'Veronica Inside' eert Nederlandse artiesten

dinsdag 7 april 2020

'Veronica Inside' zendt op maandag 27 april een speciale Legends Top 50 uit, een hitlijst met enkel muziek van Nederlandse legendes.

Eerder werd bekendgemaakt dat een groot aantal radiozenders, waaronder Radio Veronica, die dag in het teken staan van Nederlands product. 'Veronica Inside' wil dit initiatief versterken met de speciale hitlijst.


Wilfred Genee, presentator 'Veronica Inside': 'Ik ben een groot fan van het Nederlandse product. Veel Nederlandse artiesten krijgen al een podium in onze show, maar we willen iets extra’s doen. Van Nederlandse legendes tot hedendaagse artiesten. Denk aan Golden Earring, John de Bever, André Hazes, Rob de Nijs, Doe Maar en De Dijk: het komt allemaal voorbij in onze speciale Top 50. We gaan er alles aan doen om Nederlandse artiesten te helpen, ze verdienen het.'

Presentator Wilfred Genee, sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen en nieuwslezeres Celine Huijsmans verlengen hun programma eenmalig en zenden op maandag 27 april uit van 13.00 uur tot 18.00 uur. Luisteraars kunnen suggesties aandragen via radioveronica.nl of door een bericht te sturen via de Veronica-app.

JUKE
Vanaf volgende week  is Wilfred Genee naast radio en TV presentator ook music director van zijn eigen zender op JUKE. In 'Café Genee' is enkel Nederlands product te horen, door Wilfred zelf geselecteerd en gepresenteerd. Op het kanaal zijn Hollandse meezingers, kroeghits en Nederpop-klassiekers te horen. Genee start dit kanaal om Nederlandse artiesten een extra podium te bieden. 'Café Genee' is vanaf volgende week gratis te beluisteren via de apps van JUKE en op JUKE.nl.

De Nederlandse Legends Top 50 ligt in het verlengde van de Legends-maand op Radio Veronica. Tot en met vrijdag 24 april staat de radiozender in het teken van de grootste muzikale legendes aller tijden. Op vrijdag 24 april is een internationale Legends Top 50 te horen, op maandag 27 april de nationale gepresenteerd door het team van 'Veronica Inside'.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:25
    Plop & de Peppers
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:50
    American Horror Story: NYC
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Kinderen kopen een huis
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    CSI: Miami
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:18
    Red de meubelen
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:30
    Becoming Meewis
    02:00
    Meat Timon
  • 05:10
    Midsomer Murders
    03:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 05:30
    Shipping Wars
    02:10
    NCIS
  • 03:50
    NOS Journaal Laat
    02:05
    EenVandaag
  • 01:40
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 04:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    First Dates