Vier afleveringen van de 'Top 2000 Quiz'

De NTR maakt dit jaar maar liefst vier afleveringen van de 'Top 2000 Quiz'. In de eerste drie uitzendingen strijden steeds drie teams van bekende Nederlanders tegen elkaar en het beste koppel van elke aflevering komt elkaar weer tegen in de finale-uitzending. Welk team wordt met hun kennis, charme en vrolijkheid de grootste muziekkenner van 2020?
Hieronder volgen per aflevering de bekende koppels die dit jaar meedoen:
Aflevering 1: Acteur Tygo Gernandt & cabaretier Stefano Keizers, presentator Dionne Stax & NPO Radio 2 dj Jan-Willem Roodbeen en de muzikanten Lucky Fonz III en Ruben Hein;
Aflevering 2: Presentatoren Johnny de Mol & Erik Dijkstra, het Studio Sport team Henry Schut & Rivkah op het Veld en presentatoren John Williams & Ron Brandsteder;
Aflevering 3: Radio 2 dj Carolien Borgers & muzikant Merol, hiphop artiesten Typhoon & Sticks en muzikant Jeangu Macrooy & presentator Suzanne Bosman.
'Top 2000: The Untold Stories'
Uitzendingen: elke woensdag van 2 t/m 23 december, om 22.10 uur op NPO 3.
Vanaf 2 december zijn er weer nieuwe afleveringen te zien van de 'Top 2000: The Untold Stories'. In deze serie neemt Leo Blokhuis je kriskras mee door 18 jaar 'Top 2000 a Gogo' via reportages uit de 'a Gogo'-archieven. In deze editie onder andere een gesprek met Andrew Ridgley (Wham!) en het verhaal achter hun wereldhit 'Careless Whisper'. Ook staat er een aflevering geheel in het teken van Seks, Drugs & Rock-n-Roll.
'Top 2000 a Gogo'-podcast
Voor alle 'Top 2000'-fans en muziekliefhebbers komt de NTR in samenwerking met NPO Radio 2 met 12 nieuwe afleveringen van de 'Top 2000 a Gogo'-podcast. Hierin staan de beste verhalen achter de nummers uit de lijst der lijsten centraal. Leo Blokhuis vertelt de mooiste verhalen die we van hem kennen over 'Top 2000' artiesten. De podcast is te beluisteren in het 'Top 2000' online café, op https://www.nporadio2.nl/podcasts/top-2000-a-gogo en via je favoriete podcastapp.
'Top 2000 pubquiz'
Op 27 november, vanaf 20.30 uur, stelt quizmaster Leo Blokhuis via een livestream vanuit zijn woonkamer vragen à la 'Top 2000 a Gogo'. Meespelen Individueel, of met een team is heel makkelijk, want met de speciale SAMEN BELEVEN tool krijgt iedereen de kans om samen met zijn of haar quizmaten in het 'Top 2000 Café' te spelen! Extra speciaal dit jaar, omdat we in december helaas geen gasten in het fysieke Top 2000 café kunnen ontvangen.
Vier afleveringen van de 'Top 2000 Quiz', elke zondag van 29 november t/m 20 december om 20.20 uur bij de NTR op NPO 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Peter Pannekoek eerste gast in 'VPRO Zomergasten'
- 'My Big Fat Fabulous Life' vanaf maandag terug op TLC
- Sanne Vogel reist in nieuwe KRO-NCRV serie naar India voor de oorsprong van Ayurveda
- Vijf comedians vs. complete chaos in ‘Taskmaster’
- Proximus presenteert: 'Best of Graspop Metal Meeting 2026'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.
'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.



































