Verkeersminister Barbara Visser te gast in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 30 oktober 2021

De zondag begint met Rick Nieman. Dit seizoen in 'WNL Op Zondag' nog meer opinie en debat over actuele onderwerpen. Politici, prominente gasten en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's.

Ook is er dit seizoen extra aandacht voor ondernemers en het bedrijfsleven. 'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondagmorgen live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam.


Verkeersminister Barbara Visser
Zondagmorgen is demissionair minister van Infrastructuur en Waterstaat Barbara Visser te gast bij Rick Nieman. De VVD-bewindsvrouw wil de files aanpakken en het wegennet verbeteren.

Luitenant-admiraal Rob Bauer
Luitenant-admiraal Rob Bauer, voorzitter van het Militair Comité van de Navo, is te gast in 'WNL Op Zondag'. De admiraal schetst een beeld van de dreigingen en de uitdagingen waarmee het militaire genootschap te maken heeft.

Jacco Vonhof van MKB Nederland
Voorzitter Jacco Vonhof van MKB Nederland is te gast bij 'WNL Op Zondag'. De ondernemersvoorman blikt vooruit op de Klimaattop in Glasgow. Wat zijn de gevolgen van de klimaatmaatregelen voor ondernemers en burgers.

Hoogleraar Victor Lamme en GGD-arts Ashis Brahma
Hoogleraar cognitieve neurowetenschappen Victor Lamme en GGD-arts Ashis Brahma zijn te gast in 'WNL Op Zondag'. Hoe overtuig je mensen om een prik te halen? Welke rol speelt communicatie daarbij?  En hoe gaan gevaccineerden en ongevaccineerden om met mogelijk nieuwe coronamaatregelen.

'WNL Op Zondag', zondag 31 oktober om 10.00 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Elixer' (NTR)

Het bestuur heeft Isabelles onderzoek in Roemenië met Hamza ontdekt en ontslaat haar. Dit, in combinatie met het feit dat ze Art al dagen niet kan bereiken, zorgt ervoor dat ze hevig protesteert. Om reputatieschade te voorkomen, wordt Isabelle gedwongen opgenomen. Art ondervindt nog steeds bijwerkingen van het abrupt stoppen met Aspergon en komt op Bali in ernstige problemen. Julien stelt orde op zaken binnen het bedrijf, terwijl Riekje naar Indonesië afreist om haar kleinzoon te redden. Quinten wil niets meer met de familie te maken hebben. Isabelle vindt belangrijke informatie in Lola's dagboek.

'Elixir', om 22.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:25
    De jaren 00 voor tieners
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 23:15
    90 minutes
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 23:15
    Mijn Restaurant
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 23:15
    9-1-1
    03:00
    Geen uitzending
  • 22:55
    The Sixth Sense
    11:50
    Geen uitzending
  • 23:10
    Top 20 Funniest
    07:00
    Willy
  • 23:35
    Christmas Scavenger Hunt
    05:45
    The Christmas Promise
  • 23:20
    Nonkel Jef
    06:00
    Joe
  • 23:30
    De Tafel van Gert
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 23:10
    Friends
    07:25
    New Girl
  • 23:15
    Storage Wars
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 23:20
    A Place in the Sun
    12:45
    Winters Grillen
  • 23:15
    C.S.I. New York
    12:50
    Cold Justice
  • 23:29
    Z-Beurs
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:28
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:15
    Roger van Damme: Bakken
    06:55
    Sarah's Sweet Table
  • 23:00
    Grantchester
    06:00
    Death in Paradise
  • 23:20
    Saint Pierre
    12:00
    First Dates Australia
  • 23:30
    Eva
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 23:20
    NPO Doc: Water tussen ons
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:00
    De Uitsmijters
    08:13
    Zin in Zappelin