummers als ‘Skipping Stone’ en ‘Red Balloon’.

Presentatie: Mirthe van der Drift

Woensdag 22 mei – Henk Bakboord, dansleraar en auteur
Auteur Henk Bakboord bracht het boek ‘Breakdance: de vroege jaren’ uit. In het boek schrijft hij over het ‘OldSkool-tijdperk’: een periode waarin hiphop en in het bijzonder breakdance in Nederland opkomen. Bakboord schreef eerder de boeken ‘Billenkoek’ en ‘Brieven aan Leo’.

Presentatie: Andrew Makkinga

Donderdag 23 mei – Sylvia Witteman, columniste en auteur
Op 22 mei verschijnt het nieuwe boek van columniste Sylvia Witteman: ‘Klein huiselijk leed’. In het boek worden voor het eerst haar bekende columns gebundeld en deelt ze allerlei levensadviezen uit. Witteman is bekend van haar columns uit de Libelle en de Volkskrant én van haar eerdere boeken als ‘Stiekem jarig’, ‘Ik verzin dit niet’ en ‘Eten!’.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 20 mei t/m donderdag 23 mei tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:35
    Yetili vertelt
    11:45
    Casper en Emma
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 10:35
    My Kitchen Rules
    12:00
    World Cup of Darts 2026
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:00
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:15
    Huizenjagers
    12:15
    De Container Cup
  • 11:20
    The Rookie
    12:10
    FBI: International
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:10
    Chateau Meiland: En Route
  • 10:55
    The Real Serpent: Investigating A Serial Killer
    12:15
    A Murderer Upstairs
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:38
    Hallo Roger
    11:55
    5-voor-12
  • 11:30
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:05
    Miss Scarlet
  • 11:10
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 11:35
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 11:25
    Goed Verhaal
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:25
    Zin in Zappelin
    11:45
    Pop Papierstad