'Veronica Inside' nieuwe ochtendshow Radio Veronica

De populaire middagshow 'Veronica Inside' verhuist op 2 november naar de ochtend van Radio Veronica. Vanaf die dag is Wilfred Genee iedere maandag tot en met donderdag van 7.00 uur tot 9.00 uur te horen.
De Veronica-dj en presentator neemt zijn vaste sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen mee naar het nieuwe tijdslot. Nieuw in de vaste samenstelling is nieuwslezeres Florentien van der Meulen die al vaker als invaller naast de heren is aangeschoven. Niet alleen de samenstelling van het team blijft grotendeels onveranderd, ook de inhoud van het programma blijft vertrouwd. Zo wordt het nieuws van de dag besproken, het laatste sportnieuws doorgenomen, komen de grootste hits aller tijden voorbij en wordt er veel gelachen.
Wilfred Genee: 'Eind vorig jaar hebben we een week de ochtendshow mogen presenteren en toen is er een klein zaadje bij me geplant dat is uitgegroeid tot liefde voor het tijdslot. Niels en Rick kennen het gevoel als geen ander, zij hebben jarenlang een ochtendshow gepresenteerd. De vroege uren hebben iets magisch. Onderdeel uitmaken van het ochtendritueel van onze luisteraars, daar kijk ik ontzettend naar uit!'
Marc Adriani, Content & Programma Directeur: 'Wilfred, Rick en Niels hebben het afgelopen jaar bewezen perfect te passen bij Radio Veronica. Elke dag vuurwerk op de radio. Die energie horen we straks iedere ochtend, ideaal om de dag mee af te trappen.'
Net als in de middag, wordt de luisteraar tijdens 'Veronica Inside' in de ochtend getrakteerd op eerlijke, spraakmakende radio: journalistieke onderwerpen, actuele gasten, een tijdloze playlist van de beste muziek ooit gemaakt, optredens, veel humor, verrassende items én natuurlijk de chemie binnen het team.
Nieuwe programmering
'Veronica Inside' is vanaf 2 november iedere maandag tot en met donderdag van 7.00 uur tot 9.00 uur te horen op Radio Veronica. Tot 2 november is dj Martijn Muijs samen met nieuwslezeres Florentien in de ochtend van Radio Veronica te horen. De invulling van de vrijdagochtend en nieuwe middagshow worden binnenkort bekendgemaakt.
Naast 'Veronica Inside Radio' presenteert Wilfred Genee de gelijknamige voetbaltalkshow op tv-zender Veronica. 'Veronica Inside' is iedere maandag- en vrijdagavond om 20.30 uur te zien.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Weer binnenkijken achter de schermen van Plopsaland Belgium in nieuw seizoen 'De Wereld van Plopsa'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Mats Akkerman kroont zich tot winnaar van 'De Slimste Mens'
- Minister Hans Vijlbrief bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































