Vanaf zaterdag een nieuw seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk'

vrijdag 22 oktober 2021

Zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2 gaat het nieuwe seizoen van 'MAX Maakt Mogelijk' van start, het programma dat leefomstandigheden van ouderen verbetert en wensen vervult. In het nieuwe seizoen is er onder meer aandacht voor ouderen in Oeganda, Roemenië en natuurlijk Nederland. De presentatie is, zoals vertrouwd, in handen van Jan Slagter.

'MAX Maakt Mogelijk' zet zich in voor ouderen in binnen- en buitenland. Ook tijdens de coronapandemie gaat de hulp aan ouderen in Oost-Europa, Azië en Afrika onverminderd door. In het nieuwe seizoen bezoekt Jan Slagter onder andere Moldavië en keren we terug naar Oeganda en Roemenië. En uiteraard is er ook veel aandacht voor ouderen in Nederland.

Aflevering 1
Ondanks de jarenlange hulp aan ouderen in Moldavië, leven er nog steeds veel mensen in diepe armoede en krotten. Maar helpen, helpt! Dat bewijzen de ouderen die dankzij donateurs in een opgeknapt huisje wonen. Ze hebben geen zorgen meer over een ijskoud huis, bevriezing van ledematen in de nacht en een kachel die zoveel rook uitstoot, dat het huisje zwart geblakerd is. Jan Slagter bezoekt Galina in haar gerenoveerde huisje. Voor het eerst in jaren gaat zij zonder zorgen de winter tegemoet.


Ook gaat Jan langs bij een verzorgingshuis in Werkendam, waar 75 bewoners wonen met een somatische en/of psycho-geriatrische zorgvraag. Hoewel er behoorlijk veel eigen grond rondom het gebouw te vinden is, is er geen veilige afgesloten tuin voor de bewoners. Tijdens de coronacrisis werd de noodzaak van een tuin nog dringender. Vrijwilliger Hendri start daarom, samen met zorgmanager Karin, het plan voor een dementievriendelijke tuin. De hele gemeenschap draagt een steentje bij; buurtbewoners, bedrijven en vrijwilligers. 'MAX Maakt Mogelijk' neemt het oneindige pad dat door de tuin loopt voor haar rekening.

'MAX Maakt Mogelijk', vanaf zaterdag 23 oktober om 18.45 uur op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:40
    Thuis
  • 17:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    20:10
    Terzake
  • 19:20
    Dance Academy
    19:45
    Karrewiet
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:15
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Doctor Odyssey
  • 19:05
    The Simpsons
    19:35
    How I Met Your Mother
  • 18:55
    Top 20 Funniest
    20:35
    The Gentlemen
  • 19:15
    S.W.A.T.
    20:50
    La Brea
  • 19:25
    De keuken van Sofie
    19:40
    David
  • 19:30
    Stukken van mensen
    20:35
    Komen Eten bij De Tafel van Gert/Tine
  • 18:55
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 19:20
    Storage Wars
    19:45
    Highway Thru Hell
  • 19:05
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 18:50
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:27
    De ambachter
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:25
    De Zomerkeuken
    19:55
    Foodies & The City
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    20:10
    NOS WK Avond
  • 19:30
    Vuurtorenverhalen
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:25
    De Grannies van Amsterdam
    20:05
    Dertigers