Vanaf zaterdag een nieuw seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk'

vrijdag 22 oktober 2021

Zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2 gaat het nieuwe seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk' van start, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult. In het nieuwe seizoen is er onder meer aandacht voor ouderen in Oeganda, Roemenië en natuurlijk Nederland. De presentatie is, zoals vertrouwd, in handen van Jan Slagter.

'MAX Maakt Mogelijk' zet zich in voor ouderen in binnen- en buitenland. Ook tijdens de coronapandemie gaat de hulp aan ouderen in Oost-Europa, Azië en Afrika onverminderd door. In het nieuwe seizoen bezoekt Jan Slagter onder andere Moldavië en keren we terug naar Oeganda en Roemenië. En uiteraard is er ook veel aandacht voor ouderen in Nederland.

Aflevering 1
Ondanks de jarenlange hulp aan ouderen in Moldavië, leven er nog steeds veel mensen in diepe armoede en krotten. Maar helpen, helpt! Dat bewijzen de ouderen die dankzij donateurs in een opgeknapt huisje wonen. Ze hebben geen zorgen meer over een ijskoud huis, bevriezing van ledematen in de nacht en een kachel die zoveel rook uitstoot, dat het huisje zwart geblakerd is. Jan Slagter bezoekt Galina in haar gerenoveerde huisje. Voor het eerst in jaren gaat zij zonder zorgen de winter tegemoet.


Ook gaat Jan langs bij een verzorgingshuis in Werkendam, waar 75 bewoners wonen met een somatische en/of psycho-geriatrische zorgvraag. Hoewel er behoorlijk veel eigen grond rondom het gebouw te vinden is, is er geen veilige afgesloten tuin voor de bewoners. Tijdens de coronacrisis werd de noodzaak van een tuin nog dringender. Vrijwilliger Hendri start daarom, samen met zorgmanager Karin, het plan voor een dementievriendelijke tuin. De hele gemeenschap draagt een steentje bij; buurtbewoners, bedrijven en vrijwilligers. 'MAX Maakt Mogelijk' neemt het oneindige pad dat door de tuin loopt voor haar rekening.

'MAX Maakt Mogelijk', vanaf zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Viva Boma' FC De Kampioenen film

Ronaldinho wordt door Boma en Goedele klaargestoomd als nieuwe PDG van de Boma Vleesindustrie nv, maar zijn hart ligt meer bij het voetbal - en bij Niki, zijn nieuwe vlam. Terwijl de Kampioenen een promotiestunt voorbereiden om de Viva Boma-worst te lanceren tijdens Aalst Carnaval, zien eeuwige vijanden Fernand en DDT hun kans schoon om de Kampioenen voorgoed uit te schakelen.

'F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma', film uit 2019 met oa. Johny Voners, om 19.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:50
    F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma
    21:35
    Menopauzia
  • 17:00
    Pukkelpop live
    01:00
    Het weer
  • 20:20
    Sporza: WK Hockey Mannen 2026
    22:25
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:40
    Eenmaal Andermaal
    21:55
    Viva De Romeo's
  • 19:55
    Jurassic Park III
    21:40
    Smeris
  • 20:35
    The Next Three Days
    23:05
    Con Air
  • 20:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 20:35
    ER
    00:40
    Departure
  • 20:30
    SUPER 50
    21:35
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
  • 20:25
    NCIS: Origins
    22:15
    The Rookie
  • 20:35
    Rambo: First Blood Part II
    22:20
    Ben-Hur
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    01:20
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
  • 20:30
    #Cybersleuths: The Idaho Murders
    23:35
    Hailey Dean Mystery: Murder, With Love
  • 20:34
    Trends Talk
    21:08
    CEO van mijn leven
  • 20:52
    Het perfecte terras
    22:00
    Knuffel Pop
  • 20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:05
    Open Vuur
  • 21:00
    DCI Banks
    21:55
    Happy Valley
  • 21:00
    From
    22:10
    Hudson & Rex
  • 20:25
    Beestenboel
    21:15
    Tussen Kunst en Kitsch
  • 20:20
    VPRO Zomergasten
    23:25
    Mirakel n°71
  • 20:25
    Lowlands 2026 Live Stream NPO3
    03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal