Vanaf maandag een nieuw seizoen van 'Radar'

zondag 24 januari 2021

Wie eind maart 2020 zei dat we in 2021 nog te maken zouden hebben met corona werd in zijn gezicht uitgelachen. En toch, daar zitten we dan. Ook met onze reisvouchers bijvoorbeeld.

Want nog even en dan is het weer maart. En moeten organisaties ons in theorie terug gaan betalen. Gaan ze dat wel doen? En waar lopen consumenten, nu zo’n 10 maanden na de uitbraak van de pandemie op reisgebied nog tegenaan? En hoe gaan de reisorganisaties en vliegtuigmaatschappijen om met de klachten van consumenten? De mailbox van 'Radar' loopt over met vragen. Aan tafel zitten de Consumentenbond en de ANVR om zoveel mogelijk van die vragen te beantwoorden.


Een voorbehoedsmiddel is bedoeld om te voorkomen dat je zwanger wordt. En nee, je bent nooit 100% beschermd, dat is algemeen bekend. Maar over het nieuwe spiraaltje Ballerine heerst nogal wat onrust. Zo valt het er soms zomaar uit. Vrouwen melden zich die toch zwanger zijn geworden, ook op het forum van de fabrikant van de Ballerine. De Inspectie voor Gezondheidszorg en Jeugd heeft al tientallen klachten ontvangen. En de beroepsgroepen van de huisartsen, gynaecologen en verloskundigen (NHG, NVOG en KNOV) bevelen deze vorm van anticonceptie niet aan omdat er 'beperkt en niet onafhankelijk onderzoek naar effectiviteit en complicaties is gedaan'. En de fabrikant, die wuift alles weg. Waarom is er niet meer onderzoek gedaan? En waarom is deze vorm van anticonceptie nog op de markt? Maandag in 'Radar'.

'Radar', maandag 25 januari om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 500 van de 80s
    11:00
    Herfstbeelden
  • 10:00
    Radio 1 Boekenfeest
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:50
    Sarah doet yoga
    10:55
    Flanel & Pluis
  • 09:35
    Geen uitzending
    11:40
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    12:15
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:40
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 10:30
    A Biltmore Christmas
    11:55
    The Christmas Quest
  • 09:30
    Geen uitzending
    16:25
    Binnenstebuiten
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:45
    That '70s Show
  • 10:20
    Castle
    11:10
    Elsbeth
  • 10:45
    Geen uitzending
    11:45
    The Neighborhood
  • 10:45
    Love It or List It UK
    11:40
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 10:30
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:41
    Aan de wand
    10:55
    Mannenverzorging
  • 10:25
    De Garde van Gert
    10:55
    Winterse Kost
  • 10:15
    Murdoch Mysteries
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:35
    Below Deck Mediterranean
    12:15
    Below Deck Down Under
  • 10:45
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:39
    Buitenhof
    11:40
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 10:45
    Bol & Smik
    11:00
    Olly, het kleine witte busje