Vanaf zaterdag een nieuw seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk'

vrijdag 22 oktober 2021

Zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2 gaat het nieuwe seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk' van start, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult. In het nieuwe seizoen is er onder meer aandacht voor ouderen in Oeganda, Roemenië en natuurlijk Nederland. De presentatie is, zoals vertrouwd, in handen van Jan Slagter.

'MAX Maakt Mogelijk' zet zich in voor ouderen in binnen- en buitenland. Ook tijdens de coronapandemie gaat de hulp aan ouderen in Oost-Europa, Azië en Afrika onverminderd door. In het nieuwe seizoen bezoekt Jan Slagter onder andere Moldavië en keren we terug naar Oeganda en Roemenië. En uiteraard is er ook veel aandacht voor ouderen in Nederland.

Aflevering 1
Ondanks de jarenlange hulp aan ouderen in Moldavië, leven er nog steeds veel mensen in diepe armoede en krotten. Maar helpen, helpt! Dat bewijzen de ouderen die dankzij donateurs in een opgeknapt huisje wonen. Ze hebben geen zorgen meer over een ijskoud huis, bevriezing van ledematen in de nacht en een kachel die zoveel rook uitstoot, dat het huisje zwart geblakerd is. Jan Slagter bezoekt Galina in haar gerenoveerde huisje. Voor het eerst in jaren gaat zij zonder zorgen de winter tegemoet.


Ook gaat Jan langs bij een verzorgingshuis in Werkendam, waar 75 bewoners wonen met een somatische en/of psycho-geriatrische zorgvraag. Hoewel er behoorlijk veel eigen grond rondom het gebouw te vinden is, is er geen veilige afgesloten tuin voor de bewoners. Tijdens de coronacrisis werd de noodzaak van een tuin nog dringender. Vrijwilliger Hendri start daarom, samen met zorgmanager Karin, het plan voor een dementievriendelijke tuin. De hele gemeenschap draagt een steentje bij; buurtbewoners, bedrijven en vrijwilligers. 'MAX Maakt Mogelijk' neemt het oneindige pad dat door de tuin loopt voor haar rekening.

'MAX Maakt Mogelijk', vanaf zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Florreke is een schat van een meisje en iedereen is over haar in de wolken. Jef en Ida's geluk kan niet meer op als Pierre en Marleen aan Jef vragen om peter te worden. Tot blijkt dat Jef geen peter kan zijn zolang hij niet getrouwd is met Ida.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:10
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:05
    Geen uitzending
    05:35
    Kabouter Plop
  • 01:10
    Geen uitzending
    09:40
    My Kitchen Rules
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 03:15
    Geen uitzending
    06:50
    Friends
  • 02:55
    Geen uitzending
    02:20
    Pawn Stars
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:10
    Council House Swap
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:35
    Without a Trace
  • 02:18
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:28
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:10
    Chris Cooks Cymru
    02:10
    De Dagschotel
  • 03:00
    Murdoch Mysteries
    02:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 03:15
    Grey's Anatomy
  • 02:15
    NOS Journaal
    01:55
    NOS Journaal Laat
  • 01:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:35
    NOS Jeugdjournaal
    02:05
    Welkom Terug