Veronica eert muzikale helden met 'Legends Top 250'

maandag 19 april 2021

Vanaf vandaag staan de grootste muzikale helden op Radio Veronica centraal in de 'Legends Top 250'. Een lijst met artiesten en bands die een onuitwisbare voetafdruk hebben achtergelaten in de muziekgeschiedenis, samengesteld door de luisteraars.

De Nederlandse rockband Golden Earring is dit jaar één van de grootste stijgers en bemachtigt een plek in de top drie. De band stijgt in populariteit binnen de lijst door de recente berichtgeving over het beëindigen van hun muzikale carrière door de ziekte van gitarist en oprichter George Kooymans. Een mooi eerbetoon van luisteraars aan de oudste en meest legendarische band van ons land. De 'Legends Top 250' is tot en met vrijdag 23 april te horen op Radio Veronica. De Top 3 blijft geheim tot de ontknoping.


De legends worden dit jaar voor het eerst groots geëerd in een extra lange lijst. Eerder bestond de verzameling van grootste muzikale helden namelijk uit een lijst van vijftig acts. Tweehonderd muzikale legendes erbij, zorgt dit jaar voor verschuivingen in de Top 10. Fleetwood Mac staat voor het eerst in de Top 10 op de zevende positie en Guns N’ Roses is gestegen naar plaats vijf. André Hazes is de hoogst genoteerde Nederlandse solo-artiest met een notering op plek vijfentwintig. Er zijn ook noteringen voor 'jongere' acts die nog niet decennialang succesvol zijn, maar wel gezien worden als de legendes van deze tijd. Denk bijvoorbeeld aan Imagine Dragons en Billie Eilish.

De 'Legends Top 250' is van maandag 19 tot en met vrijdag 23 april te horen op Radio Veronica en is iedere dag terug te luisteren via JUKE.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Mr. Magoo
    06:10
    Ninja Express
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:00
    Tik Tak
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:55
    Geen uitzending
    05:55
    Plop & de Peppers
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    SkyMed
  • 04:55
    Geen uitzending
    02:25
    MacGyver
  • 05:40
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Shades of Blue
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:02
    Feest in de lente 3
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:35
    Meesterlijke Klassiekers
    02:15
    Het Weekmenu
  • 06:00
    Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:10
    Cougar Town
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    02:15
    EenVandaag
  • 01:40
    Nieuwsuur
    08:00
    BinnensteBuiten special: Arjan's Big Year
  • 06:03
    Timmy tijd
    02:45
    First Dates