Vanaf zaterdag een nieuw seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk'

vrijdag 22 oktober 2021

Zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2 gaat het nieuwe seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk' van start, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult. In het nieuwe seizoen is er onder meer aandacht voor ouderen in Oeganda, Roemenië en natuurlijk Nederland. De presentatie is, zoals vertrouwd, in handen van Jan Slagter.

'MAX Maakt Mogelijk' zet zich in voor ouderen in binnen- en buitenland. Ook tijdens de coronapandemie gaat de hulp aan ouderen in Oost-Europa, Azië en Afrika onverminderd door. In het nieuwe seizoen bezoekt Jan Slagter onder andere Moldavië en keren we terug naar Oeganda en Roemenië. En uiteraard is er ook veel aandacht voor ouderen in Nederland.

Aflevering 1
Ondanks de jarenlange hulp aan ouderen in Moldavië, leven er nog steeds veel mensen in diepe armoede en krotten. Maar helpen, helpt! Dat bewijzen de ouderen die dankzij donateurs in een opgeknapt huisje wonen. Ze hebben geen zorgen meer over een ijskoud huis, bevriezing van ledematen in de nacht en een kachel die zoveel rook uitstoot, dat het huisje zwart geblakerd is. Jan Slagter bezoekt Galina in haar gerenoveerde huisje. Voor het eerst in jaren gaat zij zonder zorgen de winter tegemoet.


Ook gaat Jan langs bij een verzorgingshuis in Werkendam, waar 75 bewoners wonen met een somatische en/of psycho-geriatrische zorgvraag. Hoewel er behoorlijk veel eigen grond rondom het gebouw te vinden is, is er geen veilige afgesloten tuin voor de bewoners. Tijdens de coronacrisis werd de noodzaak van een tuin nog dringender. Vrijwilliger Hendri start daarom, samen met zorgmanager Karin, het plan voor een dementievriendelijke tuin. De hele gemeenschap draagt een steentje bij; buurtbewoners, bedrijven en vrijwilligers. 'MAX Maakt Mogelijk' neemt het oneindige pad dat door de tuin loopt voor haar rekening.

'MAX Maakt Mogelijk', vanaf zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Pano
    23:32
    Eurodreams
  • 23:05
    90 minutes
    01:05
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Ze Zeggen Dat
    00:15
    The Good Doctor
  • 23:10
    The Good Doctor
    00:05
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:15
    The Grey
    00:15
    How I Met Your Mother
  • 23:10
    Mee met de Flikken
    00:10
    Police Interceptors
  • 22:30
    ER
    00:05
    Suits
  • 22:35
    Baywatch
    23:30
    Nonkel Jef
  • 22:30
    De Container Cup
    23:20
    Brieven aan Samson
  • 23:15
    Friends
    00:10
    Fuller House
  • 23:15
    Blood & Treasure
    00:05
    Pawn Stars
  • 23:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
    00:00
    Love Triangle Australia
  • 23:00
    The Spencer Sisters
    23:50
    The Rookie
  • 23:13
    Z-Nieuws
    23:24
    Z-Beurs
  • 23:06
    Vuurput
    23:17
    Buiten spelen
  • 23:15
    Lekker Messy
    23:55
    Het Weekmenu
  • 23:05
    Vienna Blood
    23:55
    Scott & Bailey
  • 22:35
    NCIS: Los Angeles
    23:30
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Close Up: Ai Weiwei's opera Turandot
  • 22:25
    Meiden die rijden
    23:20
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog