Vanaf maandag een nieuw seizoen van 'Radar'

zondag 24 januari 2021

Wie eind maart 2020 zei dat we in 2021 nog te maken zouden hebben met corona werd in zijn gezicht uitgelachen. En toch, daar zitten we dan. Ook met onze reisvouchers bijvoorbeeld.

Want nog even en dan is het weer maart. En moeten organisaties ons in theorie terug gaan betalen. Gaan ze dat wel doen? En waar lopen consumenten, nu zo’n 10 maanden na de uitbraak van de pandemie op reisgebied nog tegenaan? En hoe gaan de reisorganisaties en vliegtuigmaatschappijen om met de klachten van consumenten? De mailbox van 'Radar' loopt over met vragen. Aan tafel zitten de Consumentenbond en de ANVR om zoveel mogelijk van die vragen te beantwoorden.


Een voorbehoedsmiddel is bedoeld om te voorkomen dat je zwanger wordt. En nee, je bent nooit 100% beschermd, dat is algemeen bekend. Maar over het nieuwe spiraaltje Ballerine heerst nogal wat onrust. Zo valt het er soms zomaar uit. Vrouwen melden zich die toch zwanger zijn geworden, ook op het forum van de fabrikant van de Ballerine. De Inspectie voor Gezondheidszorg en Jeugd heeft al tientallen klachten ontvangen. En de beroepsgroepen van de huisartsen, gynaecologen en verloskundigen (NHG, NVOG en KNOV) bevelen deze vorm van anticonceptie niet aan omdat er 'beperkt en niet onafhankelijk onderzoek naar effectiviteit en complicaties is gedaan'. En de fabrikant, die wuift alles weg. Waarom is er niet meer onderzoek gedaan? En waarom is deze vorm van anticonceptie nog op de markt? Maandag in 'Radar'.

'Radar', maandag 25 januari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    04:07
    Het weer
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:25
    Geen uitzending
    11:05
    Rich Kids Go Skint
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:20
    This Is Us
  • 03:25
    Geen uitzending
    06:10
    Chopper Cops
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:25
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:02
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:40
    Foodies & The City
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 03:45
    Midsomer Murders
    03:35
    Agatha Raisin
  • 04:00
    Grey's Anatomy
  • 02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    04:50
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:30
    Danny in de medicijnmaffia