Vijfde 'Café Hendriks & Genee' met Thierry Baudet, Peter R. de Vries en Jörgen Raymann

zaterdag 29 juni 2019

Zondag 30 juni om 22.00 uur is de vijfde aflevering van 'Café Hendriks & Genee' te zien op Veronica. In deze wekelijkse live-talkshow op de zondagavond kijken Wilfred Genee en Hélène Hendriks met hun gasten terug op de afgelopen week, blikken ze vooruit naar de komende week én bespreken ze het nieuws van het weekend.

'Café Hendriks & Genee' is een amuserende, informatieve en vooral ook gezellige live-talkshow met publiek. Wilfred en Hélène ontvangen een keur aan gasten, variërend van showbizz tot politiek en sport tot human interest.


Zondag zijn te gast in ons café:

Forum voor Democratie-leider Thierry Baudet. Met Wilfred en Hélène praat hij over het vrijdag gepresenteerde Klimaatakkoord en kijkt hij terug op het afgelopen politieke seizoen waarin zijn partij Forum voor Democratie groeide; zowel in de provincies, de Eerste Kamer als het Europees Parlement.

Het was een drukke week voor misdaadverslaggevers. Zo werd in de rechtbank de beschieting van de Panorama-redactie en de ‘Minder-Marokkanen’-zaak van Geert Wilders behandeld. Ook komende week veel grote rechtszaken. De rechter doet uitspraak in het proces tegen Willem Holleeder. Ook hoort Michael P. in hoger beroep welke straf hij krijgt voor de moord op en verkrachting van Anne Faber. Daarom is Peter R. de Vries onze gast.

Jörgen Raymann werkt aan Tante Es 2.0. Daarnaast is de cabaretier ook festivaldirecteur van het grootste Latin-festival van Nederland: Dias Latinos, dat 5 juli plaatsvindt in Amersfoort.

'Café Hendriks & Genee' is tot en met 7 juli elke zondag te zien tussen 22.00 en 23.00 uur op Veronica.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    De Columbus
    00:35
    Journaallus
  • 22:50
    The Crime of the Century
    23:50
    90 minutes
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:40
    Chicago Med
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 22:45
    Bij ons op de Wallen
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 22:50
    Magnum P.I.
    23:25
    Monster Hunter
  • 20:35
    Prisoners
    00:05
    60 Days In
  • 22:15
    ER
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 22:20
    Baywatch
    01:00
    The Golden Girls
  • 22:15
    Konvooi
    00:15
    De Tafel van Gert
  • 22:50
    Friends
    00:45
    New Girl
  • 22:20
    NCIS: Los Angeles
    00:20
    Bar Rescue
  • 22:40
    Huizenjagers
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 22:15
    Cold Case
    00:15
    Family Law
  • 22:59
    Z-Beurs
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:45
    Zelf gedaan, goed gedaan
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Winterse Kost
    00:05
    Guten Appetit
  • 22:00
    Blue Lights
    00:40
    Marie Antoinette
  • 22:35
    NCIS: New Orleans
    00:20
    The Resident
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    01:30
    NOS Journaal Laat
  • 22:35
    Hofstad & Land
    00:50
    Nieuwsuur
  • 22:20
    Zorgen
    00:20
    Nog Eén Keer Fit