Vicepremier Mona Keijzer bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 28 december 2024

De zondag begint met Rick Nieman en 'WNL Op Zondag'. Elke zondagmorgen met opinie en debat over actuele onderwerpen. Politici, prominente gasten, ondernemers en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's.

Schrijvers en wetenschappers geven achtergrond en verdieping op het nieuws van alledag. 'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondag live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam.


Deze zondag met een speciale editie van 'WNL Op Zondag'. Er wordt vooruit gekeken. Hoe ziet Nederland er uit in het jaar 2030? Wie domineert de wereld over 5 jaar? China, of Amerika? En welke technologische ontwikkelingen kunnen we verwachten? Worden we bijvoorbeeld virtueel onsterfelijk?

Te gast zijn:

- Vice-premier Mona Keijzer, minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. De BBB-bewindsvrouw vertelt over wonen en het gevecht om de ruimte in Nederland in 2030.
- Professor Ruud Koopmans van de Humboldt-universteit in Berlijn. Over migratie en integratie in 2030.
- Sinoloog Manya Koetse, hoofdredacteur van de blog What´s on Weibo. Over China in 2030.
- Brigadegeneraal bd Jeff Mac Mootry, oud-Commandant der Mariniers. Over nieuwe conflictgebieden in 2030, zoals Taiwan en de Noordpool.
- Trendwatcher Farid Tabarki van Studio Zeitgeist. Over technologische ontwikkelingen in 2030, zoals de quantumcomputer, AI en virtuele onsterfelijkheid.

'WNL Op Zondag' met Rick Nieman, zondag 29 december om 10.00 uur op NPO 1.


WNL op Zondag op tv
Maandag 9 november om 01u05  »
NPO 1
Opinieprogramma met nieuws, politiek, brandende kwesties en prominente gasten. Met opinie en debat over de onderwerpen die Nederland bezighouden. Presentatie: Rick Nieman.
Zondag 15 november om 08u45  »
NPO 1
Opinieprogramma met nieuws, politiek, brandende kwesties en prominente gasten. Met opinie en debat over de onderwerpen die Nederland bezighouden. Presentatie: Rick Nieman.
Maandag 16 november om 00u30  »
NPO 1
Opinieprogramma met nieuws, politiek, brandende kwesties en prominente gasten. Met opinie en debat over de onderwerpen die Nederland bezighouden. Presentatie: Rick Nieman.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Breendonk
    21:55
    De ideale wereld
  • 21:25
    Hacks
    22:00
    Say Nothing
  • 21:15
    Breendonk
    22:10
    Geen uitzending
  • 21:40
    De Verraders: De Ronde Tafel
    22:45
    Alloo bij de Wegpolitie
  • 19:55
    The Expendables 2
    21:50
    Humo's Comedy Cup 2021
  • 20:35
    Het Smelt
    22:40
    Crescent City
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 20:35
    A Christmas Love Story
    22:15
    Christmas Joy
  • 21:35
    Tien Om Te Zien
    22:45
    Zomerrust
  • 21:05
    De Rechtbank
    22:10
    Zondag Matchdag
  • 21:20
    NCIS: Sydney
    22:15
    Memory of a Killer
  • 20:35
    Operation Mincemeat
    22:55
    Into the Storm
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    03:00
    Personal trainers
  • 21:40
    The Real Unforgotten
    22:50
    True Crime Belgium
  • 21:33
    Fleet TV
    22:02
    Z- Work different
  • 21:31
    De perfecte energieoplossing
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:20
    Chris Cooks Cymru
    21:55
    KLAAR IN 20 minuten
  • 21:00
    Whitechapel
    21:55
    A Remarkable Place to Die
  • 20:55
    Below Deck Mediterranean
    05:30
    Wat eten we vandaag?
  • 21:40
    Zorg uit handen
    22:35
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Bureau Buitenland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Promenade presenteert: Promemedia
    22:10
    Boerderij van Dorst