Verhalen over misdaad en gerechtigheid bij Crime+Investigation in december

December start goed met de spannendste true crime-series bij Crime+Investigation. De zender start met 'West End Murders' over de moorden op drie vrouwen en de falende onderzoeken naar de 'Bunny Girl'-moorden, waarbij voormalig DCI Colin Sutton een verband tussen de slachtoffers onthult en een patroon van een onopgeloste seriemoordenaar ontdekt.
'West End Murders 'is vanaf 1 december elke zondag te zien om 22.00 uur. Op dinsdag 3 en 10 december om 22.00 uur kijk je naar 'The Chicano Squad'. Hier volgen we de eerste Latijnse politie-eenheid in de VS, opgericht in 1979, die zich inzet voor de strijd tegen misdaad en wantrouwen in hun gemeenschap. Gevolgd door 'Faces of Evil' waar de gruweldaden van beruchte Britse en Amerikaanse moordenaars worden onthuld, met persoonlijke verhalen van rechercheurs die de motieven en details van de misdaden onderzoeken. Te zien vanaf 16 december elke maandag om 22:00 uur. Tot slot worden in 'Tell Me How I Died' een aantal privé-autopsiespecialisten gevolgd die complexe misdaadmysteries oplossen in een veld met slechts 150 actieve forensische pathologen. Vanaf 16 december elke werkdag om 23.00 uur. Mis niets!
'West End Murders'
Vanaf 1 december elke zondag om 22.00 uur
'West End Murders' vertelt het aangrijpende verhaal van drie vermoorde vrouwen: hun levens, hun tragische dood en de twee mislukte politieonderzoeken. In deze serie, waarin voormalig DCI Colin Sutton en zijn team worden gevolgd, wordt de historische cold case van de beruchte 'Bunny Girl'-moorden opnieuw onder de loep genomen. Het onderzoek onthult een cruciaal verband tussen de moorden op Eve Stratford en Lynda Farrow, en het schijnbaar onopgeloste mysterie van het vermoorde schoolmeisje Lynne Weedon.
Langzaam komt een verontrustend patroon aan het licht, dat wijst op een seriemoordenaar die tientallen jaren ongestoord heeft kunnen opereren. Zullen Sutton en zijn team met deze nieuwe onthullingen eindelijk gerechtigheid kunnen brengen en deze 40 jaar oude zaak definitief oplossen?
THE CHICANO SQUAD
Vanaf 3 december elke dinsdag om 22.00 uur
In 1979 werd de Latijnse gemeenschap van Houston geteisterd door politiegeweld en een toenemend aantal moorden. 'The Chicano Squad' vertelt het verhaal van de eerste volledig Latijnse politie-eenheid in de VS, opgericht om het groeiende aantal moorden binnen de Latijnse gemeenschap in Houston aan te pakken.
Zonder enige ervaring met moordzaken, vechten zes voormalige agenten tegen racisme en wantrouwen in de gemeenschap, om gerechtigheid te brengen.
FACES OF EVIL
Vanaf 16 december elke maandag om 22.00 uur
'Faces of Evil' is een aangrijpende nieuwe zesdelige true crime-serie waarin we de gruweldaden van enkele van 's werelds meest beruchte moordenaars uit het Verenigd Koninkrijk en Amerika opnieuw onder de loep nemen.
Van genadeloze seriemoordenaars tot meedogenloze kindermoordenaars, deze serie onthult het kwaad achter hun vaak onopvallende gezichten. Elke aflevering combineert persoonlijke verhalen van rechercheurs die aan de zaken hebben gewerkt met deskundige analyses van een criminoloog en een forensisch psycholoog. 'Faces of Evil' ontrafelt het leven van de moordenaars, onderzoekt waarom ze zijn geworden wie ze zijn en neemt de details van elke schokkende zaak onder de loep - van hun eerste vergrijpen tot het laatste slachtoffer dat leidde tot hun arrestatie.
Terwijl we het bewijsmateriaal dat leidde tot de opsporing van deze gevaarlijke criminelen opnieuw onderzoeken, stellen we de vraag: had er iets anders gedaan kunnen worden?
'Tell Me How I Died'
Vanaf 16 december elke doordeweekse dag om 23.00 uur
'Tell Me How I Died' volgt de beste privé-autopsiespecialisten van Amerika terwijl ze enkele van de meest opvallende misdaadmysteries oplossen.
Het aantal autopsies is in de afgelopen jaren gestaag gedaald en er zijn nog maar 150 forensische pathologen die in de VS particulier actief zijn. Ze vormen een zeldzame en unieke groep experts.
Ook binnenkort te zien:
'The Life and Murder of Nicole Brown Simpson' - nu elke maandag om 22.00 uur te zien
An Hour To Kill - nu te zien op doordeweekse dagen om 23.00 uur
Cold Case Files: DNA Speaks - vanaf 21 november elke donderdag om 22.00 uur
Beyond The Headlines: The Tanya Kach Story - maandag 25 november om 23.00 uur
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- K3 wint 'VRT Zomerhit 2026' met 'De zomer van Oya Lélé'
- Dit zijn de kandidaten van het tweede seizoen van 'Bestemming X'
- Schrijf je nu in voor het nieuwe SBS-programma 'De eerste, de mooiste, de laatste'
- Marij Janssens nieuwe content director RTL 4
- Schoollunch met enkel suikerwafels? Dina Tersago in tranen in 'Ze Zeggen Dat' over lege brooddozen
- Jim van Os is zondag de allerlaatste gast ooit in 'Zomergasten'
- Pickx+ is klaar voor een goedgevulde maand september
- Dit zie je in september bij Film1 Premiere, Film1 on demand en FILMBOX+ One
- Zo start CANAL+ het nieuwe televisieseizoen
- Ontdek het nieuw televisieseizoen op TV5MONDE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians'
Kijktip van de dag

Belinda wordt met haar vrachtwagen aan de kant gezet. Ze wil niet dat Van As ontdekt dat ze nog dronken was van de dag voordien. Intussen probeert Rafaël Herman tegen Kevin op te zetten om de aandelen van Van As te bemachtigen.
'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.



































