Van Der Laan en Woe zijn terug met 'Even Tot Hier'

zaterdag 14 mei 2022
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2021

Het zevende seizoen van 'Even Tot Hier' gaat van start! Niels van der Laan en Jeroen Woe zijn er weer klaar voor om iedere zaterdagavond de week op hoog tempo met muziek en satire te bespreken. Dit seizoen écht met livepubliek.

Verder blijft alles hetzelfde; de muzikale gast, scherpe grappen, een simpel liedje over een best wel ingewikkeld onderwerp, alles is weer terug bij het oude. Nou ja, bijna alles dan: 'Even Tot Hier' start op 15 mei, eenmalig op zondag en is daarna iedere zaterdag om 21.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.


'Even Tot Hier' wordt gemaakt door Niels van der Laan en Jeroen Woe, samen met schrijvers Hans Riemens (eindredactie), Peter Capel, Peter Heerschop, Emilio Guzman, Owen Schumacher, Armèn Hakhverdian, Mark Reijmers en Cindy Pieterse.

'Even Tot Hier' is een coproductie van BNNVARA en MediaLane.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' Koen Wauters Chantal Janzen

Eerste auditieshow waarin de meest uiteenlopende acts uit Vlaanderen en Nederland staan te popelen om hun talent te tonen. Cul de Bas zoekt de limiet met een adembenemende circusact. Lisanne verbaast met kracht en lenigheid. Race Fernando zet de zaal in beweging met pure energie. Mini Mate Move droomt groot en straalt zelfvertrouwen uit. Wie steelt uiteindelijk ieders hart en maakt de meeste indruk?

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus