Veronica eert muzikale helden met 'Legends Top 250'

maandag 19 april 2021

Vanaf vandaag staan de grootste muzikale helden op Radio Veronica centraal in de 'Legends Top 250'. Een lijst met artiesten en bands die een onuitwisbare voetafdruk hebben achtergelaten in de muziekgeschiedenis, samengesteld door de luisteraars.

De Nederlandse rockband Golden Earring is dit jaar één van de grootste stijgers en bemachtigt een plek in de top drie. De band stijgt in populariteit binnen de lijst door de recente berichtgeving over het beëindigen van hun muzikale carrière door de ziekte van gitarist en oprichter George Kooymans. Een mooi eerbetoon van luisteraars aan de oudste en meest legendarische band van ons land. De 'Legends Top 250' is tot en met vrijdag 23 april te horen op Radio Veronica. De Top 3 blijft geheim tot de ontknoping.


De legends worden dit jaar voor het eerst groots geëerd in een extra lange lijst. Eerder bestond de verzameling van grootste muzikale helden namelijk uit een lijst van vijftig acts. Tweehonderd muzikale legendes erbij, zorgt dit jaar voor verschuivingen in de Top 10. Fleetwood Mac staat voor het eerst in de Top 10 op de zevende positie en Guns N’ Roses is gestegen naar plaats vijf. André Hazes is de hoogst genoteerde Nederlandse solo-artiest met een notering op plek vijfentwintig. Er zijn ook noteringen voor 'jongere' acts die nog niet decennialang succesvol zijn, maar wel gezien worden als de legendes van deze tijd. Denk bijvoorbeeld aan Imagine Dragons en Billie Eilish.

De 'Legends Top 250' is van maandag 19 tot en met vrijdag 23 april te horen op Radio Veronica en is iedere dag terug te luisteren via JUKE.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Recht op recht
    14:30
    Clips
  • 08:00
    Lentebeelden
    16:55
    The Canary Islands
  • 13:35
    Buddybot
    13:45
    De WieWats
  • 13:35
    Het Weer (middag)
    13:45
    SOS Piet XL
  • 13:20
    Meiden die rijden
    14:10
    All My Life
  • 13:30
    Geen uitzending
    14:10
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:45
    Accused
  • 10:00
    Joe
    14:40
    Geen uitzending
  • 13:30
    Friends
    13:55
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 13:05
    The Spencer Sisters
    17:05
    Criminal Minds
  • 13:20
    Lost Car Rescue
    15:10
    3rd Rock From the Sun
  • 13:15
    De Zomerkeuken
    13:45
    Next Level Chef
  • 13:05
    Snapped: Killer Couples
    16:10
    Killer at the Crime Scene
  • 13:22
    Z-Weekoverzicht
    13:55
    Trends Talk
  • 13:34
    Alles over je terras
    14:00
    De Muziekshow
  • 13:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    14:00
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 13:05
    Midsomer Murders
    15:05
    Murder in Provence
  • 13:15
    American Housewife
    14:35
    NCIS: Los Angeles
  • 13:10
    MAX Muziekspecial: Nacht Requiem Mozart
    14:10
    Even tot hier
  • 13:20
    Fryslân Dok
    13:55
    BinnensteBuiten
  • 13:35
    Kosmoo
    14:00
    Zappsport