Veel excursies en verplaatsingen in 'We Zijn Er Bijna!'

maandag 23 augustus 2021

Deze week een aflevering met veel excursies en verplaatsingen. De groep bezoekt het Space Expo Museum in Noordwijk, waar de reizigers een spontane ontmoeting hebben met de weduwe van astronaut Wubbo Ockels.

Nog dezelfde dag reist het gezelschap door naar Edam, naar een camping aan het IJsselmeer. De groep gaat een dag varen met de Bounty, een tweemast zeilschip. Het ziet er eerst naar uit dat van zeilen niets terechtkomt: het is drukkend warm en er staat geen zuchtje wind, maar als de wind even later toch komt opzetten beleeft de groep een ware zeilsensatie.


Van Edam trekken we verder naar Kootwijk op de Veluwe. Het reisleidersduo Jan en Lotty woont op een steenworp afstand van Kootwijk en in het dagelijks leven zijn zij gidsen van Staatsbosbeheer bij Radio Kootwijk. Zij geven hun groep een exclusieve rondleiding bij het voormalige zendstation. Bij Nel en Ben, de oudste deelnemers, komen herinneringen naar boven. Zij emigreerden op jonge leeftijd naar Australië, waar ze in 'the middle of nowhere' werkten op een boerderij en alleen via radioverbinding contact met Nederland hadden.

Op MAX Vandaag gaat 'We zijn er Bijna!' verder met aanvullende video's over de uitjes en bestemmingen uit de uitzending. Op 24 augustus neemt René de Graaff van Staatsbosbeheer de kijker mee voor een extra rondleiding door Radio Kootwijk. En Cockie Schilperoort, schipper en eigenaar van een origineel charterschip van de Bruine Vloot, vertelt over het belang van deze vloot. Conservator van Paleis Het Loo, Paul Rem, gaf al eerder een extra koninklijke rondleiding door Leiden. En benieuwd naar de reisleiders Jan en Lotty? Ze stellen zich graag aan je voor.

'We zijn er Bijna!' (zes afleveringen), dinsdag 24 augustus om 20.30 uur op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:35
    Dubbelleven
    15:25
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:35
    Bing
    14:40
    Odo
  • 14:10
    Wittekerke
    15:15
    The Good Doctor
  • 14:25
    Urk!
    15:20
    Een Eigen Huis
  • 14:25
    S.W.A.T.
    15:05
    The Goldbergs
  • 14:30
    Police Interceptors
    16:20
    Cheers
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:35
    Bake Off Vlaanderen
    15:40
    De Tafel van Tine
  • 13:50
    CSI: Miami
    14:45
    FBI: International
  • 14:05
    The First 48
    14:55
    Seal Team
  • 14:20
    De Smaaktoerist
    14:50
    Veggie!
  • 14:25
    Snapped
    15:10
    Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:31
    Roger
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:10
    De Sterrenkaart
    14:45
    Vietnjam, met Quyên
  • 14:10
    Whitstable Pearl
    15:10
    Murdoch Mysteries
  • 14:10
    NCIS
    15:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 14:00
    NOS het vragenuurtje
    15:00
    NOS Journaal
  • 14:10
    Opsporing Verzocht
    14:50
    Het Uur van de Wolf
  • 14:25
    Agent Binky
    14:40
    Molmans